IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 1st August 2009, 10:28
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Малко късно се включвам в темата, но искам да попитам къде в София правят ДОБЪР перманентен грим.

Аз си очертах устните преди няколко години, но вече почти няма следа от татуировката, а дадох една камара пари. Сега съм решила да сложа по-тъмна черта за да е видима по-дълго време (надявам се).

Относно болката.... ужасна е! Ревах докато ме очертаваха а се наложи да повториме някои места след около седмица (не помня точно). Жената на татуировчика ми каза, че съм пълен мазохист, но... през цялото време си повтарях "трай бабо за хубост".
Този път ще искам да ми се сложи някаква упойка - ако ми кажете къде в София има студио на което мога да се доверя.

Между другото, след устните бяхме се разбрали за очна линия, но реших, че няма да ми е толкова трудно да се очертавам всеки ден с обикновен грим
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th August 2009, 16:21
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

Аз съм /т.е. вече не съм/ с перманентен грим на устните. Правих си го в Дима стил. Въобще не ме болеше, само че след това цялата ми уста стана в херпеси и така и не си повторих процедурата. "Контурът" стоеше като червен конец, дебел колкото косъм и без червило стоеше ужасно. Не смятам, че с този контур устните ми станаха по-секси. След 3-тата година цвета изсветля и постепенно изчезна. Пигментът беше на радстителна основа.
Не казвам, че процедурата не ми беше направена професионално. Просто смятам, че не е това, от което се нуждаеш.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th August 2009, 17:02
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

перманентен грим на устните -
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th August 2009, 17:12
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

Да, защо се учудваш?
Може да ти направят само контур или контур и запълване на определени зони /,ако искаш да измениш леко собствения си контур.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th November 2009, 13:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ох,този контур.ако не е молива за никъде не съм
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамконтурнаустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:29.