IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th January 2007, 16:40
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Мн.популярно е и инжектирането с ботокс в областта на подмишниците, парализират се потните жлези и спираш да се потиш за няколко месеца
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th January 2007, 16:48
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ефекта с ботокса е същия,като при операция- спираш да се изпотяваш под мишниците, потта избива на други места
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th January 2007, 17:52
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Хммм, това не го знаех, а къде избива? Някъде около областта, която си третирал ли или просто на другите места, които ти се потят се увеличава потенето
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th January 2007, 18:27
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

При моя приятелка резултата беше потене под гърдите,което е много по-грозно дори и от потенето под мишниците.Може да избие и по дланите, врата, дупето...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th February 2007, 23:34
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

ако някои има проблем с потенето да отиде при специалист дерматолог може прекомерното отделяне на секрети да е на хормонална основа и да бъде лечимо с подходящите медикаменти

аз лично съм ходила на такъв специалист по повод изпотяване на дланите на ръцете но бях прекалено малка за такива лекарства защото бях всеоще тинейджърка и доктора ми каза че е възможно да го израстна и че всичко се дължи на пуберитета - беше много прав!
__________________
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th February 2007, 00:36
alvina alvina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 68
По подразбиране

Не мисля че при толкова много видове козметика... медикаменти...от скъпи по-слъпи и от ефикасни по-ефикасни се нуждаем от операция и тук Пък и до сега не съм чувала за потене което няма начин да бъде потиснато... дали с дезодорант или ако е по-сериозно - с хормонални лекарства, има начини
__________________
DJ Frankie Wilde - Rise again
поздрав за всички!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th February 2007, 10:03
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

аз използвам ОДОРЕХ и искам да ви кажа че съм доволна...рядко се използва и има ефект.Аз го поръча по интернет и ми го доставиха,но вече фо има и в повечето аптеки.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th February 2007, 10:07
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jaki27
аз използвам ОДОРЕХ .
нещо повече , как изглежда, на коя фирма е ?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th February 2007, 10:28
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Български е,едно малко флаконче,с червената капачка е за тяло,а със синята за крака. Това е нещо уникално и наистина върши работа.Взех го от САНИТА,около 6-7 лв е.Аз имам проблеми с щитовидната жлеза и нали се сещате ,че потенето е неконтролируемо в такъв случай,даже и кучи студ да е,аз съм все цялата вода!!!Е те ти тоя Одорекс спаси положението
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th February 2007, 23:14
vansss vansss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до vansss
По подразбиране

одорекс е решението хора!!! аз имах ужасен проблем с това потене и нищо ама нищо не ми помагаше докато от интернет не разбрах за това чудо. Има го в повечето аптеки струва 6-7лв, пръска се 3 поредни вечери като на сутринта се измива и след това не се потиш доста време (между 10 и 14 дни), когато действието му премине започваш съвсем малко да се изпотяваш пръскаш пак и готово не мислете за скъпи и вредни операции има и по-лесен вариант
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Премахваненаподмишничнитепотнижлези
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:24.