IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd February 2007, 18:17
Levee Levee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране Лазерен ресърфейсинг

Привет и от мен. От доста време чета форума и накрая реших и аз да се регистрирам. Има няколко теми, по въпроса, който искам да засегна, но никъде не намерих изчерпателна информация.
Имам белези от акне и реших да пробвам с лазерен ресърфейсинг (пилинг). Записала съм си час при Доц. Кадурина във ВМА, но е чак след месец и ще стане твърде късно.
Някой има ли отзиви за процедурата?
Правят я и в клиника Дерма вита.
Моля за информация!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th March 2007, 11:28
Levee Levee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране

Тази тема май не предизвиква особен интерес, ама аз да си кажа..
След дълги проучвания се спрях на клиниката на Д-р Мая Тачева за лазерен пилинг. Онзи ден го направих.
Още нямам отзиви за ефекта, ще разбера след време.
Процедурата е тежка и възстановяването е бавно, но дано ефекта си заслужава. За моя проблем това беше единствения вариант.
Ако някой се интересува от подробности - ще разказвам.
__________________
Падам, ставам, продължавам да танцувам...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th March 2007, 11:46
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Привет!
Аз се интересувам, точно търсех информация за клиниката във ВМА. И там ли записването е чак за след месец?
Какво точно ти правиха при Мая Тачева и какъв е резултата?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th March 2007, 22:00
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Здравейте и от мен
. Аз първо да попитам защо се отказа от ВМА?А и да кажеш ако може дали има някакъв резултат?Аз в момента се лекувам и предполагам, че като приключи лечението ще трябва и аз да се възползвам от тази процедура.Макар, че при мен не са чак толкова изразени белезите но има тук таме.А след като лекуваш белези, значи си се излекувала от акне, разкажи нещо повече ако може как, и къде.Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th March 2007, 22:03
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

milena127- за записването във ВМА не е трудно, но много се чака за самия преглед с доц. Кадурина.Аз всъщност по друг повод съм ходила и беше така, чаках около месец за консултацията, но след това мисля, че по-бързо става.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th March 2007, 22:13
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Благодаря за информацията. Аз почти се излекувах от акнето и искам да махна белезите сега.
Ама направо е много обезнадеждаващо това, какво става с тези лекари не знам, всички са супер заети, цял месец чакане е направо депресиращо
И при това си плащаме като луди за всички прегледи и процедури.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th March 2007, 22:15
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

А можеш ли да споделеш как се излекува и каде, че мен още ме мъчи този проблем?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th March 2007, 11:21
Levee Levee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране

Хм..как се излекувах...верно вече наистина не знам кое от всички неща, които мазах по лицето си подейства. По-скоро предполагам, че просто ми е дошло времето да ми мине най-после, понаместили са се хормоните, въпреки че нямаше отклонения уж...
Писах някъде по форума, че съм доволна от ефекта на една марка българска козметика - фирма Христина. Има козметичен салон на Витошка, сами си произвеждат мазилата. Моята козметичка е попаднала на тях на Арена на красотата, донесе ми кремче за лице, останах доволна и започнах да си купувам цялата им серия. Струват по 2-4 лв. опаковката. Почти изцяло на естествена основа са. На мен рядко вече ми излизат пъпки, но явно ми е дебела кожата и каквото излезе е доста дълбоко и си седи с месеци. Аз да си призная и почоплям малко, щото то не се издържа...Иначе съм пробвала Виши, Neutrogena, Garnier...Imex, абе какво ли не. Засега съм се поизчистила, имам само една, ама пак е тлъста....
Та сега за лазерния пилинг - първо ходих в клиника Малинов на преглед - още миналата година. Но при козметичката ми са ходили някакви девойки с поражения от там и се отказах. После в Дерма Вита - искаха ми 500 Евро и на всичко отгоре имаха ужасно отношение - самите те ме отказаха. Записах си час при Кадурина във ВМА, но трябваше да чакам повече от месец - края на март. И вече излизам от сезона на пилингите. Реших да пробвам и при Мая Тачева - свестни ми се сториха, старателни, добро отношение. 250 Евро за процедурата.
Самата процедура си е жив ужас. Боли адски, но минава за 3-4 часа. нес ми е 4-ти ден, вече ми се свали изгорената кожа, отдолу съм розовичка като прасенце Доволна съм от резултата. Моите белези са доста дълбоки и с една процедура няма как да се изгладят напълно, но живот и здраве - на есен пак. кожата ми е значително поизгладена, ефекта от процедурата си заслужава мъките.
До колкото съм чела, колагена в кожата продължава да се образува с бясна сила месеци след процедурата, т.е. пълния ефект ще е ясен след време.
__________________
Падам, ставам, продължавам да танцувам...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th March 2007, 11:27
Levee Levee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране

Здравей Ада,
Ако не са ти много дълбоки белезите може да минеш ис химичен пилинг вероятно. Или с микродермаабразио. Докторите ще кажат. Или пък с лазерен пилинг, но само с една порцедура. Това е най-драстичния метод, но и с най-добри резултати.
Ако са само петънца, не се подлагай на лазер, ще се махнат и с по-леките процедури.
__________________
Падам, ставам, продължавам да танцувам...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th March 2007, 11:29
Levee Levee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране

Милена,
чакането при Мая Тачева като че ли беше най-малко. Часа, който ми дадоха беше за след седмица.
За Кадурина трябваше да чакам повече от месец. При това пак не е сигурно, че точно тя ще те преглежда...При Тачева прегледа е 20 лв. На фона на това, което съм дала досега....направо са смешни пари
__________________
Падам, ставам, продължавам да танцувам...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лазеренресърфейсинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:39.