IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #841  
Стар 10th July 2012, 16:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
И аз да се отчета - на 26.06 ми беше операцията, 420 сс евросиликон, подмускулно, среден профил. 100 пъти си променях мнението за кубиците, но сега съм много доволна от размера - не са нито малки, нито прекалено големи.
ето и малко снимки :
http://viki1111.snimka.bg/hobby/mamo...88876.27786406

потребиител: viki1111
парола 1111
Ами честито, мило. Сега ще чакаш да се оформят. Как мина всичко?
Отговори с цитат
  #842  
Стар 10th July 2012, 17:15
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Честито и от мен на Мъглата
Отговори с цитат
  #843  
Стар 10th July 2012, 17:37
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Честито,foggy!!!
Отговори с цитат
  #844  
Стар 10th July 2012, 18:01
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
Smile

Благодаря ви момичета, много ама много съм щастлива...цял живот си ходя без никъкъв бюст а сега настроението и самочувствието ми е съвсем друго. Иначе първата вечер беше страшно, боля много, беше ми зле от упойката и се скъсах да повръщам, но не се оплаквам, струваше си. После много бързо се възтанових, на 9тия ден отидох на почивка
на снимките си личи лека асиметрия, аз си я имах и преди операцията, но на живо почти не се забелязва. Само дано не се смаляват повече, че ще ме е яд че не послушах доктора за 450 сс
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #845  
Стар 10th July 2012, 18:30
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Имаш доста отоци около белезите, те допринасят допълнително за асиметрия предполагам.
Отговори с цитат
  #846  
Стар 10th July 2012, 18:54
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

да, може с времето да се оправи, ще видим.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #847  
Стар 2nd September 2012, 18:11
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
Благодаря ви момичета, много ама много съм щастлива...цял живот си ходя без никъкъв бюст а сега настроението и самочувствието ми е съвсем друго. Иначе първата вечер беше страшно, боля много, беше ми зле от упойката и се скъсах да повръщам, но не се оплаквам, струваше си. После много бързо се възтанових, на 9тия ден отидох на почивка
на снимките си личи лека асиметрия, аз си я имах и преди операцията, но на живо почти не се забелязва. Само дано не се смаляват повече, че ще ме е яд че не послушах доктора за 450 сс
И мене ме е яд , че не послушах доктора за по-големи кубици сега ми се струват малки аз съм с 400 сс и на когото кажа че имам силикон се чуди, страхотно естествено стоят др Кънев е просто велик , сега като се прибирам в бг тази година отивам да си правя устните
Отговори с цитат
  #848  
Стар 2nd September 2012, 19:54
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Да, и на мен почнаха да ми малеят, но седят много естествено, абе страхотни са направо. и асиметрията изчезна. Сега остава само белезите да се позаличат. Но за тях май аз съм си виновна - на 10тия ден бях на плаж.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #849  
Стар 4th September 2012, 08:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
Да, и на мен почнаха да ми малеят, но седят много естествено, абе страхотни са направо. и асиметрията изчезна. Сега остава само белезите да се позаличат. Но за тях май аз съм си виновна - на 10тия ден бях на плаж.
Най-важното е ти да си доволна и да нямаш проблеми. По-нататък пак да пуснеш снимки, да видим и ние.
Отговори с цитат
  #850  
Стар 5th September 2012, 16:12
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
Да, и на мен почнаха да ми малеят, но седят много естествено, абе страхотни са направо. и асиметрията изчезна. Сега остава само белезите да се позаличат. Но за тях май аз съм си виновна - на 10тия ден бях на плаж.
Е не ги ли покри? Година поне трябва да се пазят от пряка слънчева светлина и солариум. Въпреки, че си е до кожа...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:46.