IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd February 2011, 14:28
brunette9 brunette9 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране Нужни са ми вашите съвети.

Здравейте! От много време чета мненията в този раздел. Интересувам се, защото съм решила да си направя корекция на нослето и уголемяване на бюста. Мненията ви ме накараха да се замисля и да осъзная, че не е достатъчно просто да ида да се консултирам с някой доктор, а да се заинтересувам наистина силно, преди да направя каквото и да е, защото много го хирурзите у нас, не са родени за да практикуват професията.
Първо, за момента, от мненията ви съм се спряла на доц. Тепавичарова, както и на доц.д-р Емил Георгиев, за когото всъщност не съм напълно сигурна. В сайта му има снимки на чудесно направени нослета и гърди, но това може да се направи и с фотошоп, нали. А и прочетох мнения, които изобщо не ми харесаха. Напоследък много се хвали и д-р Ангел Енчев, но не знам защо напоследък ми се върти онази приказка, за голямата реклама. Поразрових се повече и открих потресаваща статия "Жертвите на пластичния корифей д-р Енчев си развързаха езиците" - в която с две думи пише, че не само е издир*ван от недоволни клиенти в съседна Гърция, но и тук, в България има много грешки... И последният- д-р Ильо Стоянов, за когото всъщност знам най- малко. Симона Първанова е много доволна от гърдите си, дори има прави рожден ден Та.. до тук за хирурзите.

Следват няколко въпроса, които много ме притесняват. Първо за нослето:
1. Четох, че при събуждане от упойката, първите мигове са кошмарни - кръв в гърлото и давене???
2. Никъде не прочетох, остават ли някакви белези?
3. Може ли да бъде засегнато нещо важно и последствията да са тежки?


За гърдите...
1. Има ли разлика в болката след операцията, дали ще е надмускулно или подмускулно поставен импланта?
2. До колкото разбрах (пак от форума) имплантите "MENTOR" са най- добри? А има ли лоши импланти?
3. Кои са най- честите проблеми след операцията?
4. Какво бихте ме посъветвали вие? Изпускам ли нещо?
Много се извинявам за дългата тема, но наистина много се притеснявам, ще бъда много по- спокойна, ако получа малко съвети..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нужнисамивашитесъвети
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:30.