IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd August 2008, 17:35
bluelady bluelady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране моля за съвет!!!

много съм притеснена вече 5 ден откакто съм пила ескапеле, а няма и следа от мензис. Може ли някой да ми каже след колко вереме след приема на хапчето да очаквам кървене. Много хора са ми казвали че до 5 дена след приемането на хапчето трябва да ми дойде. Дойде ми на 02/08/2008 кога да очаквам следващия мензис, пих хапчето на 18/08/08 12 часа след полов акт. Ако някой знае нещо моля ви пишете ми много съм притеснена
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th August 2008, 10:40
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

здравей! аз съм пила ескапеле и ще ти кажа при мен как бяха нещата, ти си прецени дали и при теб е подобен случай... не знам какво е това с 5те дни в които трябва да ти дойде, аз лично за 1ви път чувам... аз когато го пих, преди няколко дни ми беше свършил цикъла... после си чаках към 20 и няколко дни когато пак ми дойде - горе долу на датата на която трябваше да си ми дойде... т.е. не че съм много на "ти" с тези хапчета но мисля че те не влияят на цикъла, той си идва когато трябва да си дойде, поне при мен беше така успех ти пожелавам и все пак най-сигурния начин - тест за бременност не е страшно, евтино е, правиш го сама вкъщи и няма кой да разбере че си го направила ако от това се притесняваш, а и резултата разбираш след няколко минути
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th September 2008, 11:46
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

dokolkoto znam se poqvqva kyrvene,ako nz kak da go obqsnq(abe na men mi obqsniha,4e ako e imalo naistina problem se poqvqva kyrvene)
P.S. syjalqvam za latinicata ama imam malko problemi s pc
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th February 2009, 11:31
Аватара на bebe6o4e
bebe6o4e bebe6o4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 47
По подразбиране

Пред и време съм пила на няколко пъти Постинор, но цикълът си ми дойде навреме, т.е. след повече от 5 дни, доколкото си спомням. Пред полагам, че при Ескапелето е същото.
__________________
Рецепти
Козметика
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th February 2009, 11:32
Аватара на bebe6o4e
bebe6o4e bebe6o4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 47
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bebe6o4e
Пред и време съм пила на няколко пъти Постинор, но цикълът си ми дойде навреме, т.е. след повече от 5 дни, доколкото си спомням. Пред полагам, че при Ескапелето е същото. Ако толкова се притесняваш, си направи един терст за бременност.
__________________
Рецепти
Козметика
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th February 2009, 11:33
Аватара на bebe6o4e
bebe6o4e bebe6o4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 47
По подразбиране

Пред и време съм пила на няколко пъти Постинор, но цикълът си ми дойде навреме, т.е. след повече от 5 дни, доколкото си спомням. Пред полагам, че при Ескапелето е същото. Ако толкова се притесняваш, си направи един терст за бременност.
__________________
Рецепти
Козметика
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th February 2009, 11:36
Аватара на bebe6o4e
bebe6o4e bebe6o4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 47
По подразбиране

Пред и време съм пила на няколко пъти Постинор, но цикълът си ми дойде навреме, т.е. след повече от 5 дни, доколкото си спомням. Пред полагам, че при Ескапелето е същото. Ако толкова се притесняваш, си направи един терст за бременност.

Извинявам се, сега видях, че темата е доста стара.
__________________
Рецепти
Козметика
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th March 2009, 16:43
лидия999 лидия999 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 2
По подразбиране pritesnena

i az sum pritesnena pix escapelle qnyari mesec i si mi doide kogato trqbva6e,sega oba4e mi zakusnqva s 7 dena,pravix si test-be6e otricatelen,a ne e imalo drug gaf nz kakvo da pravq?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th March 2009, 09:48
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Нормално е да ти се разстрои цикъла след такова хапче. Те са доста силни. Според мен не си бременна, просто трябва време да се нормализират нещата. Гледай да не ти се налага да ги използваш често тези медикаменти.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th March 2009, 14:43
лидия999 лидия999 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 2
По подразбиране

благодаря за отговора,принципно за първи път го пия и затова съм притеснена толкова сега,ще се успокоя когато ми дойде
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: молязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:43.