IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 28th March 2011, 18:46
Аватара на cvetiii18
cvetiii18 cvetiii18 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 6
Lightbulb ДОЦ.ДЖАМБАЗОВ ? РИНОПЛАСТИКА?

Здравейте на всички Четох ли четох.. изчетох се на 36 страници хахаха изчетох се След толкова много положителни коментари ( + снимките, които доказаха, разбира се ) работата на доц.Джамбазов.. вземам да се ориантирвам към него. Но .. да си призная адски ме е страх за първи път ще лягам под ножа. Като гледам момичетата тук на снимките със какви отоци са.. леле .. страшна работа,но пък после резултатите са . . очевидно по-добри. На 17 години съм, април месец правя 18 год. и обмисляме юли месец ринопластика. По прочетеново тук.. до началото на новата и последна учебна година, май всичко ще е наред, с изкючение на неудобството ( което е нормално ) Исками се за бала да съм с хубаво носле. Имам лека гърбичка която се забелязва в профил. В анфас, нослето ми е хубаво. Свито,прибрано, но в профил се вижда гърбичката. ( която подяволите ми изкарва всичките дяволи и ангели и много ме дразни ) Търпя я и я мисля от 5-ти клас. Понеже в 4-ти си счупих нослето Добре.. май се впуснах в прекалено много обяснения. Надявам се не съм ви доскучала с дългият си пост.. и очаквам ( и се надявам ) на всякакъв вид съвети и всичко, което си върви подир тях

Хайде поздраави на всички мацки. Хубава вечер
Отговори с цитат
  #362  
Стар 28th March 2011, 18:48
Аватара на cvetiii18
cvetiii18 cvetiii18 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 6
По подразбиране

ех.. чак сега видях, че пиша в темата " въпроси към оперираните" надявам се няма проблем
Отговори с цитат
  #363  
Стар 28th March 2011, 19:07
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

cvetiii18, при доц. Джамбазов по-рано от септември-октомври няма да можеш да се оперираш - доколкото знам, всичко е заето.
Отговори с цитат
  #364  
Стар 28th March 2011, 19:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
cvetiii18, при доц. Джамбазов по-рано от септември-октомври няма да можеш да се оперираш - доколкото знам, всичко е заето.
о_0
На мен Джамбазов ми каза, в имейл, че има дати за юли и септември?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #365  
Стар 28th March 2011, 20:58
Аватара на cvetiii18
cvetiii18 cvetiii18 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Леле а аз се надявах.. до септември вече да съм с ново носле
Задължително ще звънна да питам, продължавам да чета за доц. Джамбазов и все по-вече се навивам,че всичко ще ми се получи. И че за бала,ще съм със сладко носле. Сигурно ще го санувам този доцент.. от толкова хвалене.. ( е, то си има и защо) силно се надявам " магическата му " пръчица все още да е в сила и да успее и моето носле да докосне :s
Отговори с цитат
  #366  
Стар 28th March 2011, 21:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvetiii18 Виж мнението
Леле а аз се надявах.. до септември вече да съм с ново носле
Задължително ще звънна да питам, продължавам да чета за доц. Джамбазов и все по-вече се навивам,че всичко ще ми се получи. И че за бала,ще съм със сладко носле. Сигурно ще го санувам този доцент.. от толкова хвалене.. ( е, то си има и защо) силно се надявам " магическата му " пръчица все още да е в сила и да успее и моето носле да докосне :s
Ти се майтапиш, ама аз го сънувам доцента от три седмици всяка вечер! Един и същи сън се повтаря - тръгвам за консултацията и я закъснявам, я не съм взела мои снимки на фотошоп.. а снощи сънувам, че тъкмо да тръгна за Пловдив и почва якото земетресение и почват да падат сгради, а на мен в главата ми само мисълта, че съм си изтървала часа...
Изкрейзах направо вече...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #367  
Стар 28th March 2011, 21:48
Аватара на cvetiii18
cvetiii18 cvetiii18 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Ох милата големи екшани сънуваш А ти имаш ли насрочен час? Консултация ? нещо ?
Отговори с цитат
  #368  
Стар 28th March 2011, 22:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Да, на 5.04 ми е консултацията, но сега изпаднах в депресия, че чак октомври ще ме оперира.. ;(
А ти недей чака, ами звъни да запазваш час, че виж каква навалица е..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #369  
Стар 29th March 2011, 06:36
Аватара на cvetiii18
cvetiii18 cvetiii18 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Ох.. определено ще запазя час. Голяма навалица е при доцента,значи Единсвеното, което ме притеснява е колко време ще е оздравителният ми процес, в смисъл колко време ще трябва ДА НЕ СЕ показвам пред хора , защото гледката никак няма да бъде една от най-красивите. Дано не ми се наложи да отсъствам от новата и последна учебна година

Хайде късмет на мацките, които се оредят по-рано и бързо възтановяване и ще чакаме отзиви :*
Отговори с цитат
  #370  
Стар 29th March 2011, 11:10
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Ден 19
Носа ми видимо започна да изтънява по дължина на хрущяла,но връхчето стои още силно изтръпнало,стегнато и подуто.Кога върховете започват да се отпускат и смаляват,ако можем въобще да говорим за някаква давност във времето ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:12.