IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 10th April 2011, 23:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan Виж мнението
Не знам колко предварително но намалят фертилността ! така че ориентирай се към някакви други по малко вредни обезболяващи
Не знаех че имаш планове да забременяваш гледам и тема за флирта си пуснала ...май е нещо сериозно
Чакай, че потенциалния баща хабер си няма...

Мале как оспамих пак...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #402  
Стар 11th April 2011, 08:38
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Хайде , цоп при вече оперираните имам въпрос , става дума за екипа на доцент Джамбазов, след операцията , не ми дадоха никакъв документ , че съм била подлагана на такава интервенция, например епикриза , на някоя от вас, случвало ли се е подобно нещо и каквпо да правя , притеснена съм дали е важно , а за ходено до Пловдив ми е зор работа, нямам никаква възможност засега , айде чакам съвети! Целувки от мен момичета !
Отговори с цитат
  #403  
Стар 11th April 2011, 12:41
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Няма проблем, че не си си взела епикризата - особено след като си доволна от резултата. Иначе принципно са длъжни да ти я дадат и със сигурност е написана.
Отговори с цитат
  #404  
Стар 11th April 2011, 16:23
kissy_vt kissy_vt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Ангелче, не се притеснявай, че не си си взела епикризата. Моята ринопластика беше в петък, а ме изписаха в събота и също нищо не ми дадоха.Но като отида да ми свалят конците ще попитам,защото мисля че е важно да си пазим епикризите.
Отговори с цитат
  #405  
Стар 12th April 2011, 08:29
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kissy_vt Виж мнението
Ангелче, не се притеснявай, че не си си взела епикризата. Моята ринопластика беше в петък, а ме изписаха в събота и също нищо не ми дадоха.Но като отида да ми свалят конците ще попитам,защото мисля че е важно да си пазим епикризите.
И аз така мисля, и в случай, че аз приключих със всичко, конци , тампони , логента и съм доволна от резултата да правя ли опити според вас да си получа епикризата, искам някой конкретно да ми пише, който е бил при Джамбазов...
Защото, това е важно а ми е странно как никой не ми се обади за епикризатаможе би те чакат аз да звънна , и така.....но първо искам да видя при вас как се е получило?
Отговори с цитат
  #406  
Стар 12th April 2011, 08:40
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kissy_vt Виж мнението
Ангелче, не се притеснявай, че не си си взела епикризата. Моята ринопластика беше в петък, а ме изписаха в събота и също нищо не ми дадоха.Но като отида да ми свалят конците ще попитам,защото мисля че е важно да си пазим епикризите.
Момичета, не се панирайте толкова....Епикризите в повечето клиники се издават на седми ден, като ви свалят конците, лонгетките или на 14-ти ден. Нали това е документ, който описва какво ви е правено, диагноза, статус, терапевтична схема и пр.... Защо мислите, че някой може да ги опише тези всички неща наведнъж още същия ден...при това за всички пациенти....? Също така - ако се наложи лечение или друго - това също се описва в епикризата - поради тази причина срок за издаване, по-малък от седмица, е направо несериозен общо взето или "проформа".....!
Отговори с цитат
  #407  
Стар 12th April 2011, 10:06
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Момичета, не се панирайте толкова....Епикризите в повечето клиники се издават на седми ден, като ви свалят конците, лонгетките или на 14-ти ден. Нали това е документ, който описва какво ви е правено, диагноза, статус, терапевтична схема и пр.... Защо мислите, че някой може да ги опише тези всички неща наведнъж още същия ден...при това за всички пациенти....? Също така - ако се наложи лечение или друго - това също се описва в епикризата - поради тази причина срок за издаване, по-малък от седмица, е направо несериозен общо взето или "проформа".....!
Да така е права си , но при мен особеното е , че минаха 14 дни от операцията ми и аз приключих с лекарския екип, просто от вълнение или нещо друго , разсеяност може би , забравиха да ми дадат такава епикриза и аз съответно да напомня, а ми беше казано, че на 14 ден при последната ми среща с тях ще ми дадат такава, и сега големия въпрос е какво да правя...да търся ли връзка с тях или да оставя така нещата ?
Отговори с цитат
  #408  
Стар 12th April 2011, 17:26
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Дали ще имаш епикриза променя ли нещо ??Аз моята си я поисках година след това и нямах никъв проблем
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #409  
Стар 12th April 2011, 18:10
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
Да така е права си , но при мен особеното е , че минаха 14 дни от операцията ми и аз приключих с лекарския екип, просто от вълнение или нещо друго , разсеяност може би , забравиха да ми дадат такава епикриза и аз съответно да напомня, а ми беше казано, че на 14 ден при последната ми среща с тях ще ми дадат такава, и сега големия въпрос е какво да правя...да търся ли връзка с тях или да оставя така нещата ?
Малко е трудно да се следи от екипа на една болница кой пациент за какво идва, особено ако има голямо текучество - консултация, превръзка, конци, контролен преглед или проверка на дренаж.... Затова всеки един пациент трябва да си съблюдава нещата с документацията и ако при постъпването са ти казали, че на 7 ми ии 14ден ще ти е готова епикризата - просто трябва да си я поискаш. Никой не би отказал да ти я даде; просто докторът/ката не може да следи и документалната част, така че.... да, задължително си я искаш и ти я дават.
Отговори с цитат
  #410  
Стар 12th April 2011, 19:55
Noa Noa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 27
По подразбиране

Аааа имам един въпрос 50г алкохол 2 дни преди операцията дали ще се отрази на упойката?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:56.