IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 11th August 2011, 11:01
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране

ами какво да добавя, освен че така си беше редно и че за да се компенсират поне се стремят да бъдат оригинални в инициативите си и да подобрят и развият услугите си.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 11th August 2011, 12:01
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Що се пънете да добавяте каквото и да било ми е чудно, но и доста забавно като ви чета. С трепет очаквам следващия пост за "инициативите" на м-тел
Отговори с цитат
  #43  
Стар 11th August 2011, 16:02
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Що се пънете да добавяте каквото и да било ми е чудно, но и доста забавно като ви чета. С трепет очаквам следващия пост за "инициативите" на м-тел
ами принципно темата е за мтел, за какво да пишем в нея за плетки ли
То когато не се пише някоя пикантна история или псувня по адрес на някой , просто не е интересно, какво да се прави че ни е такова мисленето. Видях самолета с подаръци на плажа и мисля, че е свежо като идея, повдигна настроението нахората, които са отишли на моренце да се забавляват
Отговори с цитат
  #44  
Стар 21st September 2011, 16:06
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Що се пънете да добавяте каквото и да било ми е чудно, но и доста забавно като ви чета. С трепет очаквам следващия пост за "инициативите" на м-тел

що пък реши, че някой се пъне за нещо? Когато си клиент на дадена фирма и плащаш всеки месец такса, съвсем нормално е да те вълнува всичко което става там и най-вече отстъпки, промоции, оферти и нови услуги... Ти ако искаш да плащаш повече ОК твоя воля, аз пък следя за всички намаления и при всяка възможност гледам да се възползвам
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мтелскаодисея
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:16.