IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1661  
Стар 14th December 2011, 21:33
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
Kris-pis , Златка Райкова и Алисия са се сдобили с хубави нослета просто , защото при тях първоначалното положение не е било толкова зле и не са имали много за оправяне , а не защото са платили повече ( в което се съмнявам ). Аз лично , ако имах носа на Златка изобщо нямаше да го закачам , но за жалост имам бая за ремонт...
Не знам как е, просто пуснах въпроса за размисли...Не знам и те ли чакат по половин година, пък и до колкото четох мнения, и при хубаво изходно положение са се случвали фалове /при Златка не е ли скъсяван връх и махана гърбица+извивка?/. Като си говорехме с мои познати, споделиха мнение, че може докторите при някои нарочно да оставят не дотам добре пипнати нещата, за да може да идеш втори път и пак да платиш...Не знам, аз вярвам, че е най-добрия и затова се надявам на хубав резултат.
  #1662  
Стар 15th December 2011, 02:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kris-Pis Виж мнението
Като си говорехме с мои познати, споделиха мнение, че може докторите при някои нарочно да оставят не дотам добре пипнати нещата, за да може да идеш втори път и пак да платиш..
Това аз лично го изключвам при Джамбазов. Човека не изглежда никак меркантилен. Ако не се получи, е шанс, късмет. Може носа да не го позволява, може на момента човека да не е преценил правилно как ще застане след като се намести, може и да се е опитал да прецени, носът пак да си се намести както си иска.. Но не е меркантилност със сигурност. При други може и да го има този момент.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #1663  
Стар 15th December 2011, 10:48
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

В никакъв случай не е меркантилност,само се замислете колко е ниска цената -1500 лв,та това е операция на лицето,даже е доста ниска тази цена,само си представете ОПЕРАЦИЯ НА ЛИЦЕ,какъв риск е,а?И като се има в предвид колегите му колко взимат за рино,то ако беше меркантилност до сега да е увеличил цената в пъти.
  #1664  
Стар 15th December 2011, 23:13
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Някой за операция през май месец има ли?
пишете на лични... искам да си сменя дата за по късно.
Мерси )))
  #1665  
Стар 16th December 2011, 14:24
Lioni.lollipop Lioni.lollipop не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте момичета!!! Имам час за рино на 14.06.2012! Поради лични причини бих желала да си сменя датата за м.Февруари-м. Март най-късно!!! Пишете ми на лични!!! Благодаря Ви !!!!
  #1666  
Стар 17th December 2011, 00:00
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Момичета, искам да ви попитам, как се ходи на консултация след 6 месеца след операцията? Мен никой нищо не ми е казал... Аз ли трябва да си запиша час и не е ли доста трудно, предвид натоварения график доцента? Как беше при вас?
  #1667  
Стар 17th December 2011, 12:05
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте, моята реоперация е за 14-ти май .
  #1668  
Стар 17th December 2011, 13:09
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vivavili Виж мнението
Здравейте, моята реоперация е за 14-ти май .
Защо се налага реоперация?
  #1669  
Стар 17th December 2011, 13:46
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Операцията ми е успешна. Искам просто да се достеснят страничните кости , да стане по - фин.
  #1670  
Стар 17th December 2011, 20:09
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

А първата операция при кой ти беше,при доц.Джамбазов ли?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:44.