IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 13th October 2007, 04:27
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от slan4iceto
Абе ти си наистина голяма скица..извинявай,знам,че въпроса за теб е важен,но искам да ти кажа,че надали мъжете са толкова вещи как изглеждат срамните устни,даже си мисля,че това,че са големи би ги възбуждало повече!!! Те са на принципа:Колкото повече-толкова повече!Ние жените май имаме различен поглед и виждане върху тези неща..аз пък мисля,че моите са доста скромни и недоразвити,но наистина няма две еднакви,дето се вика..лошото е,че ако наистина изпитваш неудобство с дрехите..иначе хич да не ти пука!
Мисля 4е при положение 4е я притеснява не е кой знае какъв проблем да си направи операцията. Предполагам 4е девойката не се интересува особено какво мислят мъжете (имайки предвид принциипа-колкото пове4е-толкова пове4е) или поне аз,когато исках да си правя операцията не се интересувах от това дали някой го притеснява вида на междукра4ието ми, единствено исках аз да си го харесвам
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13th October 2007, 20:03
mousy mousy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Преди време и аз мислех като вас, че няма значение и че мъжете не обръщали внимание. Не е вярно, обръщат внимание!

За сега нямам проблем, ама ако имах, мисля че бих го поправила
Отговори с цитат
  #33  
Стар 14th October 2007, 12:08
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

Доста гинеколози могат да направят корекцията, просто говори с гинекоголога си. Не е нищо особено, но не е безболезнен постоперативния период. Аз лично не бих си посегнала на достойнството.. За цената провери в няколко клиники, безсмислено е да се набутваш с повече пари..
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th September 2008, 18:38
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Бих искал да се включа като мъж, който обръща сериозно внимание на положението Там долу.

Както писах в друг форум по този въпрос, повечето мъже ще предпочитат някаква индивидуалност на жената с която са. Много (макар и да не го признават) харесват различното в жената стига да не граничи с някакви извън земни форми. Всичко е нормално щом го имат част от хората и то не малка, това че е по рядко срещано може само да радва собственичката.
"Цепки" тип "войнишко кепе" има много. На тях би им било трудно да изглеждат по различно.
Аз лично обожавам гърди увенчани с големи зърна, и "котета" с големи малки ср. устни или клитор. (естествено, че клитор тип "черешка" би ме шокирал, но такъв вероятно не съществува).

Така, че - доколкото можете бъдете индивидуални, бъдете това което сте, това ценим мъжете.
(а вероятно и жените)
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th September 2008, 20:16
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Въпросът за корекцията изобщо не е естетически - просто пречи
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #36  
Стар 18th September 2008, 08:02
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Оооох, а питате ли ни нас мъжете, как седим с дънки, с боксери, как караме колело, мотор и т.н. Някои се възмущават, като видят мъж, който си хваща пакета и го преразпределя от левия в десния крачол или обратно. Такова е положението..... жените поне можете да го коригирате.
но помислете преди това. Има в нета снимки преди- след на такива операции и аз лично не харесвам резултатите, но както каза Диастема - става въпрос за личен комфорт.

П.П. Ще ми е неприятно да се разделя със устните на моята приятелка, (тя за съжаление няма такива, но не това е най-важното) и ще се опъвам до край на подобна интервенция.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #37  
Стар 18th September 2008, 10:01
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Оооох, а питате ли ни нас мъжете ...............как караме колело..
Много пъти съм се питала
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 18th September 2008, 12:02
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

И аз съм се чудел на времето, дали една жена ако се пусне с колело, по калдъръма надолу, може да стигне до оргазъм....Оказа се че не
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #39  
Стар 18th September 2008, 12:19
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ама и ние сме едни, мъжете. Хем се оплакваме, хем все искаме, да ни е ако може още малко по-голям. Май не сме много наясно какво точно искаме.

Имаше един виц дето един рекъл:-" Божеее дай ми 10 патки да имам. Явил се бог, щракнал с пръсти и ... ето ти 10 патки. Оня хукнал радостен да се похвали на гаджето си, а господ го дръпнал за ръкава. -" Яаа почакай малко, а кой ще носи кофата с ташаците!!!!

Така е! Тя нашата лакомия край няма.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #40  
Стар 18th September 2008, 13:19
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Аз лично обожавам гърди увенчани с големи зърна, и "котета" с големи малки ср. устни или клитор. (естествено, че клитор тип "черешка" би ме шокирал, но такъв вероятно не съществува).

Така, че - доколкото можете бъдете индивидуални, бъдете това което сте, това ценим мъжете.
(а вероятно и жените)

Ами мъжете които харесват големи срамни устни според мен са общо взето същият брой като тези, които харесват дебели жени
Има ги, но са рядкост... А останалите подхвърлят гадни коментари

Не че има някакво значение какво мислят мъжете ,но както каза, вагината не би трябвало да има някакво огромно и решаващо значение , освен ако не е с някакви извънземни форми...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Даповдигнавъпросазаquotсрамнитеустниquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:55.