IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1671  
Стар 17th December 2011, 20:34
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Да. А някой звънял ли е за записване на час за консултация скоро, отговарят ли на телефона или вече са ваканция?

Последно редактирано от vivavili : 18th December 2011 на 14:19
  #1672  
Стар 18th December 2011, 17:06
jarra jarra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте. Операцията ми мина преди 10 дни и се чудя може ли да прескоча прегледа на 14 ден, при положение че се чувствам добре и нямам плаки.
  #1673  
Стар 18th December 2011, 18:15
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jarra Виж мнението
Здравейте. Операцията ми мина преди 10 дни и се чудя може ли да прескоча прегледа на 14 ден, при положение че се чувствам добре и нямам плаки.
Най-добре попитай доктора, той знае точно твоето положение и дали е възможно..
  #1674  
Стар 18th December 2011, 19:05
jarra jarra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 11
По подразбиране

какво друго прави димитров на 14 ден, освен че сваля лонгета и плаки
  #1675  
Стар 18th December 2011, 21:52
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jarra Виж мнението
какво друго прави димитров на 14 ден, освен че сваля лонгета и плаки
Прави снимки
  #1676  
Стар 20th December 2011, 10:01
^krisi^ ^krisi^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, аз също имам желание за ринопластика, но от доста време съм с алергичен ринит и синозит. Знам, че на консултацията доц. Джамбазов ще отговори най-добре на въпросите ми, но понеже до февруари има доста време искам да попитам дали някой от вас е имал подобни проблеми и дали това се отразява на операцията по някакъв начин?
P.S.Поздравления за темата, следя я с огромен интерес!
  #1677  
Стар 20th December 2011, 13:20
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

При мен,преди 10 години,лекуваха максиларен синузит(синуситете,които са над горните зъби,под очите),заключението беше,че е хроничен,тъй като продължи повече от 3 месеца).А преди 3 год.някъде,имах силно главоболие и световъртеж-тогава ми се бяха възпалили синусите в основата на челото(води се фронтален синузит),но го преборих бързо с медикаменти.И аз имах страхове от това,че няма да мога да бъда оперирана,но за това се прави снимка на синуси в деня на операцията,за да се види дали има някакъв възпалителен процес,който може да възпрепятства операцията(поне за това мисля,че се прави тази снимка).Вижда се и изкривената преграда,ако не се лъжа.Ако имаш скорошна такава рентгенова снимка,я занеси на доцента,когато ти е консултацията.Той ще прецени дали трябва лечение преди операцията или не на болежките ти.Но щом знаеш за съществуването им,не се ли лекуваш вече?!А до това колко се е отразило след операцията не знам,но такива секрети не съм изкарвала от когато ми правиха пункции.Но се радвам,че излизат тези гадости навън.За самата операция не знам какво е влиянието,ако има възпаление в деня на операцията,едва ли ще оперират,според мен.Най-добре се допитай до лекуващия си лекар сега,как да процедираш за лечението си,а като му дойде времето и с доц.Джамбазов.
  #1678  
Стар 20th December 2011, 14:57
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Аз също имам алергия и се притеснявах, че в сезона когато ми е насрочена операцията ще се обостри, но той ме успокои, че взимайки лекарства против алергия всичко ще бъде наред. Носих си и рентгенова снимка на синуси отпреди 2-3 години, но той не я погледна. /Аз съм и с изкривена преграда вследствие на счупване на носа като дете./ Най-добре на въпросите ти ще отговори док на самата консултация - много е внимателен и обяснява всичко. Успех от мен!!!
  #1679  
Стар 21st December 2011, 07:22
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Аз... аззз... аз съм ,мила..
имам възпаление на синусите, бях на консултация при Джамбазов, каза,че 6м ще се лекувам и февруари ми е датата (по принцип ) пих антибиотик, инжекции , спрей и така.. тоя спрей го пръскам докато отида на преглед отново преди операцията..Каза ми да отида средата на януари...
В момента усещам ,малко облекчение, но може би като отида той най-добре ще види и ще ми каже какво ще направим за в бъдеще..Ще имам ли нов нос.. или .. ще си живея с този изкривения
Запиши си час, да те прегледа, може да не е сложно при теб, може да е ..
Все пак ние е разбираме от тези неща, Джамбазов ще ти обясни..
Успех ти пожелавамм !
  #1680  
Стар 21st December 2011, 09:57
^krisi^ ^krisi^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря ви момичета за бързите отговори, най вероятно ще си направя снимка и с нея ще отида на консултацията, за да не се налага да ме връща и пак да чакам два месеца.
Аз също съм с изкривена преграда, имам съмнение че е вследствие на травма на която не обърнах внимание навреме, след това синузит, алергия, те сякаш идват едно след друго, на всичкото отгоре вследствие на кортизонови капки, които използвах за ринита се наложи операция, на която не знам какво ми правиха, но пак имаше тампони и плаки, които доктора премахна в реда който описвате. Мен лично свалянето на тампоните ме боля много, даже поисках да легна, защото направо ми притъмня, дано този път да е по леко и за последно, че с този нос вече не се понасям.
Пожелавам на всички желаните нослета, и да се хвалите много с тях.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:20.