IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2231  
Стар 24th July 2011, 17:27
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Разбирам, че се притесняваш повече от евентуални усложнения след операцията, орколкото от крайния резултат. ...
По вероятно е да не харесва крайния резултат, отколкото да получи усложнения
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2232  
Стар 24th July 2011, 19:18
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
Мерси много и на теб, Nells. А сигурна ли си,че доцентът не прави и отопластики? Искаше ми се като легна за едната операция да направят и другата и да не се разпокъсват нещата, поневе аз съм си от сф, а доцентът е в пд и ще трябва доста да пътувам, ако са на различни дати операциите ми. Решила съм 100% да си направя и двете операции и се надявам да са при един и същ лекар за да ми е по-лесно и на мен самата. Но болката и страха от проблеми ми е най-големият проблем,много се страхувам и искам да идва по-бързо и да минава операцията ми,защото с този нос и тези уши само се мъча
silvylove доцента прави отопластики все пак той е уши-нос-гърло.
Последно цената за отопластика беше 650 лв.
Желая ти успех !
Отговори с цитат
  #2233  
Стар 24th July 2011, 20:10
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Благодарп ви момичета! Страхотни сте и съм много доволна,че реших да пиша тук. Сега съм на почивка, но когато се върна пак вкъщи ще се обадя за да си запазя час за консултация и се надявам доцента да разбере какво искам и как искам да изглеждам. Но дотогава ще пиша пак тук за още въпроси,защото тук опеределно ми помагате много. Благодаря
Отговори с цитат
  #2234  
Стар 25th July 2011, 13:23
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Здравейте отново искам да помоля,ако може да ми дадете точни и актуални координати на др. Джамбазов.По личният му номер или по номера на клиниката да си запиша час за консултация?Благодаря много предварително.
Отговори с цитат
  #2235  
Стар 25th July 2011, 18:35
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
Здравейте отново искам да помоля,ако може да ми дадете точни и актуални координати на др. Джамбазов.По личният му номер или по номера на клиниката да си запиша час за консултация?Благодаря много предварително.
Доц. Д-р Карен Джамбазов, д.м.

Медицински център "СинуМед"
гр. Пловдив (4000), ул. "Любен Каравелов" 9-Б, ет.3
Тел.: 032/642223, 0878-181-301 (от 17:00 до 19:00 часа)

E-mail: office@sinumed.net

Работно време:
понеделник - петък (17:30 - 19:30 часа)
Отговори с цитат
  #2236  
Стар 26th July 2011, 11:13
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Благодаря много отново за инфото имам още няколко въпроса, понеже изчетох всичко тук и виждам, че има няколко момичета, които може да се каже, че са вече полухирурзи и имат (за жалост де) вече много опит и информацията им е като на лекари, ТА искам да ги помоля за тяхната оценка: носът ми е почти същият като този на Алисия (чалгарката) знам, че нейният нос го е правил доц. Джамбазов,моят е малко по-дълъг напред и върхут ми е малко по месест от нейният, искам докторът да го направи като нейният,защото е малък и хубав,но малко по-чип,искам да ви попитам за тази промяна, какво точно трябва да ми се направи на носа-чупи ли се, пили ли се, отворен или затворен метод, слагат ли се тампони, мога ли да дишам веднага след операцията и други такива въпроси.мерси много предварително...
Отговори с цитат
  #2237  
Стар 27th July 2011, 07:29
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте,всички!
Утре вечер е моята операция, много силно искам и аз да съм като многото щастливи след хирургическата намеса, с красиви носове. Стискайте палци и аз да съм като Вас и ми изпращайте положителна енергия. Приятен ден на всички и до скоро ) Благодаря !!
Отговори с цитат
  #2238  
Стар 27th July 2011, 10:29
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
Мерси много за информацията. Знам, че за всеки си е индивидуално, но просто ме е страх малко от усложнения. Искам също така да попитам дали има някой, който си е правил ринопластика при доктора скоро и да ми каже, каква е цената на операцията, а също така някой има ли информация и за отоплатиката, понеже бих искала да си ги направя и двете наведнъж. Дали ще се получи? Не искам след операцията на носа да ми се прави пак пълна упойка.
Лично на моята консултация попитах доцента,прави отопластика.Но каза,че не става на един път и двете операции.Струва 600 лв.Каза също че е хубаво да минат няколко месеца от едната до другата операция.Това имам като информация от доцента,надявам се да съм ти била полезна

Последно редактирано от Дили : 27th July 2011 на 10:35
Отговори с цитат
  #2239  
Стар 27th July 2011, 10:33
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Като гледам има малко разминаване за цената,но на мен ми каза 600,не 650,но разликата не е голяма.
Отговори с цитат
  #2240  
Стар 27th July 2011, 14:39
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Не знам Дил аз преди време с e-mail го попитах дали прави отопластика и дали може да се съчетае в една операция и отговори, че може и в е-maila беше написал тази цена.
Обаче нещо тази ми идея охладня и на сегашната консултация не го попитах.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:24.