IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th November 2017, 16:41
fitnessdobavki fitnessdobavki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране Професионално изготвяне на хранителни режими и тренировъчни програми

Изготвяне на персонализирани хранителни режими и тренировъчни програми.
Съвети относно здравословно хранене, хранителни добавки и суплементация.

Телефон за връзка: 0896801269

Здравейте, казвам се Тодор Тенев и се занимавам с фитнес почти 10 години. През последните 4 съм вложил много време и усилия, за да подобря знанията си в сферата на фитнес и бодибилдинг тренировките, съобразени с подходящо хранене и суплементиране за постигане на оптимални резултати.
Имам завършен курс в НСА към Българска федерация по културизъм и фитнес за фитнес инструктор – фитнес и фитнес-културизъм. Въпреки това смятам, че винаги има място за подобрения в много аспекти, тъй като темата фитнес е безкрайно обширна. Затова не спирам да търся информация и да се усъвършенствам.
С мен поддържате постоянна връзка и съм готов да отговоря на всички въпроси, които бихте имали в процеса на съвместната ни работа. Обикновено това се случва в рамките на няколко часа и по удобен за Вас начин– скайп, фейсбук, вайбър, имейл или телефон.
За да съм сигурен, че ще можете да се справите с предоставените от мен хранителен режим и тренировъчна програма съм на разположение за неограничен брой корекции при нужда.

Видове услуги:
1) Изготвяне на индивидуален хранителен режим
Защо е необходим?
Хранителния режим е основния фактор, от който зависи вашият прогрес по отношение на целите които искате да постигнете! Без правилния, индивидуален хранителен режим вие обричате своите усилия в тренировките на провал!
Какво получавате?
Хранителните режими, които изготвям са ориентирани към постигането на специфични, индивидуални цели и подобряването на здравословното състояние. Те са балансирани и включват всички макронутриенти от които организма ви се нуждае. Режимите, които изготвям включват набор от храни, което ви предоставя възможността да използвате разнообразни менюта.
За кого е подходящ?
Хранителните режими се изготвят спрямо вашите индивидуални особенности, възможсности и цели. Като дипломиран фитнес треньор и хранителен специалист съм компетентен да предложа изготвянето на индивидуални хранителни режими за всички хора които се нуждаят от:
- Намаляване на телесните мазнини
- Покачване на мускулна маса
- Подобряване на здравословното състояние и жизнения тонус.
Какво включва индивидуалния хранителен режим?
- Изчисляването на калорийния баланс и точното съотношение между макросъставките (протеини, мазнини, въглехидрати).
- Подробен план на вашите хранения, точни количества на храните и време на хранене (по желание).
- Примерни менюта

- Подробен списък с голям набор от храни, които можете да замествате и до голяма степен сами да формирате вашето меню.
- Психологически методи и способи за по-лесното спазване на хранителния режим.
- Интензивна кореспонденция и подкрепа в рамките на 8 седмици.

Поръчайте вашият хранителен план и поемете по най-прекият път към целите си!
Цена: 30лв.

2) Изготвяне на индивидуална тренировъчна програма
Защо ви е необходима тренировъчна програма?
Тренировъчната програма е определящ фактор за това какви резултати ще извлечете от вашите усилия в залата. От нейното правилно структуриране зависи скоростта с която ще постигнете своите цели, правилното ви възстановяване и вашето добро физическо здраве.
Какво получавате когато поръчате своята тренировъчна програма?
Чрез поръчването на индивидуална тренировъчна програма изготвена от мен Вие ще имате правилната посока в която да насочите своите усилия. Ще знаете кога, как и колко да тренирате за да постигнете своите цели.
Индивидуалната тренировъчна програма се изготвя спрямо вашите индивидуални особености и цели и са за всичи хора, които се нуждаят от:
- Намаляване на телесните мазнини
- Покачване на мускулна маса
- Подобряване на здравословното състояние и жизнения тонус.
Цена: 30лв.

3) Комплексен хранителен и тренировъчен режим
Цена: 40лв

3) Персонални тренировки с мен
Това е услуга, която предоставям на определен брой мои клиенти от град София.
Цена: 10лв.

Последно редактирано от fitnessdobavki : 14th November 2017 на 16:44
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Професионалноизготвяненахранителнирежимитренировъчнипрограми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:55.