IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 20th July 2009, 10:39
Аватара на Emanuela Stoyanova
Emanuela Stoyanova Emanuela Stoyanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 28
По подразбиране

Благодаря ти за коментара
Това наистина е притеснително.
Не искам да пуша, но факта че напълнявам без причинно ме побърква Предполагам, че в един момент обмяната ще се нобмализира или пък не?
Отговори с цитат
  #382  
Стар 20th July 2009, 16:59
Аватара на Emanuela Stoyanova
Emanuela Stoyanova Emanuela Stoyanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 28
По подразбиране

Попаднах на един link, може да Ви бъде полезен: http://www.howtoeat.info/index.php?o...temid=101#ANC1
Отговори с цитат
  #383  
Стар 28th July 2009, 00:50
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

В електронните цигари има токсични вещества
Отговори с цитат
  #384  
Стар 31st August 2010, 18:49
Аватара на pink_girl
pink_girl pink_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 24
По подразбиране

Аз си купих електронна цигара от www.elektronni-cigari.com и съм много доволна, пуша си я от почти 4 месеца и нямам намерение да се откажа от нея, повече ми харесва от обикновенните цигари.Това е положението ако не пристрастяване към едно, то към друго
Отговори с цитат
  #385  
Стар 4th September 2010, 16:56
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Да попитам Табекс наистина ли помага толкова, ти от колко време не пушиш и как се оправяш с навика да <държиш нещо> ?
Отговори с цитат
  #386  
Стар 4th September 2010, 17:24
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сахара
Да попитам Табекс наистина ли помага толкова, ти от колко време не пушиш и как се оправяш с навика да <държиш нещо> ?
Табекс не помогна, поне на майка ми . Гълта ги там един месец ама ефект никакъв. Е тя пуши от ... хммм долу-горе 18 години =) . Никотинови дъвки, лепенки, електронни цигари- същата работа.
Става дума за навика пушене. Лично аз съм забелязала, че просто ми харесва усещането на цигарата между пръстите ми, така веднъж просто си подхвърлях една цигара из ръцете около няколко часа и се чувствах съвсем задоволена. Чувала съм хора пък, който си бяха купували от тези електрони цигари, и ги нарекоха "подигравка" .
Пробвала съм да спра цигарите с воля, даже успях за известно време, но когато попадна в компания на пушачи... започва същата история отначало... сега не се опитвам да ги спирам, просто съм ги намалила от 20 на ден на 10 . Честно казано... харесва ми да пуша... дори сънувам, че го правя !
Отговори с цитат
  #387  
Стар 5th September 2010, 23:23
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

И аз имам такъв проблем, харесва ми да пуша. Пробвах електронна цигара, добра беше, излизаше дим и засищаше дърпането, но ми ставаше лошо на стомаха и понеже беше китайска, с китайски пълнители и евтина, реших че може и да е по -кофти от нормален табак.
Отговори с цитат
  #388  
Стар 13th September 2010, 02:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

спрях ги от раз...,но в компания все още усещам и се потя от желанието да запаля,НО НЯМА ДА СЕ ДАМ ,НЕ ПОЗВОЛЯВАМ!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #389  
Стар 23rd September 2010, 09:49
mishonka mishonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте и от мен!До преди няколко месеца и аз бях спряла цигарите,не пуших може би около 3-4 месеца и резултата беше 5-6 килограма отгоре и около 3-тия месец ужасен запек,и по тъпото е че когато ги спрях тренирах много усилено,отделно на фитнес почти всеки ден,тичане,каране на колело и пак качих,просто такъв апетитит имах че направо като се сетя как се тъпчех лошо ми става След като пропуших си върнах старите килограми и запекът изчезна,но пък понеже сега имам др проблеми със здравето пак съм решила да ги спирам,та въпросът ми към вас е някой чувал ли е за Мери Слим ? Имате ли някакво мнение? Ето ви линк за да видите за какво става на въпрос http://zdrave.abc-sl.com/files/492_M...0-210mm%29.pdf
Отговори с цитат
  #390  
Стар 1st October 2010, 09:32
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishonka
Здравейте и от мен!До преди няколко месеца и аз бях спряла цигарите,не пуших може би около 3-4 месеца и резултата беше 5-6 килограма отгоре и около 3-тия месец ужасен запек,и по тъпото е че когато ги спрях тренирах много усилено,отделно на фитнес почти всеки ден,тичане,каране на колело и пак качих,просто такъв апетитит имах че направо като се сетя как се тъпчех лошо ми става След като пропуших си върнах старите килограми и запекът изчезна,но пък понеже сега имам др проблеми със здравето пак съм решила да ги спирам,та въпросът ми към вас е някой чувал ли е за Мери Слим ? Имате ли някакво мнение? Ето ви линк за да видите за какво става на въпрос http://zdrave.abc-sl.com/files/492_M...0-210mm%29.pdf
Аз не пуша вече 3 месеца и се чудя защо хора, които като теб mishonka не са пушили толкова дълго време пак ги почват? Като знаеш колко трудно се спират? Онзи ден ми дадоха да държа една цигара на една приятелка и ми беше много странно-сякаш никога не съм пушила,даже ня я държах както трябва. А по-страстен пушач от мен нямаше-пушила съм 10 години по много-вечер на диско съм стигала до 2 кутии. Относно килограмите- самоконтрол му е майката- в крайна сметка ние сами слагаме нещо в устата си,така че можем поне да контролираме какво слагаме. Разбирам,че си ги почнала заради килограмите и запека. Това са неща, които могат да намерят решение и по друг начин. Аз от началото както каза по-напред Апо страшно внимавах какво ям,ако трябва си записвай първата и втората седмица. Всички ми казват,че съм отслабнала,просто започнах редовно да спортувам. Ако започнеш да заместваш цигарите с храна става страшно. Цигарите за зависимост,колкото и да не си го признаваме. Когато разберем какво точно ни дават или какво заместваме с цигари,смятам че е много по-лесно. Успех!
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отказванеотцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:22.