IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #801  
Стар 19th October 2011, 09:54
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TGM Виж мнението
Здравей
Благодаря ти,че питаш за менНосът ми като форма и пропорции е идеален на този етап.НО има един проблем!Не искам предварително да правя заключения.Другия месец като се срещна с Джамбазов ще ти кажа вече на 100%.Усещам лявата си ноздра странно.Дишам си,но не е както трябва.Има нещо,което ме смущава.
Тутик, не е моя работа да се бъркам, но ако имаш възможност, не чакай до другия месец. Поне Димитров не може ли да те погледне..
  #802  
Стар 19th October 2011, 10:08
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Обяснявам си кривия нос с това , че едната ноздра сигурно е малко по възпалена от другата и затова и е по отекло..а и като съм гледала снимки на другите момичета повечето ми се сториха да са така..
TGM и аз мисля , че е хубаво да отидеш да те видят или поне се обади да кажеш...При всеки е индивидуално , но аз наистина дишам много добре и през двете ноздри..8 дни по-късно..Може и това , че твоя е чупен да има значение..
  #803  
Стар 19th October 2011, 11:09
vdmk vdmk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте,момичета! На всички които вече имат нови нослета-честито,а на другите-лека и бърза операция.Въпросът ми е малко странен,но.....В клиниката или около нея има ли паркинг,за да мога спокойно да си оставя колата за първите дни до изписването?
  #804  
Стар 19th October 2011, 11:26
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Така-ето ме и мен,с каквото мога да бъда полезна.За тежестите е така,1 месец да не вдига тежко и да няма тежък физически труд.За това и помолих за повечко болнични и ми дадоха 1 месец.За това,че ти е криво нослето,Гери,успокой се за сега,даже мисля,че си по-спокойна от неоперираните,нормалноИ моя беше на една страна,сега е по-добре,от време на време се проявяват на различни места по нослето отоци,и те го правят да изглежда,най-вероятно от това,леко несиметричен.На другия ден на друго място избиват и така.При мен от дясно е повече отока и по-проблемната ноздра,за това предполагам е малко по-широка от другата,но и аз ще се обадя да питам нормално ли е,тъй като през нея преминава и по-малко въздух.Имам и други въпроси,но като се обадя-ще разкажа за по-пълна информация.ТGM,направо звъни на Димитров,кажи му притесненията си и ако се налага идвай до Пловдив.Както казва една моя близка жена-''толкова пари сте дали,имате право да отидете и да ви се обърне нужното внимание''.Без лоши мисли го каза,аз се колебаех да отида веднъж,заради повечето секрет и дългия конец в дясната ноздра,и добре че отидох,помогна ми Димитров с каквото може на този етап и каза,че при други подобни проблеми да се обаждаме.И аз мисля,че има голямо значение какво е правено по нослето,и моя беше чупен,но на 8 ден нямах синини,отоците компенсираха обаче това,до организъм си е възстановяваането.Днес и утре пак ще се обикаля по клиниките(няма край),че на мой близък му счупиха носа снощи и моя показалец пострада.И слава Богу,не пострада поне пресния ми нос,че щях тогава аз да чупя носове после,без да ми мигне окото.Хубав и ползотворен ден на всички vdmk има много места за паркиране,спокойно,не се набутвай на охраняемия,че там са кожудери до безбожие,има наоколо блокове и паркинги към тях,все някъде ще успееш да намериш място-успех

Последно редактирано от DimchevaD : 19th October 2011 на 11:28
  #805  
Стар 19th October 2011, 12:57
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Здравейте, момичета!
Моята операция е ноември и вече започна да ме хваща шубето..Уж ми се струваше толкова далече, а то наближи...
Искам да задам един въпрос..Ако искам да мина по здравна каса ( за изкривена преграда, която имам) задължително ли е да се носи ренгенова снимка или е достатъчно само направление?
И моята операция е през ноемри, на 3-ти, ти на 10 ли беше? Снимките се правят на място, в деня на операцията. Само направление от личния лекар и медицинския картон ти трябват.
Не уточнихте ли с док на прегледа дали ще си по ЗК или не?
  #806  
Стар 19th October 2011, 14:01
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
Тутик, не е моя работа да се бъркам, но ако имаш възможност, не чакай до другия месец. Поне Димитров не може ли да те погледне..
За моя радост нещата са ОКПри изкривена носна преграда винаги разрезът се прави от ляво,което означава,че процесът на заздравяване на тъканите е по-бавен.Образуват се влакна,червени на цвят,които допълнително забавят зарастването.Освен това конците все още са там,което означава,че дискомфортното усещане е напълно нормално.Ако до две седмици това не отшуми ще се срещна с Д-р Димитров.
  #807  
Стар 19th October 2011, 14:09
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

Благодаря на всички за коментарите относно ренгеновата снимка.
НЕ мога да разбера нещо, от както съм казала на хора около мен, че ще си правя операция и всички недоумяват защо и че така ме били харесвали. Абе те слепи ли са и не виждат какъв нос имам. Един познат и той така ме уверяваше, че си измислям докато не му показах фотошоп и снимка на реалният ми нос и тогава се умълча хах

Явно на живо, може би не обръщат внимание...
  #808  
Стар 19th October 2011, 16:13
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране :)

Здравейте,
от два дни се опитвам да се свържа с телефона на Джамбазов за записване на час за консултация и постоянно ми казва,че избрания номер е зает. Да не би вече номерът да не е същият? Набирам 0878 181 301, благодаря ви!
  #809  
Стар 19th October 2011, 16:46
SURINKA SURINKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Номерът е същия, но за съжаление часовете вече са свършили! Остава надеждата за м.Декември ако изобщо ще работят! Много е кофти, понеже чакаш близо месец да дойде денят за записване, за следващия месец и накрая - брадва! От вчера дава постоянно заето и вероятно късмет са имали най - напористите!
  #810  
Стар 19th October 2011, 17:41
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Здравейте, прекрасни и бъдещи прекрасни нослета!
Отдавна чета форума, но чак сега се престраших да пиша. От малка мечтая за красив нос /тъй като имам изкривена носна преграда,а и ми се струва прекалено виснал + лека гърбичка,следствие от удар/ и благодарение на вас се ориентирах към специалиста,които да избера....Вчера,след упорита борба с телефона, успях да си запазя час при Джамбазов - 19 ноември !!!!! Много съм щастлива, няма връщане назад, престраших се вече! ) Пуснах даже снимки на ДИЛ, на мейла,да си поиграе малко с камбата ми ))
Много са ви хубави нослетата, със здраве и положителни емоции да си ги вирите!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:50.