IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 9th April 2008, 08:07
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
А при нея, доколокот разбрах от постовете й дотук, е имало и отстраняване и на тъкан, което обяснява размера...
Аха,и аз така мисля.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #782  
Стар 9th April 2008, 10:12
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Ако е отстранявана тъкан няма кка да станат еднакви ако имплантите също са еднакви, а относно капсулната контрактура...има тема но така и не ставя ясно на 100% какви са причините май си е божа работа и е до организъм само се успокоявам с факта че масажите помагали да не се получава и май ще трябва да отделим повече време за гърдите си с импланти отколкото да поемаме излишни рискове
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #783  
Стар 9th April 2008, 10:47
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
А какви са симптомите за КК и от какво се получава освен от силен удар??
Някои ако е по наясно моля да каже че така и не видях тая тема за КК
Отговори с цитат
  #784  
Стар 9th April 2008, 13:35
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране Пострадали при пластични операции

Говори с моя лекар! Вероятно се касае за КК и ще се наложи отваряне, нацепване и др. сложни изрази.
Мъчи ме 1 въпрос: след като КК се образува най-малко за 3 мес. /дори и перода да е по-малък/, как при мен се е оказва, че се е образувал за 1 час след операцията. Както вече писах, след като стоях 25 дни с отстранен десен имплант, веднага след операцията за връщане вече изгеждаше ужасно малък?Веднага след като излязох от упойка, въпреки, че бях обинтована, ясно си личеше голямата разлика?
Единственото обяснение което направо "крещи да излезе" е, че става въпроса за поставен по-малък имплант от моя стария. Но защо??
Има ли някой подобен проблем или обяснение???
Може и да ви звуча някак странно и дори неинформирано! Но помислете защо искам мненията Ви! Дали защото след всеки зададен от мен въпрос съм получавала адекватен отговор?

И дали някога ще разбера, какво е ставало там на операционната маса!!! След 1 ден ми предстои 6-та подред операция...Може би някой от вас знаят какво е усещането /"недай си боже"/. Да си изпразнен отвътре...а да ти се иска отчавно да изкрещиш "щастлив съм бе хора!"
Отговори с цитат
  #785  
Стар 9th April 2008, 14:03
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Пострадали при пластични операции

Цитирай:
Първоначално написано от severinna
Говори с моя лекар! Вероятно се касае за КК и ще се наложи отваряне, нацепване и др. сложни изрази.
Мъчи ме 1 въпрос: след като КК се образува най-малко за 3 мес. /дори и перода да е по-малък/, как при мен се е оказва, че се е образувал за 1 час след операцията. Както вече писах, след като стоях 25 дни с отстранен десен имплант, веднага след операцията за връщане вече изгеждаше ужасно малък?Веднага след като излязох от упойка, въпреки, че бях обинтована, ясно си личеше голямата разлика?
Единственото обяснение което направо "крещи да излезе" е, че става въпроса за поставен по-малък имплант от моя стария. Но защо??
Има ли някой подобен проблем или обяснение???
Може и да ви звуча някак странно и дори неинформирано! Но помислете защо искам мненията Ви! Дали защото след всеки зададен от мен въпрос съм получавала адекватен отговор?

И дали някога ще разбера, какво е ставало там на операционната маса!!! След 1 ден ми предстои 6-та подред операция...Може би някой от вас знаят какво е усещането /"недай си боже"/. Да си изпразнен отвътре...а да ти се иска отчавно да изкрещиш "щастлив съм бе хора!"
Северина, искрено ти съчувствам за това, през което минаваш... Може поради паниката са ти малко объркани постовете, но на повечето от тях някои от нас сме оставили мнения,; диагноза не можем да поставим, знаеш, може само да предполагаме Та ако се върнеш малко по-горе на същата страничка ще порчетеш какво съм написала - че щом е била отстранена тъкан (а също така и капсулата около импланта) вследствие на инфекцията е нормално едната гърда да ти изглежда по-малка от другата... Едва ли има разлика в самите импланти; след като са ти били еднакви в началото след първата операция гърдите ти; няма логика - да ти сменят с по-малък имплант...Знам, че ти е тежко и си объркана, но опитай се да помислиш реално върху това... Не ставай параноична, защото това няма да помогне в случая; най-много да влоши повече ситуацията...
Отговори с цитат
  #786  
Стар 9th April 2008, 14:42
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Ако това изобщо ще те успокои-не ти е сложил по-малък имплант.Отстранил е тъкан,която е била инфектирана и затова гърдата ти при връщането на същия имплант е изглеждала по-малка.Капсула не е отсранявал,защото не си имала такава,все още не се е била образувала.
Естествено това са предположения,но мисля,че обясняват всичко.
А защо ти ги говори тези,че си имала Капсулна контрактура,която е намалила обема на гърдата-за мен си е чисто 'хвърляне на прах в очите',но не виждам защо...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #787  
Стар 9th April 2008, 15:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
А защо ти ги говори тези,че си имала Капсулна контрактура,която е намалила обема на гърдата-за мен си е чисто 'хвърляне на прах в очите',но не виждам защо...
Аз се върнах и препрочетох отново историята й и на мен ми изглежда така - след инфекцията и отстраняването на импланта през 2006 г. й е поставен нов и до април тази година са последвали още три реоперации за "смъкване на импланта" - тоест възможно е наистина да се е образувала КК (в началото гърдата й е изглеждала по-малка поради отстранената тъкан, а сега вече - поради наличие на КК. Спирам дотук с предположенията... Аз лично не поставям под съмнение действията на Н. Георгиев; не мисля, че имаме компетентна информация за какво точно става въпрос... То въпросната жена няма, камо ли пък ние да умуваме... Стискам ти палци, Северина, този път да мине добре всичко
Отговори с цитат
  #788  
Стар 9th April 2008, 15:38
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Гуен,тя каза,че според думите на доктора капсулната контрактура се е получила за няколко часа,което знаеш,че няма как да стане.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #789  
Стар 9th April 2008, 15:45
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Гуен,тя каза,че според думите на доктора капсулната контрактура се е получила за няколко часа,което знаеш,че няма как да стане.
Не само че няма как да стане, но няма как да й е казал подобна глупост... Или тя нещо не е разбрала, или това й го е казал при някоя от последващите реоперации...
Отговори с цитат
  #790  
Стар 9th April 2008, 15:54
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Аз пък не разбирам, ако е имало отстраняване на тъкани, защо ще слага същия имплант? Много ясно, че гърдата ще бъде по-малка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:05.