IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 2nd May 2006, 07:48
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране Препоръчайте автобронзант!

И все пак, никой ли не е ползвал автобронзант, от който е доволен? Аз съм много бяла и с ужасно много бемки. Не ми се иска да ходя на солариум. Мисля да си купя накакъв хубав автобронзант - Chanel, Este Lauder ли де да знам, нещо такова. Предполагам, че поне те са добри или греша?
Никой ли не е ползвал автобронзант, от който да е останал доволен и да няма подобни проблеми като петна и т.н.? И друго ме интересува - цапа ли дрехите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd May 2006, 08:05
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

цапа да. плюс това дори и да не станеш на петна, ще падне бързо, особено лятото като се къпе човек много често. много солено ще ти излезе.
а и незнам да има проблем за бенките ползването на солариум.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd May 2006, 17:38
EMPRESS EMPRESS не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 869
По подразбиране

Здрастиии Аз съм тази,която пусна темата за татуировките и автобронзантите И да ти кажа,въпреки,че почти никой не се изказа положително,аз останах доволна...Ако го нанасяш правилно,не ставаш на петна,освен това стои към 4-5 дни.Не е съвсем кафяво,повече отива към златисто,обаче моята кожа и без това е в някакъв такъв оттенък и не исках да съм кафява,така че...Аз пробвах два, на Dior с блестящи частици,много е готин ефекта,и се постига по-бързо,обаче и по-бързо се измива.Много съм доволна от един друг,FAKE BAKE,само че е американски и не се продава в България.Трябва да тоиш с него цяла нощ,обаче е много добър,много интензивен и издържа до седмица,а тена много се забелязва.Само че гадното е,че през първите два дни оставя линии по белите дрехи,особено ако се изпотяваш,обаче се изпират де,не е фатално Ако можеш да го намериш отнякадеЕми това е от мен,успех
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th May 2006, 12:33
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Видяхте ли тази статия за автобронзантите?

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=888128
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th May 2006, 17:07
EMPRESS EMPRESS не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 869
По подразбиране

вИЖТЕ КАКВО НАМЕРИХ
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th May 2006, 14:30
Angel4eto Angel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Аз тренирам спортни танци и ми се налага редовно да ползвам автобронзанти до такава степен,че вече са част от ежедневието ми! Отначало още незнаех как да го използвам така че да не цапа и да е равномерно,но с течение на времвто се научих и сега сам много доволна! Определено на Clinique i Estee Lauder са добри,но ако искате нещо по-евтино ви предлагам на Loreal i Delial!
__________________
Красотата ще спаси света!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd May 2006, 18:27
norin norin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Някой може ли да ми каже на какви цени са на Dior, Clinique, Estee Lauder автобронзантите? Аз лично ги предпочитам защото нямам много време да ходя на солариум или на плаж. Освен това като попие добре, аз съм нямала проблем с дрехите, досега не съм ги цапала.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st May 2007, 21:26
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

някой ползвал ли е този автобронзант?сега върви масирана рекламна кампания по телевизията и се замислям...какво ще кажете?
цък
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st May 2007, 21:35
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
някой ползвал ли е този автобронзант?сега върви масирана рекламна кампания по телевизията и се замислям...какво ще кажете?
цък
Пупи, ти си моята гордост...
Изровила си тема от миналата година за да си зададеш въпроса и да не пускаш дублираща

Сори за спама
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st May 2007, 21:44
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

а за автобронзанта?...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Препоръчайтеавтобронзант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:41.