IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 9th July 2013, 12:18
miksi7 miksi7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Пълен некадърник, това е меко казано мнението ми за Евстатиев. Преди години си правих ринопластика при него и той направо ме обезобразии, още си новя последиците от неговата некадърност и се чудя как да се оправя. Имах прав дълаг нос и просто исках да ми го скъси, а той вместо това ми направи огромна гърбица, въобще не го скъси и сега имам и вдълбнатина от дясната страна на носа, просто трагедия. Агетирам всеки които се е насочил към него сериозно да се замисли и да не рискува.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 7th June 2014, 10:59
Magi_Evtimova Magi_Evtimova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Много лошо отношение от страна на лекарите .
Преди операцията евстатиев ми каза да се моля да стане добре .
E не стана добре .Имам вдлъбнатина в средата на едната страна на кокала на носа .
Не е много видима но все пак на определена светлина се vijda
гърбицата я няма поне
Явно тази вдлъбнатина си я прави всеки път
Отговори с цитат
  #133  
Стар 21st December 2014, 18:17
Аватара на magim
magim magim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy Виж мнението
Напълно съм съгласна с кити за болезнената откровеност на Евстатиев,ама така си е по-добре, отколкото да разказва приказки и да сътворява кошмари
Аз другата седмица ще си правя операция при него ,но на носа,обаче обещавам да пиша после с повече впечатления ... Все ще добия някаква представа ...как ,,пипа" ,но поне до този момент ми е вдъхнал мнооого доверие 8)

Здравей,
адски отдавна е темата, но ще се радвам да споделиш как е минала ринопластиката, доволна ли си и ако не запозната ли си в ден днешен при кой добър може да се оперира човек?
Мерси предварително
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцЕвстатиевquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:32.