IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th October 2006, 18:18
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Ама какво става в този форум вече не мога да разбера?!!!
Оплюват се някои от най-доказалите се хора тук.
Точно пък Асет почти не споменава къде е оперирана.
Я по-спокойно, никой не ви е хванал и замъкнал да се оперирате при неговия лекар!!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th October 2006, 19:38
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Според мен истината е, че вече всички пластични знаят форума и под един или друг ник се опитват да се рекламират или компрометират.
В повечето случаи видиш ли персонаж, който в първо мнение плюе или прехвалва някого работата не е читава...

И аз на тези с по-малко мнения хич не им вярвам.
Aset и Cujdata са от първите които пишат в този форум,абсурд е да се мисли че те са поставени лица да рекламират докторите си.По едно време някой се беше усъмнил че съм д-р Николай Георгиев !
И кво стана с тона тук в този форум.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th October 2006, 20:15
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Ееее, ама ако д-р Н. Георгиев изглеждаше така и мъжете щяха да си шият цици
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th October 2006, 07:14
Selin Selin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране

Смях се от сърце!!!!!!!!!!!!!
И все още се усмихвам...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th October 2006, 08:05
slanse slanse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте отново!Най -малкото което искам е да се караме и нагрубяваме!Убедена съм че всеки доволен от лекаря си пасиент ще иска да защити доброто му име!Но за жалост има много случай в които същият този способен за едни и некадърен за други се издънва жестоко!Не знам защо се получава така-конкретно лекаря който оперира два пъти моя злощастен нос -Д-Р Калудов меко казано се осра -съжалявам за езика !!!!!Едновременно с това сложи перфектни гърди на моя приятелкарпознавам и друго момиче ркоето е доволно от гардите си и вече година няма проблеми с тях!Това което ми е ясно е че някой пластични хирурзи се справят по добре с едно за сметка на друго -както например когато аз правя мусака никога не е като предишната ра руло стефани изобщо не се хващам да готвя ,защото не мога!Сдве думи някой от тях са в играта само от любовта към спорта!!!!!!!Колкото до мен аз нямам намерение да се оперирам за трети път в БЪЛГАРИЯ!!!!! ЦЯЛАТА НИ ДЪРЖАВА Е МАФИЯ!!!!! БЕЗЗАКОНИЕ И АНАРХИЯ!!!!! Акато се оперирам навън ако отново се провалят ще МОГА да им съдера з................ рзащото в АМЕРИКА ИЛИ АНГЛИЯ ИЛИ ДОРИ ЕДНА ЧЕХИЯ АКО ПОДОБНО НЕЩО СЕ СЛУЧИ СТАВАШ МИЛИОНЕР И ТОЗИ""ЛЕКАР""ЗАМИНАВА ДИРЕКТНО В ЗАТВОРА!!!!!!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th October 2006, 08:08
slanse slanse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 22
По подразбиране

Прочетох си писанията и моля за извинение за грешките -уча се!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th October 2006, 08:18
zefira zefira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 24
По подразбиране

в друга тема момиче се оплакваше от хирурга на чуждата и я нападаше, аз просто се поддадох на течението. Съгласна съм че е по-лесно да вярваш на гадни истории а не на хубави. Но ми се вижда малко пресилено постоянно и навсякъде пациента да си хвали хирурга. Какво толкова - ако си доволен - дал си му пари - свършил си е добре работата - всички това искаме -и чао бамбино. Лошото е в другия случай...При това ние всички имаме работа или бизнес където печелим пари за да живеем. Съвсем естествено е да предположа, че с новите цици ще хвърля много повече усилия в Моя си бизнес а не в бизнеса на хирурга??? Аз също съм доволна от фризьорката си, но не я препоръчвам навсякъде. Може би съм в грешка че изхождам единствено от себе си.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th October 2006, 08:41
slanse slanse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 22
По подразбиране

Естествено -100 човека-100различни мнения!Ще кажа нещо и приключвам -ако имах повече информация може би никога нямаше да се подложа на това !Нито станах по красива-напротив сега носа ми е по кошмарен и от преди освен това изпаднах в адска депресия и на този етап нищо не ми помага -дори и надеждата за трета операция!КАКВОТО ЧОВЕК САМ СИ НАПРАВИ -НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МУ ГО НАПРАВИ-КЛИШЕ НО Е ИСТИНА!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th October 2006, 12:35
Teara Teara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MangoBoiajiata
За клиника Малинов май имаше писано в темата за пострадалите от пластични операции.

Под никовете Hirurg, Marc и Selin тук пише един и същи човек.

От клиниката са платили луди пари за да бъдат точно те "поканените" за операцията на Пеньо.
Не смятам, че клиника Малинов и д-р Ефремов имат нужда от допълнителна реклама. Според моите наблюдения имат достатъчно клиенти.
А и това изказване звучи твърде злобно и преднамерено, за да му се обръща внимание!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th October 2006, 14:01
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Със сигурност са дадени доста пари за реклама в Биг Брадър.Има една поговорка` И мама на тате без пари не дава` !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЕфремовquotМалиновquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:27.