IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st July 2010, 22:30
important important не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 1
По подразбиране Моля ви за съвет

Здравейте. Надявам се, че това, което ще ви попитам няма да предизвика отрицателни емоции и реакции у вас, тъй като знам, че този форум е насочен главно към желаещите да имат бебче, на което се надявам и аз след известно време. Но ви моля за мнение и съвет, тъй като съм много объркана и панирана в момента. По принцип цикълът ми е адски нередовен. За целта съм пила ОК с месеци - резултат - нулев. Отново закъснения с месеци, временно нормализиране и после пак огромни закъснения. Странното е, че нямам кисти или други проблеми с яйчниците. Но да премина по същество. Този месец имах изключително много тревоги в личен план, бях подложена на огромен стрес. Последната ми редовна менструация беше на 23 МАЙ 2010г. С приятеля ми имахме полов контакт 1,2 дни след приключването на цикъла, който беше напълно безопасен и нямам притеснения относно него. На 24 юни, обаче ни се скъса презерватива - кога точно не знаем, но за щастие видяхме на време и не е еякурилара в мен. Само че презервативът си беше абсолютно разкъсан и предполагам, че има вероятност да са попаднали сперматозоиди, които се отделят по време на самия акт. Фактът е, че цикъл все още нямам. От случката минаха едва 7 дни и съм ужасно притеснена. Възможно ли е при последен цикъл на 23.май да съм имала овулация чак на 24.юни - месец по-късно? Още на сутринта правих тест за овулация, в следващите дни отново, отрицателни бяха, но ако е минала във въпросната вечер, тестовете няма как да я отчетат. Правих до момента 2 теста на Шуарчек- отрицателни са, което значи, че до въпросната вечер бременност е нямало. Но мисълта, че може да е станало нещо направо мира не ми дава. Дайте ми съвет кога най-рано да направя кръвен тест и въобще... моля ви за мнение. Толкова много напрежение преживях последния месец, че сън не ме хваща, а сега и този проблем. Благодаря ви предварително и ви моля за разбиране.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th August 2010, 14:40
Аватара на Drebosacheto
Drebosacheto Drebosacheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 67
По подразбиране

Каквото и да ти кажем тук най-добре е да се консултираш с лекар. Тестовете не са 100% гаранция за липса на бременност. Късмет и не се плаши толкова. Познавам поне 3 семейства, при които първото бебе не е било желано и въпреки това живеят в пълна хармония.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th August 2010, 10:42
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

Казваш, че след въпросното скъсване на кондома са минали 7 дни, мисля че на тестовете за бременност пише за по-сигурни резултати да направиш един тест 2 седмици след евентуално зачеване, след седмица си направи пак или направо иди в болница за кръвен тест, той е най-сигурен!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st July 2011, 12:36
Neli_Mihailova Neli_Mihailova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 3
По подразбиране

iskam da popitam ne mi idva spored li4niq lekar sum bremenna vuv 3 tata sedmica purvata mi bremennost pak tq q vidq samo na videoon i to4no po iz4isleniq plodnoto qice e na 3 sedmici to4no kogato pravihme opita otnovo.no edin genekolog me gleda na videozon su6to i kazva 4e nqma absolutno ni6to urinarnite testove sa se otricatelni napravo i kruvenhcg beta-rezultat 0.05miu/ml i pi6e low nisuk toest mi kazaha i toi otricatelen no izob6to matkata mi ne se podgotvq za cikul i sno6ti tozi genekolog pak me gleda i kazva 4e nqma ni6to v matkata mi a prez denq li4niq mi lekar kaza 4e pak se vigda i dori spored formata spored neq moge da sa 2 napravo ve4e nz molq daite savet moge li da burka kruvniq test kak lekarkata vidq to4nite sedmici ot momenta na posledniq opit.imam simptomi kato pri bremennost.minaliq mesec mi doide 3ti ponege imah problemi raboteh na otrovi i dage nz to4no koga e trqbvalo da mi doide 1 q put mi doide na 1 mai.2 q put na 12 mai.3q put na 21 mai.vse o6te nqmam cikul i spored doktorite matkata mi dori ne se podgotvq napravo ve4e nz pomognete
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st July 2011, 14:37
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Не мога да разбера искаш да си бременна или не ?
Изчакай 3 седмици броено от датата на която сте го правили и си направи тест за бременост
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd July 2011, 23:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Не мога да разбера искаш да си бременна или не ?
Изчакай 3 седмици броено от датата на която сте го правили и си направи тест за бременост
Хахах, ти не разбра май, че са две различни жени.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th March 2013, 20:28
cveteto24 cveteto24 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета!
Искам да ви помоля за съвет, ако някой е преживял нещо подобно на моето нека ми пише, ще бъда много благодарна!
На 24години съм, от 3години съм омъжена. Бях бременна декември 2010година, но направих спонтанен аборт. 2 години опити и не ни се получаваше. Сега съм с 13 дена закъснение, имам леко кървене след ходене по малка нужда. тест положителен , на 07.03. с по-бледа втора черта. Днес сутринта бях на преглед, видяха ме на вагинален ултразвук и доктора каза че не вижда нищо при което бях като гръмната.. Имам и гадене, и непоносимост от някои миризми и храни...Но сега незнам какво да си мисля?!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молявизасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:07.