IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 28th June 2007, 21:30
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Aпо, Мена, с удоволствие бих се разменила с някоя от вас Аз не издържам тук . Моето място е България,май
Отговори с цитат
  #42  
Стар 28th June 2007, 22:53
rose_of_grief rose_of_grief не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Dreamland
Мнения: 65
По подразбиране

Аз много бих искала да посетя Дания, а може би и да живея там. Харесвам всичко свързано с Дания - от буквата Д до Ханс Кристиан Андерсен :) Имам много снимки на компютъра и много, много ми харесва там... поне от това, което виждам. Всъщност харесвам всичките Скандинавски страни. Много бих искала да отида и в Германия. Ако можех всички страни щтях да посетя, ама нещо засега не се получава :(
__________________
Аз тръгвам... ти свиваш рамене,
убеден, че утре ще се върна.
Напразно... ти всичко ми отне,
дори и силата да се обърна!!!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 29th June 2007, 09:16
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sillygirl
Aпо, Мена, с удоволствие бих се разменила с някоя от вас Аз не издържам тук . Моето място е България,май
Много добре те разбирам мила! И аз след почти три години в Кипър мислех, че никога няма да ми полипсва отново! Но понякога с такава носталгия си спомням топлите и слънчеви зими, спокойствието и безметежното ежедневие....
А в България най-уютно се чувствам, когато съм си във Варна или в Трявна!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 30th June 2007, 09:03
Vlaho Vlaho не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 204
Изпратете съобщение чрез ICQ до Vlaho
По подразбиране

На мен в България си ми харесва, да малко съм пътувал извън България, но все пак за момента си мисля че не бих живял другаде. Все пак това къде ще живееш е и въпрос на усещане къде ти е добре и на къде те влече.
__________________
Какво значение има времето, важното е да стане както ти харесва.
ОВК проектиране
Отговори с цитат
  #45  
Стар 2nd July 2007, 11:50
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

От Варна по хубаво няма.
Инак бих се пробвал да живея в Швеция.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 2nd July 2007, 13:48
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране Re: Вашето място за живеене

Цитирай:
Първоначално написано от eva_sexy
Това е тема от рода къде искате да живеете.Харесва ли ви в България и какво ви е мнението по върпоса.Тук споделете всичко
Не е ли редно да споделиш първо ти къде би искала да живееш и твоето мнение по въпроса?

Аз съм имала възможност да живея на много места, но лично на мен тук ми е най-добре и никога не съм се замисляла да живея на друго място, наистина имаме си нашите проблеми в България, но като цяло живота в БГ ми харесва.
__________________
too much, is not enough
Отговори с цитат
  #47  
Стар 4th July 2007, 09:36
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

Аз не бих живяла на друго място извън БГ, ходила съм в не много други страни, видяла съм и как живеят българите там. Не ми харесва. Не мисля, че някой е напуснал БГ от авантюризъм, по-скоро социални причини карат българите да отиват да работят в чужбина. Дано нещата тук се оправят и да не се налага да сме разделени от нашите близки.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 4th July 2007, 12:55
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mikse
Аз не бих живяла на друго място извън БГ, ходила съм в не много други страни, видяла съм и как живеят българите там. Не ми харесва. Не мисля, че някой е напуснал БГ от авантюризъм, по-скоро социални причини карат българите да отиват да работят в чужбина. Дано нещата тук се оправят и да не се налага да сме разделени от нашите близки.
Видяла си агонията ни значи... като кучета живеем!

Всеки живее според възможностите си, има по-бедни и по-богати, по образовани или неуки. Не обобщавай, моля те!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 4th July 2007, 13:07
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Точно това и аз щях да кажа, не всички са напуснали Бг поради социални причини, нито пък си видяла как живеят абсолютно всички, повярвай ми, в чужбина има и българи, дето карат ферарита и поршета и живеят във вили с 5-членна прислуга
Чужбина е много широко понятие, а българите в чужбина още повече
Отговори с цитат
  #50  
Стар 4th July 2007, 13:34
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

И аз не мога да се оплача, много добре даже си живеех в чужбина, спокойно и без тревоги!
Не говоря само за почивки по десетина дена, а за наистина живеене, да се потопиш в атмосферата и ежедневието на една по-различна действителност.
Но лично аз наистина заобичах България, когато бях навън и можех да сравнявам и преценявам!
А относно раздялата с близките- аз по-често контактувах с тях, когато не бях тук!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашетомястозаживеене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:41.