IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 27th October 2010, 17:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DreaMsss
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
мда,фактите говорят сами ....
Да, фактите говорят сами, въпреки че секретарката на Н. Георгиев и приятелките и се опитват да замажат положението, както в случая започнаха да внушават на хората, че едва ли не тук пише Ильо Стоянов в полунощт на секретарката на Н. Георгиев, защото не му е удобно всичко това, което се изписа покрай твоите гърди , Марисабела. Истината е, че секретарката видя, че си податлива на подобни провокации и си объркана, и се възползва, като вкара историята с измъкването по чорапки и подобни глупости, наливайки масло в огъня.
Явно някои хора си мечтаят Ильо Стоянов да им пише в полунощт по форумите
всичко това е прекалено ясно,но хич не ми пука.да се оправят
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #262  
Стар 27th October 2010, 17:11
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране



Само да попитам клонинга на Panther - Не усещаш ли , че се излагаш ?!??
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #263  
Стар 27th October 2010, 17:20
DreaMsss DreaMsss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani


Само да попитам клонинга на Panther - Не усещаш ли , че се излагаш ?!??
Не И-ани, просто защото аз наистина нямам нищо общо с Panther. Защо си мислиш, че всеки който говори нещо, което не ти харесва е клонинг на предишния говорил нещо неудобно?
Много по-голяма излагация е секретаркта да оспорва лекарско мнение и да съветва пациентите..Но повечето тук нямат секретарки и затова не можете да си го представите дори. Ако бяхте с позиция в работата, която позволява да имате секретарка, щеше да ви е ясно, какво означава секретарката да знае повече от вас
  #264  
Стар 27th October 2010, 17:29
DreaMsss DreaMsss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani


Само да попитам клонинга на Panther - Не усещаш ли , че се излагаш ?!??
Всъщност , като се замисля, май ти се излагаш с такива предположения.. Не се опитвай да внушаваш, че съм клонинг на Panther, i-ani.. Много е грозно. Ако аз започна да внушавам, че ти си някой друг??!
  #265  
Стар 27th October 2010, 17:41
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Без коментар !

__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #266  
Стар 27th October 2010, 17:45
DreaMsss DreaMsss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Без коментар !

И най-добре, нямам толкова свободно време , а и намерение да отговарям на всеки, който си е вкарал филма, че съм пластичен хирург, друг потребител и т.н.. Обаче поне го докажи, ка че съм Panther, защото иначе означава, че лъжеш
  #267  
Стар 27th October 2010, 17:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DreaMsss
Много по-голяма излагация е секретаркта да оспорва лекарско мнение и да съветва пациентите..

е тва е
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #268  
Стар 27th October 2010, 17:57
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

замириса ми на детска градина "Малина'"
  #269  
Стар 27th October 2010, 18:55
Panther Panther не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 6
По подразбиране отговор

Здравейте момичета!

Казах и преди, живейте си безгрижно, чувствайте се красиви, пазете здравето си и да не ви пука!

Нека никога не ви се налага заради чудовища като тези в клиниката на НГ да си правите няколко корекции една след друга все там, защото уж все ще си поправят грешката /наясно сте колко скъпо е всичко!/, след което нещата да се коригират наистина перфектно, но в чужбина. Ей това НЕ ви пожелавам! Явно някои личности харесват да се самозаблуждават, други да се заяждат и да иронизират останалите, трети да казват на черното бяло - въпрос единствено на личен избор!

Повече подробности относно преживяванията си около мамопластиката няма да споделям тук, защото са доста лични и шокиращи, а и не ми се влиза в излишни полемики със служителки, хирурзи, фен-клуб....и прочие..."на чужд гръб и 100 тояги са малко" гласи една поговорка - е, правилна е и в пълна сила се отнася за гореспоменатата клиника!

Изразих си мнението, защото бях длъжна да го направя. Ако мога да предпазя някой от подобни на моите преживелици - бих се радвала много!

Бъдете щастливи и хубава вечер!

Panther
  #270  
Стар 27th October 2010, 19:11
sisi222 sisi222 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Направо незнам вече на кого и в каво да вярвам, а ми предстои операция......
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:27.