IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #731  
Стар 5th April 2008, 16:24
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране

:P Здр., Сиби! Да съгласна съм, че е един от най-опитните! Как си го обяснява? Преди интервенцията явно са били различни по размер, от едната страна реброто ми е било издадено по-напред, от инфекцията е, от разлика в килограмите.... Когато го попитах дали ще ми смени безплатно с по-голям силикон гърдата, която изглежда по-малка от другата, за да се изравнят, той отказа. А в сайта му изрично пише, че при поставени импланти на фирма "Eurosilicone" той лично се наема да подмени безплатно импланта, дори и това да е каприз на клиента!
Отговори с цитат
  #732  
Стар 5th April 2008, 16:35
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

А какво означава това:от едната страна реброто ми е било издадено по-напред, от инфекцията е, от разлика в килограмите. и не разбрах защо беше въпроса за това дали се губи при подмускулното,звучи ми като при новак а ти си оперирана през-2006 ,доста време е досега.Четири инфкции ли си имала че 4 пъти ги е сменял.Много е неразбрано-обясни по подробно!
Отговори с цитат
  #733  
Стар 5th April 2008, 16:40
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Много е неразбрано-обясни по подробно!
Мда, и аз мисля така.
Отговори с цитат
  #734  
Стар 5th April 2008, 17:43
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

А в гаранцията на имплантите ти пише ли, че можеш да се възползваш от подобна безплатна замяна в рамките на три години ако не си доволна от кубатурата на имплантите? Питам, защото тази екстра е от скоро и ако имплантите ти са от 2006 г. , може би, нямаш право на подобна замяна. Напиши по-подробно какво точно се е случило.
Аз доколкото разбрах доктора не е преценил правилно кубиците на имплантите, защото момичето е имало разлика в обема на гърдите си преди операцията и за двете гърди е трябвало да се подберат различни по кубик импланти, за да се оеднаквят. Ако е така, това си е негова грешка и би трябвало да я поправи безплатно. Само това за инфекциите не разбрах...кога точно се е получила и защо е отваряна четири пъти. Кошмар.
Отговори с цитат
  #735  
Стар 5th April 2008, 17:48
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Може и от инфекцията да е намаляла собствената и жлеза, нали нещо подобно пишеше Малвина, че след като са и извадили имплантите, инфектираната гърда изглежда по-празна от другата....
Отговори с цитат
  #736  
Стар 5th April 2008, 18:01
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Северина, моля те обясни по-подробно за какво става въпрос и ако може какво е усещането при инфекция, знам че едва ли ще ти е приятно да си спомняш, но и аз имам проблеми с едната гърда.
Благодаря ти предварително!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #737  
Стар 5th April 2008, 18:02
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Да и на мен ми е много мъчно за момоичето(особенно че и аз ще легна при него за такаваоперация след 5 дена ) но и това ми звучи много странно за човек толкова препатил с инплантанти: Някой има ли идея, когато е поставен силикон под гърдата дали изглежда напр. по-малък от същия поставен над???
Отговори с цитат
  #738  
Стар 5th April 2008, 18:12
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Да и на мен ми е много мъчно за момоичето(особенно че и аз ще легна при него за такаваоперация след 5 дена ) но и това ми звучи много странно за човек толкова препатил с инплантанти: Някой има ли идея, когато е поставен силикон под гърдата дали изглежда напр. по-малък от същия поставен над???
Кое по-точно ти се струва странно? Това, че един човек е препатил от подобна операция, не означава непременно, че трябва да е запознат с всички особенности на различните методи. Съвсем нормален въпрос.
Отговори с цитат
  #739  
Стар 5th April 2008, 18:25
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ами прощаваи ама това беше първото нещо което разбрах.На мен дори и Георгиев ми го каза от единственната ни консултация.А момичето е ходило доста пъти и си мисля че даже трябва да е по информирана и от двете ни.Не вярвам да си мълчат и двамата по време на сигурно многоброините и ходения.Не ме разбираи погрешно.С нетърпение чакам да се включи за да разкаже по-подробно.
Отговори с цитат
  #740  
Стар 5th April 2008, 18:38
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

След като пита, значи има някаква информация. Няма лошо да попита и нас. И доколкото знам преди Н. Георгиев е практикувал само надмускулно поставяне, а тя е оперирана отдавна, както и да е, дано се оправи момичето, че това си е истинско ходене по мъките.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:49.