IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 13th December 2012, 18:16
a.nikolov88 a.nikolov88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 3
По подразбиране Вълков

Мърша долна такива като теб не заслужават да живея бе, шибан доктор от транспортна болница кога ти стана пластичен хирург бе. И обезобразената госпожа няма медицинско образование, хабер си нямат от медицина..... ЖЕНИ НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКИ ДА ХОДИТЕ ТАМ
Отговори с цитат
  #32  
Стар 2nd September 2014, 23:07
kristina.petrova.543 kristina.petrova.543 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 1
По подразбиране dr v1lkov

zdraveite ,iskam malko da vi razkaja za moeto neveroqtno prejivqvane pri tozi strahoten doktor.iskah filar v ustnite,otnema6ta ne pove4e ot 20 minuti manipulaciq no uvi,pri men se proto4i dva meseca.postavi mi filar ,sled koeto ustnite mi stanaha troini,sled dni ottoka spadna i ustnite mi bqha tolkova iskriveni 4e ne prili4ah na sebe si.dr v1lkov be6e taka lubezen da me povika pak,zap1lva6e svoite propuski,ot tam se zapo4naha moite m1ki.filarat satana na top4eta ,ustnite mi se vtv1rdiha i stana bolezneno stignah do tam da piq antibiotik,za6toto polu4ih nqkakva alergi4na reakciq.stra6na rabota ,otli4en hirurg ima k1smeta 4e ne go s1dih za6toto 6te6e da mu stane lo6o.bez kasovi belejki,kasata im raboti v euro ne v lv,poneje ne sme b1lgariq.ne mi se govori po dobre da se skrie nqkade i da ne raboti nikoga pove4e.vnimavaite momi4eta...nqkoi doktori imat naglosta da vi gledat v o4ite i da vi ubejdavat 4e qvno v vas e gre6kata za negovite sr14ni r1ce...dano ne se sre6naem 4e neznam kakva 6te e reakciqta mi...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВълковquotВалемquotВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:45.