IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th March 2006, 19:04
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Наистина си личи, че Асет е учила медицина, за което всички сме адски благодарни.
Що се отнася до кремчетата за белези, не смея да твърдя със сигурност, че с крем или без има разлика в ефекта.Аз се мазах 5 месеца със Зерадерм и белезите почти не си личат, но мисля че това е защото са около ареолата. Асет някъде беше писала, че ако кожата ти има склонност да прави кофти белези, така ще е и с тези.Д-р Динев на въпроса ми дали ще останат големи белези, ми отговори така: Имаш ли други операции или тежки травми? Понеже операции нямам, му отговорих, че най-тежката травма ми е изгаряне ІІ степен на крака.От него нямам никакъв белег, въпреки че чорапогащника ми се стопи на прасеца и ходих цял месец на превръзки. Та той ми каза тогава, че най-вероятно няма да имам лош белег.Или нещо подобно на мнението на Асет.Въпреки всичко ме посъветва да си го купя, защото белега няма възможност да се исуши или нещо подобно.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th March 2006, 20:06
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Не мога да се сдържа да не кажа- много се кефя като видя, че Aset e минала през форумите. Направо е като справочник!! Написала е навсякъде съвсем професионално мнение.
Направо можеш да отвориш една банкова сметка и да плащаме за консултациите
А иначе сериозно казано е много хубаво,че можеш да се посъветваш с някой, който знае толкова много!

много вярно
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th March 2006, 22:16
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Брех, че сте ме изтипосали... Засрамихте ме, но се радвам, че мненията ми ви допадат.
Исках да обясня повече за принципа на другите кремчета, но дъщеря ми ме дърпаше.

Та Мадекасолът е изцяло продукт на билкова основа.

Контратубексът съдържа хепарин /противосъсирващо вещество, което подобрява кръвната циркулация в района на белега и не позволява натрупване на излишни клетки и следователно груб белег/, а също и растителни екстракти.

Добре е да се прилагат скоро след операцията. Силиконовите кремчета пък са показани като по- добри и при стари белези.

Както каза Chujdata и аз не съм убедена в абсолютното действие на кремчетата. Много е важна индивидуалната склонност кам образуване на белези и това кой крем ще пасне най- добре на съответната кожа. Познавам колкото много доволни от Контратубекс, толкова и твърдящи, че никакъв ефект няма.

Проблемът е, че не мога да знам какво щеше да е, ако не се бях мазала Сега си има белег, тънък, но го има. Знам ли, може би без крем щеше да е по- груб.

По- добре мажете, за да не ви е яд после, че не сте пробвали
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th March 2006, 22:36
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

хм, на мен пък Бояджиев ми каза да не мажа с нищо, защото понякога даже от самия крем белезите ставали по-големи
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th March 2006, 08:45
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th April 2006, 12:11
Vania33 Vania33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Jambol
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до Vania33
По подразбиране защо-Мадекасол?

Здравейте! защо-Мадекасол?-казаха ми да си купя Мадекасол за ултразвук.Правя физиотерапия-той е за белези нали?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Операциялекарства
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:40.