IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 29th February 2008, 08:37
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Doll,а колко кубика ти сложи тогава Тонев?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #62  
Стар 29th February 2008, 17:29
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

И аз искам да знам.

А моята мазнина взе да се постапя вече. А така се надявах този път да ми осане повече от първия..

Ще изчакам да видя крайния резултат и ще мога да кажа на всички, които искат да пробват този метод дали той има смисъл(тоест кой знае какъв ефект, щото ефект има, но както знаете, минимален..) или не.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 1st March 2008, 01:55
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

2 кубика -1.5 в горната и 0.5 в долната устна. Много се чудех скоро дали да не пробвам оперативното увеличаване, но както вече споменах сега устните ми изглеждат много естествени и ме е страх да не станат прекалено големи,защото никак не ми утива. Обаче от време на време ми се иска сякаш да са поне 1мм по-големички
По-принцип обожавам големи устни
четох във форума за всички възможни варианти,но най-много ми харесаха резултатите от оперативното увеличаване на обема.
Относно твоите устни-Ава-Ава: мисля че съм виждала снимките ти във форума преди и след първият път на липофилинга и според мен имаше разлика,но напълно те разбирам какъв резултат искаш
Имаш ли снимки след вторият път?
Отговори с цитат
  #64  
Стар 1st March 2008, 09:08
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Странно къде в форума има снимки на оперативно уголемяване на устни? Има само на едно момиче Светланка ,но тя е със силикон и после оперативно и при нея не е по тоя метод с двата триъгълни разреза който се правят под устната а ,е рязана над устната под носа и там може да ти остане белег ..до колкото си спомням тя беше доволна но не е това което е очаквала ..И още едно момиче което скоро писа ,че и е правено оперативно уголемяване и не е доволна даже окипазена и после си е правила втора операция за да и върнат до колкото могат нейните си устни..Не знам но помисли преди да рискуваш !
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #65  
Стар 1st March 2008, 12:47
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Doll, Имам снимки и от втория липофилинг, но са много пресни след процедурата, а вече не е това, което беше. Сега са може би над 50% по-малко от колкото на снимките Надявам се да спрат вече да спадат, но ще видим..Търпение му е майката

Като имам окончателен резултат, ще кача още снимки и ще ги покажа на който има желание

Ако пък и аз опра до силикона някой ден, ми се ще точно контур да си направя, тоест горната устна да е по-повдигната и с ясно изразена купидонова дъга. Аз огромни устни също не искам, макар да ми отиват( с 10 кубика мазнина като съм), но аз пък нещо не мога да се възприема и да свикна, така че абсурд да търся точно този обем и вид
Отговори с цитат
  #66  
Стар 2nd March 2008, 00:01
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Регистрираш се в snimka.bg, например. Качваш там снимките и после тук пускаш линк (адреса на албума) и паролата (ако си сложила).
Отговори с цитат
  #67  
Стар 2nd March 2008, 00:57
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223950
Отговори с цитат
  #68  
Стар 2nd March 2008, 08:48
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

DOLL, изобщо не си личи ,че е силикон по естествени устни правени със силикон не съм виждала на д-р Тонев ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #69  
Стар 2nd March 2008, 08:49
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Ето как когато всичко е със мярка какви страхотни резултати има
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #70  
Стар 2nd March 2008, 08:53
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Doll, и на мен много ми харесват устните ти!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дайтеинформациязапоставянетонасиликонустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:59.