IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th January 2010, 00:24
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

е то единственото, което стана ясно е,че е бил гинеколог о че я е преглеждал грубо...ама защо темата е в пластична хирургия не стана ясно
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd July 2010, 21:55
viki68 viki68 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 15
По подразбиране Аз лично не знам, нооооо

Имам също мнооооого неприятен сппомен от един такъв ужасен доктор-генеколг Славчев, макар и от съвсем различни времена/17-18 години/
Дано не става дума за същия!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th July 2010, 22:30
viki68 viki68 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 15
По подразбиране Става дума

За 1991 година.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th August 2010, 00:48
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Тази тема не е сложена на точното място- определено!ЗА съжаление не мога да я преместя. Написана е много зле, от ядосан и тъжен човек, който не е знаел къде да си сподели преживяното.
Става дума за гинекологичен преглед, при извеснен гинеколог. Цел на посещението: възстановяване на вулварните структури.
Резултат:куп изследвания, който ми направиха против волята ми и нямаха нищо общо с целта на посещението; в крайна сметка след като прибра 160 лв за изследвания, който не исках, ми каза, че не може да ми помогне.Една съфорумка спомена,че изграждал вагини при жени,които си нямат...Незнам как прави от нищо нещо, а в моя случай се оказа безполезен.За мен проблема не беше, че не може да ми помогне, а отношението му.
Той е нагъл,самоуверен и много груб!
Тези хора трябва да са в помощ на обществото, посветили са се да помагат на хората, а накрая само ламтят за слава и пари и не ги вълнува човешката съдба. Съгласна съм, че не трябва да си слагат всичко на сърце,но важно е да са мили и тактични!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th May 2015, 12:03
tenzy tenzy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Скъпи дами, д-р Божидар Славчев за мен е най-добрият доктор в България. Той е голям професионалист и изключително смел човек.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РазочарованиетоотquotВеликияquotСлавчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:13.