IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 27th May 2011, 21:54
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thrisha Виж мнението
lady74, мерси за отговора. Ти колко килограма си имала да сваляш, с тази схема 1 чп 2 пз? Аз преди четири месеца родих, спрях с кърменето и се взех в ръце..уж де
имах да свалям около 15 с Дюкан , иначе и аз след бременност качих 30 , но половината ги махнах с други диети .....та с Дюкан свалих 13 и.........познай - пак забременях и айде пак 30 отгоре (а бях само на 2-3 кг. от мечтаната цел) . та така. сега пак на други опитвам - Дюкан за накрая .само на него ме е страх
Отговори с цитат
  #392  
Стар 27th May 2011, 22:02
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleks_sd Виж мнението
Не знам дали съм свалила нещо,нямам си кантар вкъщи и се тегля в една приятелка(последно се теглих преди да почна Дюкан),не ми се иска да минавам пак на гладуване защото ми спира цикъла.. попринцип свиквам да не ям и не ми се дояжда толкова,но изям ли нещо и ми се отваря страшен апетит,пък четох много,че тази диета на Дюкан помага и лесно се свалят и запазват кг с ядене. Интересуваше ме дали може да се пълнее и да се наруши диетата с тия степчета и колата лайт(знам че са много вредни),иначе ще си продължа докъто има резултат,такава съм си упорита захвана ли се с нещо го правя,така и си свалих излишните 7кг.. сега всичко е доизкусоряване докъто си харесам вида,само дано не съм в застой и да не мога да сваля. Посъветвах се защото исках да рабера дали не правя нещо погрешно и усилията ми да си останат напразни.
не че степчето и колата са погрешни според Дюкан , но ако можеш без тях - резултата ще дойде много по бързо . те са по скоро за хората които са много дълго на режима. успех
а иииииии колкото и да е странно ако ядеш повече месо - сваляш по бързо, защото се налага да го преработиш - незнам дали се исказах правилно , но ако гладуваш не се получава
Отговори с цитат
  #393  
Стар 29th May 2011, 01:04
Аватара на joylove10
joylove10 joylove10 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Hello
I visited your profile at (tialoto.bg) and I find out that you'er the
type my heart love, I believe we suit for real love, let walk that
presious thing out for heart desire, I hope and believe we match for
good. When contacting reply to my mail address (JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK) I
am waiting for the love. I am, Miss Joy............................


JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK

Здравейте
Посетих вашия профил в (tialoto.bg) и да разбера, че you'er на
тип сърцето ми любов, ние вярваме, костюм за истинската любов, нека разходка, че
presious нещо от сърце за желанието, надявам се и вярвам, че за мача
добро. Когато се свързвате с отговор на пощата ми адрес (JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK) I
Чакам любовта. Аз съм, г-це Joy ............................


JOY.1NDOH @ YAHOO.CO.UK
Отговори с цитат
  #394  
Стар 8th June 2011, 16:48
fff111 fff111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,аз почнах диетата преди 6 дена и мисля да карам 7 дена удърен период .Стискайте палци много искам да сваля 10-тина кг.
Отговори с цитат
  #395  
Стар 11th June 2011, 17:00
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Фиф, за 10кг не ти е нужен 7 дневен ударен режим но май доста късно се включих да ти обясня. успех
Отговори с цитат
  #396  
Стар 13th June 2011, 13:15
fff111 fff111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Ami izkarah 7 dena svalih 4 kg i dotam... sega ve4e sam na 3ti den ot fazata +zelen4uci nadqvam se da ima o6te efekt...mersi vse pak
Отговори с цитат
  #397  
Стар 23rd June 2011, 19:35
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
Thumbs up

малко ли са 4кг за 7 дена?!Браво!И аз така започнах някога и свалих 20кг за 6 месеца.
Отговори с цитат
  #398  
Стар 29th June 2011, 14:02
pipi77 pipi77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1
Smile

Здравейте,
успех на всички!
Искам да ви попитам за сваляне на м/у 4-6кг. колко дни ударен период трябва да се направи и как трябва да се процедира нататък във втора фаза?

Благодаря ви много!
Отговори с цитат
  #399  
Стар 8th July 2011, 22:09
Аватара на mariyana
mariyana mariyana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Zdraveite na vsichki vav foruma!!! Az sam nova tuk, no otdavna cheta vsichki vashi komentari, predlojenia i izkazvania. I az zapochnah rejima na Dukan i se nadiavam da svalia niakoe kilogramche. Shte se radvam da me priemete sred vas, niakoi sa dosta otdavna tuk, i zaedno da pokajem na vsichki, che mojem da se spravim.
Отговори с цитат
  #400  
Стар 15th July 2011, 09:48
siseto_1 siseto_1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Днес си купих книгата на Дюкан и почвам от утре ....Ще пиша какви резултати има !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:33.