IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1671  
Стар 11th April 2011, 08:18
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche Виж мнението
ангелче,тези твои думи ме накараха още по-силно да желая тази операция!От сърце ти благодаря и тайничко се моля наистина всичко да е ОК!О,ЗА МАЛКО ДА ЗАБРАВЯ-Радвам се,че си доволна и се чувстваш щастлива!Целувки от мен!)
Аз се радвам още повече , че помагам по някакъв начин , Целувки и от мен и смело напред !!!
Отговори с цитат
  #1672  
Стар 11th April 2011, 08:24
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Nells, и според мен си попрекалила с рязането. Иначе добре си го докарала нослето на фотошопа! Но ти пожелавам да се харесаш след операцията и да постигнеш хармония със себе си. Пожелавам го и на Nurelcheto, а и на всички други, на които им предстои.
Отговори с цитат
  #1673  
Стар 11th April 2011, 08:26
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Забравих - Ангелче, честито! Със здраве да си го носиш нослето!
Отговори с цитат
  #1674  
Стар 11th April 2011, 08:33
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Момичета, човек наистина има право да изглежда красив, колкото се чуства НО това е нож с 2 остриета, човешката психика е толковааа ненаситна и много неблагодарна....Колкото и хубави да ставаме все искаме още и още - това е пагубно , не само за красотата ни , но и за душата ни , дано някой се вслуша в тези мои думи....НЕ ИСКАЙТЕ ПРЕКАЛЕНО МНОГО за да не ви бъде отнето после всичко!!!!!!! Казвате си ама как , ако веднъж ми направят примерно носа или циците някой ще ми ги вземе , повярвайте случава се , после очакванията стават реални, за сметка на страданието по изгубеното - говоря от личен опит.
И като извод да кажа не е трудно да се научим да се харесваме , дори и след малката промяна в очите ни , високите очаквания и дори постигнатите резултати не са гаранция за успех.... Аз исках същото малко носле страхотмюно е , но дори и не съм насилвала доцента показах му подобни нослета, не толкова малки де и легнах на масата, без уговорки, без думи даже и сега съм щаслива , имам чуството , че така съм родена а екипа беше направо възхитен от промяната ми , толкова мили и топли , чак ми липсват / жалко, че не съм от Пловдив / и така, станах щаслива, с това което ми даде съдбата , без спорове с нея , без уговорки- просто поглъщах всичко от нея.....И нека не забравяме , че има толкова много страдание по света, така, че аз все пак съм щасливка, че съм имала този шанс в живота!!!! УСПЕХ НА ВСИЧКИ нека ней вече намерите себе си- това е най важното !!!!
Отговори с цитат
  #1675  
Стар 11th April 2011, 08:34
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Забравих - Ангелче, честито! Със здраве да си го носиш нослето!
Мерси, мерси а, дано да е със здраве най вече !
Отговори с цитат
  #1676  
Стар 11th April 2011, 10:52
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Nells, и според мен си попрекалила с рязането. Иначе добре си го докарала нослето на фотошопа! Но ти пожелавам да се харесаш след операцията и да постигнеш хармония със себе си. Пожелавам го и на Nurelcheto, а и на всички други, на които им предстои.
Мерси, Сиби! Прекалила съм, да, но съм сигурна, че ще се харесам!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1677  
Стар 11th April 2011, 11:03
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ангелче, право си! И аз съм много филисовски настроена към живота, не възлагам надежди един нос да ме направи щастлива. Живяла съм с грозен нос през целия си живот и въпреки това съм съумяла да си изградя самочувствие. Но повярвайте ми, когато два пъти минеш през това, и през разочарованието че не се е получило, на третия път е нормално да очакваш НЯКЯКВА промяна. Вярвам на доцента, точно защото нищо не обещава и се опитва да ни призими с очакванията ни. Не вярвам ВЕЧЕ на мазници, които ти обещават всичко, сама и само да ти вземат парите.

Чакаме снимчици!!! :*
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1678  
Стар 11th April 2011, 14:13
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Неллс, аз съм съгласна с майка ти, че това не е реално за твоето лице и го намирам прекалено малък
Всъщност не знам дали точния израз е прекалено малък, по- скоро неестествен за твоето лице... бе не мога да обясня...
П.п. Ако искаш дай снимка в анфас, бих се пробвала да фотошопирам
Отговори с цитат
  #1679  
Стар 11th April 2011, 14:20
kissy_vt kissy_vt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте, момичета,

Искам и аз да се присъединя към форума и да изразя възхищението си от екипа на доц. Джамбазов. Моята ринопластика беше в петък 08.04.Искам да благодаря изключително много на д-р Димитров, който беше неотлъчно до мен,независимо че престоят ми в болницата беше събота и неделя. Обръщаше внимание на всеки мой, макар и глупав, въпрос и се отзоваваше на мига за всичко.
Като цяло операцията ми мина много добре.Така е като се оставяме в ръцете на професионалистиПочти нямам синини,малко съм подута,но не усешам никаква болка,нито след операцията, нито сега на 3-я ден след нея. така че, ако някой се чуди къде да си прави ринопластиката, да не се замисля и за миг, а спокойно да се остави в ръцете на доц. Джамбазов и екипа му. Аз им се доверих напълно, даже не съм им показвала снимка на photoshop, просто им се доверих и нямам търпение да видя резултата. Вярвам, че ще се харесам с новото носле
С две думи:СТРАХОТНИ СА!!!!
Отговори с цитат
  #1680  
Стар 11th April 2011, 14:51
kissy_vt kissy_vt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Качвам и аз снимки
http://raynagocheva.snimka.bg/daily/...84411.23017895

какво мислите момичета,неиздържам като незнам какво ли носле ще имам
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:00.