IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 22nd December 2010, 20:48
trancho trancho не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 1
По подразбиране здр

Здр имам проблеми с дишането на носа, дали да ида при него?Страх ме е да не би само да каже да лягам на операция заради парите, че чета лоши работи за него.Четох как извикал някаква жена и и предлагал да му пусне и други казват че им предлагал и си мисля щом е способен на това защо и на мен да не ми каже че "уж" съм за операция, пък в края на краищата само да си вземе парите?И се чудя да му вярвам ли?Кажете моля.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 3rd January 2011, 07:47
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране Re: здр

Цитирай:
Първоначално написано от trancho
Здр имам проблеми с дишането на носа, дали да ида при него?Страх ме е да не би само да каже да лягам на операция заради парите, че чета лоши работи за него.Четох как извикал някаква жена и и предлагал да му пусне и други казват че им предлагал и си мисля щом е способен на това защо и на мен да не ми каже че "уж" съм за операция, пък в края на краищата само да си вземе парите?И се чудя да му вярвам ли?Кажете моля.
Има цял раздел ринопластика с мнения на оперирани и много подробна информация за доктори-защо не попрочетеш първо там вместо да се хвърляш на този доктор?
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th January 2011, 01:14
venislava_leo venislava_leo не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 2
По подразбиране дисански

Аз ходих при него (Дисански) да ми прави устните със силикон!Сигурна съм ,че историята на онова момиче е 100% истина!Горе доло ми се случи същото с разликата че стана в кабинета му.НЕ ХОДЕТЕ САМИ ПРИ НЕГО-НЯМАТЕ И БЕГЛА ПРЕДСТАВА КАКЪВ МРЪСНИК Е!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 13th January 2011, 12:10
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Как позволявате да ви се случи такова нещо и не се надава гласност...

В момента в който се опита да ми направи нещо ,бих се съпровивлявала и направо бих се обядила на полицията..
Вместо да си пишете тук да не ходим пр него сами ,отидете в нужната инстанцияи подайте оплакване
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДисанскиГаброво
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:03.