IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 30th January 2008, 19:55
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

О... а д-р Кръстинова?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30th January 2008, 20:16
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
О... а д-р Кръстинова?
Преди намесата на Д-р Дарина Кръстинова има подготвителни хирургични интервенции, които ще се извършат от Д-р Радослав Славчев. След това идва ред на краниофациалната хирургия, от която в България май освен Кръстинова и Славчев друг не разбира?!

п.п.: А в тиражираното "шоу" "ПЪЛНА ИЗМАМА" неслучайно отказаха моя случай. При един неуспех, аз цял живот сакат, те цял жиот в затвора.
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th January 2008, 20:17
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Грешиш, ОСВЕН КРЪСТИНОВА.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th January 2008, 20:22
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Грешиш, ОСВЕН КРЪСТИНОВА.
Доколкото знам, Д-р Кръстинова е просветила и Д-р Славчев в тайните на краниофациалната хирургия, а също така при визитите на Докторката у нас, оперират заедно. Сега конкретен въпрос. Чисто медицински чакам да ми разясниш спрямо моя случай как ще се процедира при подобна тежка хирургическа интервенция?
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th January 2008, 21:11
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Да кажем, че го е докоснала до някои тайни.

Би трябвало да се започне с подробна диагностика на анатомията, т.е. добър скенер на глава с триизмерна реконструкция. По него ще се реши (от самия хирург) какво и колко ще се оперира. Само мога да добавя, че основната задача, която трябва да се реши, е деформацията на костите на лицето - а проблемите на меките тъкани са вторични.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd March 2010, 11:22
4eramida 4eramida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 3
По подразбиране ujas!nedeitte

Radoslav Slav4ev-tozi e za besilo.Nekadarnik.Napravi mi operaciq na 4elustta-zarastna na krivo,izlqzoha vintovete i se naloji povtorno s4upvane zaradi krivoto zarastvane(esetveno ne pri nego)Ne davaite na tozi 4ovek da pravi kakvoto i da bilo po tqloto vi.Az li4no 6te go osadq!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd March 2010, 17:27
4eramida 4eramida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Радослав Славчев е най-некадърния 'лекар' на света.Не лягайте в неговата операционна.Трябваше да намести челюстта на един познат,уж го оперира(4 часа) но без резултат.Каза му че всичко е наред,а челюстта тругна да зараства накриво.Пластината му се измести,болтовете излязоха и за малко да остане така за цял живот.Славчев е за бесило!В момента го съди!Не искаше да му даде епикризата и останалата документация,защото знаеше че е объркал всичко.ЛЪЖЕЦ И НЕКОМПЕТЕНТЕН В ПРОФЕСИЯТА СИ!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th August 2010, 02:50
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Като стоматолог също се справя много зле. Сложи ми скоби, някъде в 8-9 клас, а този тип се слагат до 12- 13 годишна възраст. Та сложи ми първо такива за разширяване - вместо да се получи повече разстояние между забите, всички щтракнаха настрани.Не е фрапиращо ,но си е кофти все пак да носиш шини и да ти погрознее още повече усмивката.Та когато трябваше да направим смяна на шините с такива за наместване, той беше напуснал кабинета си и не беше уведомил пациентите си.След консултации с други стоматолози разбрах, че доста ми е усложнил положението.Не сравнявам проблемите си с вашите в никакъв случай,просто споделям информация
А относно практиката му като хирург, бях чула, че на времето е направил невероятна операция на човек със забита брадва в главата.Затова очаквах да е страхотен хирург.
Поздрави на всички!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РадославСлавчевБолницаТокуда
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:25.