IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 30th June 2008, 15:33
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Цитирай:
Първоначално написано от Allegra
Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Цитирай:
Първоначално написано от Allegra
Оле днес се олях с кардио 50мин. кростренажор + 60 мин. вело (щото гледах мача Германия- Испания) и се забравих! После ми се повръщаше докато се връщах от фитнеса
Това е прекалено много кардио, 50 мин е максималното, преуморяваш се и почваш да топиш и мускулна маса, ще имаш обратен ефект.
Май наиситина така е станало, защото не можах да спя въобще
А това значи ли че в дните за кардио само правя 50 мин.нещо си и това е...Не е ли мн малко? Аз винаги правя 40 мин. на един уред и 40 мин.на друг..
Не е малко, пък и в тези жеги. 50 минути максимум, иначе работиш срещу себе си, търси оптималното, златната среда. В дните за кардио можеш да правиш и корем, но само кардио с часове, не само, че е безмислено, но и обратен ефект ще имаш. Ако искаш увеличи броя на тренировките за седмица и/или двигателната активност като цяло извън залата, разходки и т.н.
Корема го правя при всяка тренировка! Там съм доволна...само дето сега се теглих и съм качила кило и 300 и +2 см на талията
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 30th June 2008, 15:59
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Леля ми преди време работеше в кардиология и ми казваше да поскачам на едно място на цяло стъпало, когато нямам възможност да тичам, за да се отключи цикълът на кръвообръщение из цялото тяло и най-вече до мозъка. Сега за пръв път чувам/ чета нещо подобно.
Ами да, ако подсочиш на цяло стъпало няколко пъти ще раздвижиш кръвта, ние говорим за напомпване на мускул, за 50 минути тренировка. Говорим също така за най-големите мускули в тялото - виж ако вдигам за бицепс 50 минути само дето ще се изморя и мускула ще атрофира, но е малък и няма да ми повлияе. Представи си как се напомпват целите бедра и кръвта усилено върви и носи кислород и хранителни вещества надолу, вместо нагоре. А сърцето е по средата.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 1st July 2008, 11:15
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Allegra, кило и 300 нищо не е, може да си пред цикъл, в овулация, да за държаш течности, понеже е топло (естествена реакция на организма, срещу дехидратиране в жегите), може да си пила повече течности няколко дни, може да има друга хормонална причина, може да си прекалила с млечните и т.н. Най-вероятно при стриктно хранене и тренировки, след няколко дни ще се измериш минус 2 кила поне. Аз съм забелязала, че много пъти тръгвам нагоре, с някакви грамове, при стриктен режим, но това е временно, просто клетките си запазват обема, но това са течности. Ще ги изхвърлиш. Кило и отгоре мазнина, не се качва лесно, не се притеснявай. Затова кантарът не е точен, мери се рядко, сантиметър е по-точен, но нали сме жени, в областта на ханша може да има малко вариране, преди цикъл. Гледай се в огледалото и се мери рядко.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 1st July 2008, 13:31
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

По-добре се теглете веднъж на 15 или 30 дни, ежедневното претегляне разбива психиката, а и то отчита повече водните запаси, отколкото телесното тегло. Записвайте резултатите и ги сравнявайте и в следващите 15/30 дни не се теглете, просто няма смисъл.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 1st July 2008, 16:01
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Allegra, кило и 300 нищо не е, може да си пред цикъл, в овулация, да за държаш течности, понеже е топло (естествена реакция на организма, срещу дехидратиране в жегите), може да си пила повече течности няколко дни, може да има друга хормонална причина, може да си прекалила с млечните и т.н. Най-вероятно при стриктно хранене и тренировки, след няколко дни ще се измериш минус 2 кила поне. Аз съм забелязала, че много пъти тръгвам нагоре, с някакви грамове, при стриктен режим, но това е временно, просто клетките си запазват обема, но това са течности. Ще ги изхвърлиш. Кило и отгоре мазнина, не се качва лесно, не се притеснявай. Затова кантарът не е точен, мери се рядко, сантиметър е по-точен, но нали сме жени, в областта на ханша може да има малко вариране, преди цикъл. Гледай се в огледалото и се мери рядко.
Лиана, пред цикъл съм била! Сутринта се мерих, а вечерта гости посрещах .Което може да означава че не съм качила
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 1st July 2008, 16:05
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

След 10-тина дни, пиши как си с килата
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 2nd July 2008, 12:06
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

защо ми струва че ужасно много се отклони темата
Отговори с цитат
  #48  
Стар 2nd July 2008, 12:42
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Няма такова нещо..., трябва да се мерим сутрин..и на гладно !
Отговори с цитат
  #49  
Стар 2nd July 2008, 17:02
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rogi
защо ми струва че ужасно много се отклони темата
Така , зависи как ти минава една тренировка за да е на гладно
на мен тренировката ми протича на гладно стига да не съм пила кафе с прясно мляко , което се води за храна все пак.
знам, че кардио тренировката е хубаво да е на гладно, сутрин и след нея да си ядеш.

по-разбиращите да допълват, че доста си позволихме да се отклоним
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #50  
Стар 2nd July 2008, 19:11
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
Цитирай:
Първоначално написано от rogi
защо ми струва че ужасно много се отклони темата
Така , зависи как ти минава една тренировка за да е на гладно
на мен тренировката ми протича на гладно стига да не съм пила кафе с прясно мляко , което се води за храна все пак.
знам, че кардио тренировката е хубаво да е на гладно, сутрин и след нея да си ядеш.

по-разбиращите да допълват, че доста си позволихме да се отклоним
Ми аз пък всяка сутрин преди тренировка си пия кафе с мляко и един л-карнитин и се изстрелвам като ракета след това във фитнеса
Не ми се вярва кафето с мляко да се води за храна...ама все пак някой по-компетентен да каже де
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сутриннагладноилине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:55.