IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th July 2008, 14:05
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Най-доброто, което родителите ми са ми дали е способността да се изправям пред проблемите, да разсъждавам със собствената си глава, да съм отговорна, да нямам предразсъдъци спрямо хората, да съм усмихната, да се чувствам обичана, да обичам близките си, приемайки дефектите им и да се трудя.
Смятам, че тези неща могат да бъдат предадени на поколенията и от една хомосексуална двойка, смятам, че е въпрос на характер, не на пол.
Много от хетеросексуалните двойки не са способни да възпитат така децата си и в резултат на това като големи хора страдат.
Когато мисля по такива сериозни въпроси винаги първо се питам: ако проблемът е в семейството ми, как бих постъпила? Например, ако се окаже, че брат ми или детето ми (син или дъщеря) се окаже хомосексуален и един ден би искал да осинови дете, но законът не му позволява, как бих мислила тогава? БИХ ГО ПОДКРЕПИЛА С ДВЕ РЪЦЕ!
И бих помогнала с всичко възможно, за да получи добро възпитание и да няма комплекси.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 7th July 2008, 14:09
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Най-доброто, което родителите ми са ми дали е способността да се изправям пред проблемите, да разсъждавам със собствената си глава, да съм отговорна, да нямам предразсъдъци спрямо хората, да съм усмихната, да се чувствам обичана, да обичам близките си, приемайки дефектите им и да се трудя.
Смятам, че тези неща могат да бъдат предадени на поколенията и от една хомосексуална двойка, смятам, че е въпрос на характер, не на пол.
Много от хетеросексуалните двойки не са способни да възпитат така децата си и в резултат на това като големи хора страдат.
Когато мисля по такива сериозни въпроси винаги първо се питам: ако проблемът е в семейството ми, как бих постъпила? Например, ако се окаже, че брат ми или детето ми (син или дъщеря) се окаже хомосексуален и един ден би искал да осинови дете, но законът не му позволява, как бих мислила тогава? БИХ ГО ПОДКРЕПИЛА С ДВЕ РЪЦЕ!
И бих помогнала с всичко възможно, за да получи добро възпитание и да няма комплекси.
Ник, другото за което се замислих е, ако недай си боже нещо се случи с нас дали бих предпочела детето ми да бъде отгледано в приют или от хомосексуална двойка...
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #13  
Стар 7th July 2008, 14:11
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Много от хетеросексуалните двойки не са способни да възпитат така децата си и в резултат на това като големи хора страдат.
А как ги възпитават хомосексуалните двойки?имаме ли реални примери за това или говорим теоретично само?аз си мисля че че когато гей иска да живее с човек от същия пол е ок но когато тази двойка реши да осинови дете това вече е егоизъм
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th July 2008, 14:14
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Най-доброто, което родителите ми са ми дали е способността да се изправям пред проблемите, да разсъждавам със собствената си глава, да съм отговорна, да нямам предразсъдъци спрямо хората, да съм усмихната, да се чувствам обичана, да обичам близките си, приемайки дефектите им и да се трудя.
Смятам, че тези неща могат да бъдат предадени на поколенията и от една хомосексуална двойка, смятам, че е въпрос на характер, не на пол.
Много от хетеросексуалните двойки не са способни да възпитат така децата си и в резултат на това като големи хора страдат.
Когато мисля по такива сериозни въпроси винаги първо се питам: ако проблемът е в семейството ми, как бих постъпила? Например, ако се окаже, че брат ми или детето ми (син или дъщеря) се окаже хомосексуален и един ден би искал да осинови дете, но законът не му позволява, как бих мислила тогава? БИХ ГО ПОДКРЕПИЛА С ДВЕ РЪЦЕ!
И бих помогнала с всичко възможно, за да получи добро възпитание и да няма комплекси.
Всъщност точно това е и моето мнение. Важно е какво носиш в главата си и какъв характер имаш, а не сексуалността ти и физическите ти белези.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th July 2008, 14:15
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Natalei, права си, това може да бъде проблем за някой (не се бях сещала, имам голямо семейство, което ще се грижи).
Но ако нямах такова бих предпочела семейство все пак, нищо, че е хомосексуално. Дано да са умни хора и да го обичат!
Всъщност разискваме проблема, защото той съществува, днес е проблем за други, но утре може да е наш...Никой не е застрахован.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th July 2008, 15:12
Dia_t Dia_t не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 373
По подразбиране

Аз също нямам лошо мнение за хомосексуалистите и лесбийките всеки си има право на собствен избор и да си живее живота както му харесва,но относно отглеждането на дете в едно такова семейство съм твърдо против.Не че те няма да обгръщат детето с внимани и обич,но както каза и bibi_82 детето преминава в разлечни етапи по време на своето развитие така,че смятам ,че то ще има нужда от съветите на двама "нормални" родители.Сега това поколение всички сме настроени много разкрепостено и свободно и сме готови да толерираме всичко,но всеки от нас ако се замисли ако е бил на мястото на това дете как щеше да се чувства и така може би ще си отговори по-лесно дали е редно това...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 7th July 2008, 15:31
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Ами то не е редно и да си оставиш детето на улицата или в трамвая... И пак опираме до социалната политика.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #18  
Стар 7th July 2008, 15:32
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Едно дете предпочита родители, които му угаждат, не обича да има задължения, предпочита да се глези и да прави каквото си иска. Много зле се чувства, като не му купят любимите бонбонки.
Ако питаме децата какво предпочитат едва ли ще ги възпитаме като хората. И така, баба ми и дядо ми бяха "страхотни родители" и децата им са крайно глезени хора, та покрай тях страдат и внуците.
Не считам, че децата могат сами да преценят кое е най-доброто за тях.

И кое е "нормалното"? Майка-жена, баща-мъж, пък после каквото ще да става. Всъщност законът позволява на наркомани да създадат семейство и това се толерира без проблем. Даже съм чувала фрази от сорта: "Е, да, ама сега ще си имат детенце и всичко ще се оправи"
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th July 2008, 15:42
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

проблемни случаи и нещастни деца в "нормални" семейства има много - това е факт.но едно дете в хомосексуално семейство колкото и да е обгрижвано в семейството то ще е аутсайдер в обществото а това не може да го прави щастливо.незнам случай в който дете да не търси вниманието и на майка си и на баща си в отделните етапи на развитието си, а в хомосексуално семейство единия пол винаги ще му липсва и това не може да му даде нормално развитие

имах колега в университета който по стечение на обстоятелствата беше отгледан от 3 жени...беше много готин но си разсъждаваше като жена в много отношения и много по лесно се приспособяваше към женските компании отколкото в мъжките....впоследствие стана гей.нямам нищо против това но никой не може да ме убеди че хора от един пол ще дадат нормално развитие на детето си и това няма да се отрази на психиката му
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th July 2008, 15:43
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

За някои е "нормално" децата им да живеят с баща-алкохолик и майка-пеперудка! Ама само защото са хетеросексуална двойка,обществото не ги закача и порицава!

А когато стане въпрос за "другите"двойки,се вдига шум до небето!Все пак те са хора като нас,само,че с други сексуални наклонности.Което не е предпоставка,че не могат да отгледат едно дете,да го възпитат в здрави,морални принципи и да го обичат!

Децата не могат да преценят кое е добре за тях,обаче оценяват някой,който мисли за тях и живее с проблемите и радостите им!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Загейоветеощенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:56.