IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 14th April 2011, 21:13
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

И целия този спор заради една неинформирана за цената на имплантите потребителка???? Вие друга работа нямате ли си? Извинете ме, но аз няма да споря, защото за мен най-важното е крайният резултат и собственото ми удовлетворение. За чуждото мнение по този въпрос и пет пари не давам. Не съм си направила циците за хората, а лично за мен! И най-важното е, че АЗ съм доволна!

Смятам нападките за неоснователни и грозни, не сме тук за това! Всеки има право да си каже мнението, нали?
Отговори с цитат
  #242  
Стар 14th April 2011, 21:22
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinata Виж мнението
И целия този спор заради една неинформирана за цената на имплантите потребителка???? Вие друга работа нямате ли си? Извинете ме, но аз няма да споря, защото за мен най-важното е крайният резултат и собственото ми удовлетворение. За чуждото мнение по този въпрос и пет пари не давам. Не съм си направила циците за хората, а лично за мен! И най-важното е, че АЗ съм доволна!

Смятам нападките за неоснователни и грозни, не сме тук за това! Всеки има право да си каже мнението, нали?
ако трябва д аотговоря точно, това мнение, което цитираш, беше капката, кяото преля чашата на моето мълчание по това, което се пише темата от 3 месеца насам....естесвено че не е логично, защото някой не знае нещо, да има подобни реаакции...и да, всеки има право на мнение, включително и аз !! и никой никъде не е казал, че отрицателни мнения не могат да се пишат, нали ??

пс: Колко от вас прочетоха първата част на темата, постовете в която са от преди малко повече време??/
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #243  
Стар 14th April 2011, 21:29
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Ок, разбирам, но като толкова ти е преляла чашата - ами кажи и спокойно, обясни къде да провери за цените или каквото и да било. С викове нищо не се постига.
А аз уважавам твоето и всяко отрицателно мнение, но подплатено с факти. При положение, че сама каза, че няма снимков материал за работата на доктора, как прецени, че не е добра?

Да, аз съм прочела цялата тема от край до край и то не един път.
Отговори с цитат
  #244  
Стар 14th April 2011, 21:37
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinata Виж мнението
Ок, разбирам, но като толкова ти е преляла чашата - ами кажи и спокойно, обясни къде да провери за цените или каквото и да било. С викове нищо не се постига.
А аз уважавам твоето и всяко отрицателно мнение, но подплатено с факти. При положение, че сама каза, че няма снимков материал за работата на доктора, как прецени, че не е добра?

Да, аз съм прочела цялата тема от край до край и то не един път.
факти изказах, ако говориш за доказателства, то въпросът не е, че аз нямам такива, а че и тези, които му правят реклама нямат такива.... а кое откъде знам ........ за човек, висящ в този форум от толкова време, интересуващ се от темата, и работещ в тези среди е малко по-лесно да знае някои неща.......
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #245  
Стар 14th April 2011, 21:49
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Далеч не всичката информация за хирурзите е в този форум. Нагласата, че момичетата прочитат нещо само тук и хукват през глава да се оперират е наивна.

Целта на тази тема е пак повтарям информационна. Всяка от нас има конкретни впечатления на база на преживяната операция и продължаваме да пишем развитието след нея.

Същото важи и за момичетата, които са оперирани при други хирурзи.


Няма еднозначен отговор за това кой е най-добър нито кой най-лош...
Отговори с цитат
  #246  
Стар 14th April 2011, 21:51
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
факти изказах, ако говориш за доказателства, то въпросът не е, че аз нямам такива, а че и тези, които му правят реклама нямат такива.... а кое откъде знам ........ за човек, висящ в този форум от толкова време, интересуващ се от темата, и работещ в тези среди е малко по-лесно да знае някои неща.......
Това, че имаш информация е супер. Но, ти я казваш ако прецениш, а всички четящи си имат право на избор...и така. Най-важното е да сме доволни от резултата!

Аз не смятам, че тук има някой който да му правии реклама. Лично мое мнение!
Отговори с цитат
  #247  
Стар 14th April 2011, 22:06
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Най-важното е да сме доволни от резултата!
да, това е целта по принцип на форума....да се помага на всички да бъдат доволни, защото става въпрос за тялото ни и за здравето ни !!!

колкото до рекламата - тя не е платена , тя е неволна и субективна и подвеждаща понякога, разбираш ли?

тук има НЕ един човек, който определено време е бил толкова въодушевен от хирурга си, че половината му постове са били неволна реклама, след което идват постовете с обратно съдържание и разочарование...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #248  
Стар 14th April 2011, 22:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Днес май само си чешем езиците.

Дай факти бе жена! Всички, които четат форума ще се радват да извлекат информация от него.

Щом ние, които сме се оперирали при Кънев заблуждаваме и правим реклама кажи твоята информация, за да може хората да чуят повече.

Аз изчетох всички твои постове в тази тема и освен подхвърляния и обидни коментари друго не видях.
Отговори с цитат
  #249  
Стар 14th April 2011, 22:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Как ще правите реклама бе,нали сте оперирани и доволни....хахаха
Щом имате добри резултати,радвайте се и не обръщайте внимание на змиярника!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #250  
Стар 15th April 2011, 05:53
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Теда , не се ядосвай мац . На всякакъв език го каза , остави .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:22.