IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 27th March 2009, 15:29
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Хм, явно проблемът е при мен. Ще опитам отново на домашния компютър
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd April 2009, 19:03
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Статията е много полезна.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th September 2009, 16:13
atodorova atodorova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета,аз имам проблем по-различен от този за който говорите.Надявам се при всички вас нещата да се оправят.
Аз имам проблеми със спонтанни аборти(3),гадна история.Сега ме насочват към Плевен за изследване за Антифосфолипиден синдром.Искам да попитам някоя от вас може ли да ми даде координати на Доц.Петрова,не мога да намеря начин да се свържа с нея.Ще съм много благодарна ако можете да ми помогнете.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 16th September 2009, 18:49
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

atodorova, откъде си?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th September 2009, 07:38
atodorova atodorova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 2
По подразбиране

От Стара Загора съм
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th July 2013, 17:30
zlatibg zlatibg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2
По подразбиране :(

zdraveite az sum na 22 godini predi 4 godini i az prejivqh sushtoto. prejivqh ujasen koshmar. ontnachaloto nqmah nikukvi simptomi dokato edna vecher se sabudih za da otida do toaletnata no kogato izminah nqkolko krachki mi prichernq mnogo se uplashih. zapochnaha silni bolki nisko v korema povruashtane a sled 1 chas veche ne mojeh da disham edva dochah da se sumne otidoh pri lichnata si lekarka i tq predpoloji che e bronhit.
prati me v dr bolnica kudeto ustanoviha che sum bremenna. i na sledvashtiqt den me operiraha naloji se da mi mahnat dqsnata matochna truba mnogo iskam da si imam bebe pravih opiti no nishto. veche sum otchqna. znam che sum mlada no mnogo se strahuvam. molq vi daite mi suvet kakvo da napravq
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th July 2013, 18:11
zlatibg zlatibg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2
Unhappy :(

nadqvam se nqkoi da mi otgovori vijdam che tova e dosta stara publikaciq..... no az dnes otkrih tozi sait
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17th October 2013, 16:19
bubeto7 bubeto7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 2
По подразбиране

здравей,и аз скоро открих този форум, съвсем скоро преживях този ад.Аз съм на 27г.разведена съм имам едно дете на 5г. сега живея с прекрасен мъж и решихме да имаме бебе...ето че се получи бях много щастлива..но се оказа извън маточно..оперираха ме на 12,10,13г. още съм с конците..махнаха ми дясната траба..но аз имам операция преди 4г. на левия яйчник и го махнаха почти целия....сега и мен ме тормози мисълта че ниамам шанс да забременея....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Извънматочнабременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:29.