IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5361  
Стар 12th May 2012, 14:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Браво, днеска само аз си пиша ли, пиша. Щото съм на работа. Пък вие сигурно чистите България ... а дано!
  #5362  
Стар 12th May 2012, 14:08
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Semele, по-кротко. И аз харесвам по-малки цици, ама знам че съм нещо като изключение, така че си трая. Пък и като чета тук повечето се стараят (искат) да постигнат естествена визия, така че ... недей така да съдиш хората, pls!

Хаха,никого не съдя,просто съм го писала в по-такова заядливо настроение,но като цяло това си ми е мнението и понеже питаха,аз отговарям...
  #5363  
Стар 12th May 2012, 14:22
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Вий пък къде ги гледате тез, бре ... аз обикновено само на скромнички попадам ...
Онзи ден опитах да пусна линкче,но не го отвори и си премахнах мнението.Става на въпрос за предаване по National Geographic.Предаването се казва:"Табу.Направи ме красива!"Напиши във Vbox и ще излезе.Те са няколко случая.Първия е за жена с огромни силиконови импланти.Ако имаш здрави нерви го изгледай!Аз попаднах на видеото случайно и го гледах малко под напрежение.Хората се подлагат на какво ли не,за да са красиви
А това е толкова относително...
На мен лично жената със силикона ми харесваше много повече с малки гърди,а не с ОГРОМНИ,но тя не мислеше така...
  #5364  
Стар 12th May 2012, 15:13
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Онзи ден опитах да пусна линкче,но не го отвори и си премахнах мнението.Става на въпрос за предаване по National Geographic.Предаването се казва:"Табу.Направи ме красива!"Напиши във Vbox и ще излезе.Те са няколко случая.Първия е за жена с огромни силиконови импланти.Ако имаш здрави нерви го изгледай!Аз попаднах на видеото случайно и го гледах малко под напрежение.Хората се подлагат на какво ли не,за да са красиви
А това е толкова относително...
На мен лично жената със силикона ми харесваше много повече с малки гърди,а не с ОГРОМНИ,но тя не мислеше така...
Това да не е за една дето й бяха сложили по два огромни импланта във вс гърда, един младеж, на който му пилиха челото и брадичката и едно момиче му чупиха краката да ги удължават. Ако е това, не е за хора със слаби нерви. Наскоро го гледахме с мъжа ми. Какво ли не изтърпяват хората заради пустата си суета, ама това бяха наистина големи крайности. Мисля, че тези хора наистина имат нужда по-скоро от психолог. Мислех си тогава, като че мъжът ми тайно се надяваше тоя филм да ме откаже да си правя операция, Ама няма как. Аз какви ли не съм ги гледала вече. А оная наистина си беше хубава без импланти и казаха, че си е правила много операции вече- двайсет ли, трийсет ли бяха, не помня. Махала си ребра, нос май е правила.
  #5365  
Стар 12th May 2012, 15:15
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

това е, нали? http://vbox7.com/search/?completed=0...81%D0%B8%D0%B2
  #5366  
Стар 12th May 2012, 15:21
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
Това е истината. После гледаш любимата си Кийра Найтли, или Гуинет Полтроу ..и вече не ти изглеждат същите. Да хубави са, но си представяш как би им стояла тази рокля с малко повече извивки.. Няма как, устроени сме да харесваме неща близки до себе си, по някакъв начин. Оценяваш ги, но вече не ги гледаш по същия начин, просто е усещане. После свикваш с размера на гърдите си, приемаш го за напълно нормален и.. Понякога започва да ти малее в огледалото. Това е. В общи линии поне, естествено има изключения, които май само потвърждават правилото. : )

Аз бях най-големия привърженик на малкия стегнат бюст, един път отказвах операцията, след това просто го направих. И въпреки болката и притесненията, беше стрХотно решение и съм щастлива.

Надявам се и чудещите се да намерят правилното решение за себе си. : ) good luck!

И да не се чудите после защо сте си променили виждането за размерите
Браво, балеринка, добре казано. наистина, като че харесваме предимно хора със сходни на нашите черти и размери. чакам с нетърпение да започна да харесвам и аз по-големи гърди
Уфф, ама пак се чудя дали с нисък или среден профил ще е по-добре да избера. Четох някъде, че и среден може да стане като анатомични като се поотпусне.
И какво значение има дали са гладки или текстурирани? На натрел текстурираните се сраствали с джоба, така ми каза един доктор. Но се чудя това добре ли е? А ако се спука импланта нали ще е доста по-трудно да се махне, а и дали няма по-голяма вероятност в тялото да влязат някакви химикали от имплантите.

Последно редактирано от Лина : 12th May 2012 на 20:44
  #5367  
Стар 12th May 2012, 15:29
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Да,Лина,точно това е!И ти си го гледала
Наистина са крайности,за съжаление
Исках да го дам за пример,че не винаги големи гърди означават хубави гърди
А и при нея,освен психологически проблем имаше и здравословен.Мисля беше развила някаква инфекция вследствие на имплантите.
  #5368  
Стар 12th May 2012, 15:34
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
И какво значение има дали са гладки или текстурирани? На натрел текстурираните се сраствали с джоба, така ми каза един доктор. Но се чудя това добре ли е? А ако се спука импланта нали ще е доста по-трудно да се махне, а и дали няма по-голяма вероятност в тялото да влязат някакви химикали от имплантите.
Текстурираните се срастват по-добре и образуват по-добра капсула около импланта.А това намалява риска от КК.Уж е научно доказано,силно се надявам да е така
  #5369  
Стар 12th May 2012, 16:52
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Инче, сОпри се бе, цЕл ден пишеш.

Щи взема под внимание думите за морето, горко му на мъжО.
  #5370  
Стар 12th May 2012, 21:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Така изглеждат в момента.
Днес доста ги пораздрусах по "равните" магистрални пътища, дано не съм разтегнала разрезите..
Attached Images
Тип файл: jpg IMAG0368.jpg (98,3 КБ, 136 views)
Тип файл: jpg IMAG0367.jpg (92,9 КБ, 130 views)
Тип файл: jpg IMAG0366.jpg (94,1 КБ, 120 views)
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:15.