IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 22nd February 2006, 11:02
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране :)

Това, че си даваш мнението за някой, който ти е помогнал да се почувстваш щаствлив по един или друг начин и не те е обезобразил, напротив направил е всичко толкова прецизно и с усет, не е реклама, това е благодарност. Защо да не кажеш на хората, които искат да променят нещо, което не харесват у себе си, че той го прави много добре и няма да съжаляват от резултата? Аз не мисля, че този лекар Д-р Николай Георгиев се нуждае от каквато и да е реклама. Ако не беше този форум и най вече dnny, аз може би нямаше да се оперирам или другият вариант беше да попадна не на кой да е а на Д-р Сердев или Георгиев от Нефертити.
Аз наистина си направих корекция на носа при Николай Георгиев, не го рекламирам и който не вярва мога да му пратя снимки преди и след.
Искам да кажа на всички момичета и момчета, които искат да го направят, но ги е страх: Трябва да ви е страх повече от това на кого ще попаднете, а не от самата операция, тя не е страшна, и резултатът е на лице, ако го направите наистина при специалист. Ако наистина желаеш нещо много силно то се случва! Пожелавам ви Успех и всичко най-хубаво!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22nd February 2006, 13:26
neizvestna neizvestna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 12
По подразбиране

dani_d изпрати на мен снимки. Не , че не ти вярвам.. а мисля и аз да си направя носа при Георгиев.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 22nd February 2006, 17:28
shegufka shegufka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1
По подразбиране

хей, dani_d, можеш ли да изпратиш снимка и на мен. Аз вече ходих на консултация при Емил Георгиев, но нещо много много не ми хареса. Много бързо мина консултцията, а и нослето на една от служителките му....Аз така или иначе нямам много информация и трябва да се ориентирам повечко.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 22nd February 2006, 18:19
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране :)

До shegufka и polli, момичета пратила съм ви съобщения на лични, погледнеге ги.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd February 2006, 09:39
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :) hey

Момичета и да видите снимки всеки нос си е толкова индивидуален и корекцията ,която е възможна се определя в зависимост от костно-хрущялната му структура .Какъв е проблема при вас?
Може да си пишем и в icq
Успех сладурки!
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: направихсикорекциянаноса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:11.