IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 18th November 2010, 21:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
малко, много , това е доста относително!!!!!!
точно


Моите са средни гърди,а много хора мислят,че са големи
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #312  
Стар 19th November 2010, 09:02
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
малко, много , това е доста относително!!!!!!
точно


Моите са средни гърди,а много хора мислят,че са големи
И аз съм на същото мнение за себе си Аз мисля че са ми нормални , а хората ми казва огромни са ти

Блонди ,зависи каква визия търсиш За ръста според мен ще са ти нормални ,но много е важно и мнението н доктора ,защото ние може да ти кажем сложи си 470 ,а доктора да каже че нямаш място..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #313  
Стар 19th November 2010, 09:03
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

За мен най перфектните гърди са на моя приятелка ,която е с 470 сс и с доста собствена жлеза Но всичко е много относително,дазлички фигури,различни височини,различни кг ...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #314  
Стар 19th November 2010, 11:30
Аватара на borislavka
borislavka borislavka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 73
По подразбиране

Ами имам жлеза и доктора каза, че количеството отговаря на около 60-70 кубика. Въпросът е, че искам естествен бюст, а не две любеници отпред, защото ще изглеждам като Андреа например, която ми е супер антипатична и откъм визия и откъм всичко.
Моят случай е като на следните снимки. Искам да постигна и ефекта, който е показан след операцията:

http://www.breastimplants411.com/pri...p?caseid=15280
http://www.breastimplants411.com/pri...sp?caseid=6839
http://www.breastimplants411.com/pri...p?caseid=14201

Резултатите според мен са повече от страхотни. Приятелят ми все настоява за по-големи, но за моя ръст такава естествена визия би ми паснала идеално. [/url]
  #315  
Стар 19th November 2010, 12:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Вероятностесе спрели на анатомични с доктора ти; с капковидни импланти със сигурност няма да придобиеш портокалова визия
  #316  
Стар 19th November 2010, 12:16
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

borislavka, с 350сс за да получиш такъв резултат, подгръдната ти не трябва да бъде повече от 75см, мое мнение

С твоята 84 сантиметрова подгръдна импланта трябва да има основа поне 14, та и нагоре, освен ако твоите гърди в момента не са с разстояние 5-6 см, в което се съмнявам.
Разсъждавайки в тази посока, ако имаш основа 14 примерно, с 350сс няма да ти остане нищо за проекция

Каза ли ти твоят хирург как смята да ги разпредели тези 350 кубика?
  #317  
Стар 19th November 2010, 12:46
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

И аз съм на мнение, като Емико, че ако наистина подгръдната ти е толкова, 350 сс ще се загубят. И не само това, но ще стоят неестествено. Отворих таблицата за Макган... съвсем информативно и ако приемем, че ширината трябва да е 13.5- 14 см., кубиците трябва да са около 400-440. И естесвено, както отбеляза Гвендолин вероятно ще са анатомични?
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
  #318  
Стар 19th November 2010, 14:14
Аватара на borislavka
borislavka borislavka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 73
По подразбиране

Спряхме се на кръгли Евросиликон, висок профил. Казах му, че ще са малки, но той настоява, че с повече от 350 ще стоят неестествено. Честно казано май трябва наистина да седна и да направя едни изчисления. Странното е, че на консултацията проведохме само разговор и ми погледна гърдите, без да чертае и смята. Отряза 330 кубика и край. Едвам го навих на 350. Ще ги слага през ареолата и то подмускулно. По принцип ми е дебела кожата и мастния слой под нея е твърд, предложих му да са с по-голям обем и надмускулно, но уви. Той ми каза, че аз трябва да си поема отговорността ако се случи нещо след това. Незная какво да правя. Единствено цената, която ми каза ме държи при него. Иначе при друг хирург не мога да си позволя да отида, понеже е доста по-скъпо. А пък и има доволни пациентки на Анастасов и затова съм се спряла на него. Посъветвайте ме какво да правя
  #319  
Стар 19th November 2010, 14:18
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

цената е важна причина, но ако нямаш добро усещане (доверие) в хирурга си, по-добре е да отложиш операцията.
  #320  
Стар 19th November 2010, 14:43
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Няма да е лошо да поискаш снимков материал, как би изглеждала с това, което ти предлага. И не пречи да направиш още няколко консултации, независимо, че усещаш, че това е твоя хирург. Няколко мнения в повече няма да навредят, а напротив.
Най-много още повече да се объркаш.
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:57.