IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th September 2018, 11:22
Аватара на mikaellax
mikaellax mikaellax не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2018
Град: Варна
Мнения: 38
По подразбиране Добро обзавеждане

Здравейте! Препоръчайте добър магазин за обзавеждане, търсим главно нова кухня, но покрай нея може и друго да сменим
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th March 2019, 16:44
Аватара на nanonini
nanonini nanonini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 21
По подразбиране

Препоръчвам да разгледаш в https://prego.bg/ Преди две годи си поръчахме кухня от тях и останахме очароване от крайния резултат. Фирмата предлага цялостни решения за обзавеждане и мисля, че ще е от полза да се свържете с тях.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th August 2019, 08:19
movistar movistar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 10
По подразбиране

Аз мога да споделя мение за фирма която се занимава само с кухни и кухненско обзавеждане. Фирмата е kuhnia.bg - наистина останах очарован от целия процес на работа и отношение.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th August 2019, 12:46
Аватара на tz.ivanova
tz.ivanova tz.ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2019
Мнения: 7
По подразбиране

От моят личен опит, си вземи дизайнер да ти направи проект и след което да търсиш кухнята по поръчка. Резултатите наистина са много добрри след проект. Дават се едни допълнителни пари, но следващите години ще си готвиш с удоволствие. За обзавеждането, може да видиш в големите вериги или просто да търсиш мебели по проект да ти направи някой, но цената е по-висока, разбира се и качеството. При обзавеждането, за мебелите големите вериги правят доста добри промоции от време на време. От там може да си вземеш и останалите неща за интериора. По интернет може да си поръчаш техниката, след като я видиш как изглежда в големите магазини - излиза по-евтино. Може да си провериш за щори, килими, тапети и всички дизайнерски неща в интернет.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd December 2020, 14:56
TheNet TheNet не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 286
По подразбиране

определено с дизайнер ще е много по-лесно и аз планирам да направя това, само не знам къде да намеря добър дизайнер.
отпушване на мивки,мърчандайзинг в търговски вериги,здравнa застраховкa,почистване на офис

Последно редактирано от TheNet : 14th September 2021 на 19:53
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Доброобзавеждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:32.