IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #901  
Стар 14th April 2008, 15:51
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

adinka ,няма да ни смогне на двете-няма толкова шепи за нашите големи и хубави цици.Нали са негово произведение трабва да им се порадва..Ама според мен ще е най-добре една по една,че много ще се потне и ще види зор Притеснявам се да не му побелее и от другата страна секси бритончето
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #902  
Стар 14th April 2008, 15:56
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Момичета, има темичка за целта "Сексапилътна бялата престилка" Тук след такива постове като на Dayamanty коментарите колко са ни готини докторите приличат леко на подигравка... Някак си стоят не на място за хората, които наистина са пострадали...
Отговори с цитат
  #903  
Стар 14th April 2008, 16:01
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Даяманти, ако изтриеш темата, само ще направиш услуга на това . Не го прави!
Отговори с цитат
  #904  
Стар 14th April 2008, 18:21
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

и аз не мисля че темата трябва да бъде изтрита....
Мисля че е по-добре да опиташ да изтриеш това от съзнанието си миличка,не от форума,така няма да си помогнеш....Трябва да събереш смелост и да преодолееш това завинаги,защото иначе само си тровиш живота и ако питаш мен не си заслужава
Отговори с цитат
  #905  
Стар 14th April 2008, 18:29
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adinka
Аааа Борянка на опашката моля .Че то май нашия е най-хубавия от всички?
аааааааааааа, Адинка след мен сте.......на опашката
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #906  
Стар 14th April 2008, 19:07
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Момичета, има темичка за целта "Сексапилътна бялата престилка" Тук след такива постове като на Dayamanty коментарите колко са ни готини докторите приличат леко на подигравка... Някак си стоят не на място за хората, които наистина са пострадали...
Момичета ,дайте наистина да се преместм тук че след малко ще вземат да ни се карат и други мацки,а найстина grendoline има право..
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #907  
Стар 15th April 2008, 01:15
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayamanti
Мили момичета... мисля ,че вече ви е достатъчно ясно защо не съм подала оплакване и не съм казала на никой. Това извинение с упойката ми е ясно (по-добре вече когато завърших психологя) но дори и преди съм чувала за такива неща... както и да е.... Мисля че само този който е виждал д-р Христов може да ми повярва, че това е последният човек с когото бих имала каквито и да било фантазии. Аз съм съвсем нормална жена и ако бих имала сексуални фантазии то те биха били например с ... Брад Пиит да речем....
А за това как съм виждала какво става около мен? Ами клепачите ми бяха съвсем леко отворени и виждах само това което става пред мен ... когато сестрата се ссуетеше около дясната ми страна където до главата ми имаше някакви уреди само я чувах как казва че еди кое си (не си спомням термина , защото не съм знаела какво означава) е на 100 и би трябвало да дишам нормално, слагаше някаква щипка на безименният ми пръст към която имаше кабел или маркуч и я махаше за да види дали случайно не я е поставила както трябва.... да ви кажа върнах се доста време назад и не смятах да навлизам в такива подробности .... надявах се че съм ги подтиснала достатъчно дълбоко че да не ги помня, но уви...
аз ти вярвам,защото като направих инфекция на едната гърда Д-р Христов ми премери температурата с гадната си уста в/у циците ми,и бих казала че на сестрите в стаята не им направи никакво впечатление...чувствах се доста тъпо...той е извратен дъртак
Отговори с цитат
  #908  
Стар 15th April 2008, 01:21
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
времетраенето няма как да е халюцинация предполагам че близките й са и казали колко време е била А защо са му били нужни на кретена 6 часа само той си знае и персонала!
не знзм какво прави тоя човек,но на мен ми слага силикона 4 часа,направо побеснявам
Отговори с цитат
  #909  
Стар 15th April 2008, 02:35
MareChiiaaro MareChiiaaro не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayamanti
ОК... ако можеш да ми кажеш как да докажа пред себе си, че това се е случило или не, ще ти бъда благодарна.... за мен това се случи защото бях там , чух го ,видях го и го усетих.... няма при кой да отида за да го попитам дали е било истина , защото хората които присъстваха неминуемо ще отрекат....

Свидетелите ще отрекат, разбира се, но когато хората лъжат, има начини да бъдат хванати, затова никой не прави такива неща пред свидетели. А и по време на операцията могат да влязат вътрешни хора, примерно шефа Евстатиев, който е строг и хич не си поплюва. Рисковете за хирурга от една такава постъпка са оргомни.

С теб докторът явно е видял голям зор и какъвто и да той, няма начин да не се е уплашил, измъчил и притеснил в твоя случай. Съмнявам се, че точно тогава му е било до секс, а и на операционната маса една пациентка едва ли е, как да кажа... на върха на сексапила си.

В разказа ти има подробности, които биха звучали иначе при една реална ситуация. Да речем, не взимаш под внимание, че пациентът е ПОКРИТ по време на операцията и е открита само частта, която се оперира. Това противоречи на спонтанността на действията в преживяването ти. Не споменаваш и нищо за отгръщане на чаршафи, нощници, смъкване на пижами (усещала си допир), същевременно явно си гола, както подсказват действията и думите на д-ра и коментарите на присъстващите. Няма начин обаче да си била непокрита по време на операцията.

Има и други детайли, но не искам да задълбавам в анализи, накратко има основания случката да се нарече малковероятна и като се добави и фактът, че пропофолът може да даде еротични халюцинации... сигурно е по-добре да спреш да се терзаеш с тази история.

Това, че не са допуснали мъжа ти също не бива да те стряска - не е редно по време на операция да присъстват външни хора, които не се
знае как ще реагират на гледките.

Според мен, съмненията ти имат естествени обяснения и не бива да се тормозиш повече.

Усмивки
Отговори с цитат
  #910  
Стар 15th April 2008, 02:51
MareChiiaaro MareChiiaaro не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Горното го казвам в смисъл, че има доста основания да се предположи, че става дума за халюцинация. Естествено, няма как да се каже със сигурност какво е било.

При всички случаи обаче, време е да се успокоиш и да забравиш за преживяването. Надявам се с нещо да съм ти била полезна и ако нямаш повече въпроси се оттеглям.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:37.