IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 21st July 2006, 20:14
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Здравейте, аз се казвам Милена. За сега нямам подобрения, но ако ме оставят да се развихря сигурно Шер ще ми диша праха. Сега да ви кажа сериозно много искам цици, но май ми е време за второ дете и ще поизчакам с "тунинга".
Отговори с цитат
  #52  
Стар 22nd July 2006, 09:33
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте всички.Казвам се Даниела от София на 45г. От два месеца чета всичко във форума относно пл.хирургия. Живо ме интересува ендоскопският лифтинг. За мое съжаление всички сте доста младички за него Въпреки това много ми помогнахте за хирурзи и клиники.Надяам се още някое наборче да се регистрира
Отговори с цитат
  #53  
Стар 23rd July 2006, 21:09
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Здравейте!Казвам се Мартина и съм на 24 години.
Правени са ми две корекции на носа и ми предстои устни след няколко месеца
Отговори с цитат
  #54  
Стар 27th July 2006, 19:47
seoan seoan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Здравейте!И аз съм една от най-малките във форума претърпяла операция.На 17 години съм ,на 05.07.2006 г. ми беше операцията за корекция ня бюста при доц.Тепавичарова.Съжалявам , че толкова рано се насочих към услугите на пластичната хирургия,но както всички тук и аз имах нужда от тази операция,а не е било просто прищявка.Имах асиметрия на двете гърди(която може да бъде доста депресираща), но сега почти месец по-късно съм много доволна от резултата
Всъщност имплант имам само на лявата гърда, която беше значително по-малка,доц.Тепавичарова ми предложи този вариант защото тепърва ми предстоят раждания и въобще колкото по-малко оперативна намеса толкова по-добре.А пък аз дори не съм искала голям бюст ,исках го просто нормален и нейното предложение напълно ме устройваше.За дясната ми предложи само повдигане ,за да не се получи след операцията разлика във формата.Импланта ми е Ментор 175 cc ,кръгъл ,под мускола със разрез под гърдата.Операцията ми е била около 3 часа,след това от упойката само ми беше студено ,не съм повръщала.Сега си нося спортния сутиен и нямам търпение да си купя някой нормален защото преди само се чудех къде да мушна някоя подплънка за да не личи разликата
__________________
Човек който прави другите щастливи, неможе да бъде нещастен.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 27th July 2006, 21:26
....Lina ....Lina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте! аз съм Лина на 39год.
днес съвсем случайно попаднах на този форум,стана ми интересно...колко много жени са като мен...
на 28.01.04 си оголемих бюста в клиника "Нефертити"300куб.см,капкови ни,подмускулно...невидях мнения за тази клиника,но аз определено съм доволна.....само като си помисля как изглеждах преди
__________________
Не изпускай случая,с всеки изминат ден нещо си отива
Отговори с цитат
  #56  
Стар 28th July 2006, 08:30
Olimpia Olimpia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia
Мнения: 42
По подразбиране ...

Здравейте, аз съм Зори, на 24 от София. правена ми е ринопластика и издърпване на брадичка (не с импланти). Току що си правих перманентен грим на устните и мисля скоро мамопластика, но засега ме е страх
Отговори с цитат
  #57  
Стар 7th August 2006, 13:42
Gals Gals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 161
Изпратете съобщение чрез ICQ до Gals
По подразбиране

Здравейте. Казвам се Галя, на 20г. съм от София. Не съм се подлагала на пластични операии (страшно си харесвам циците) , но жево се интерсеувам от всякаква информация относно красотата от липосукция до маски за коса...
Отговори с цитат
  #58  
Стар 8th August 2006, 12:17
Teara Teara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Приятно ми е да се запозная с всички, които са претърпели операции или се интересуват от тази тема!
Искам да се представя- Имам син на 13 год. и се оперирах на 09.05.2006 год. при д-р Ефремов в клиника Малинов.Подложих се на операция за уголемяване на бюста-240 кубика, асиметрични импланти на на Inamed.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 22nd August 2006, 11:07
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Здравейте,казвам се Полина и съм на 21 год. Имам дъщеричка на 1год.6мес.-Симона и мечтая за повдигане на бюста,защото през бременността ми увисня ужасно но в момента нямам финансова възможност,денонощно мисля за това и нямам търпение да дойде денят в който ще си видя бюста в състоянието,което аз искам
Отговори с цитат
  #60  
Стар 23rd August 2006, 15:54
yafufa yafufa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Здравейте,аз съм на 26 години от Варна,оперирах се в Пловдив-Тримонциум при Д-р Юри Асенов 09.12.2003,ЕВРОСИЛИКОН-нисък профил с разрез под гърдата,много съм доволна,че се получи желаният ефект
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НЕКАДАСЕПРЕДСТАВИМ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:33.