IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3071  
Стар 20th April 2012, 14:47
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Кларисинче, ако прочетеш моя пост за протичането на всички "галимации" около операцията ще ти стане много по-ясно. Значи - сутринта на рецепция даваш лична карта, направление /ако си с такова/ и паричките
От там те инструктират къде да ходиш. А на мен най-любезно ми предложиха да оставя багажа при тях зад рецепция. Това е.
Ако те интересува още нещо - питай
  #3072  
Стар 20th April 2012, 16:42
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanaG Виж мнението
Josefinka, много си красива и вече перфектна като кукла барби с това носле! Струвало си е всичкото плануване и нерви
Мерси много Дана, айде и твоят ден наближава. Сигурна съм че ще останеш доволна от резултата, можеш изцяло да се довериш на док.
  #3073  
Стар 20th April 2012, 17:00
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gabi987 Виж мнението
По обяд някъде, ако не искаш упойка за тампоните, защото анестезиолога идва следобяд.Но не слагай упойка, няма смисъл за тях
Gabi Мерси
  #3074  
Стар 20th April 2012, 20:22
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanydj Виж мнението
Кларисинче, ако прочетеш моя пост за протичането на всички "галимации" около операцията ще ти стане много по-ясно. Значи - сутринта на рецепция даваш лична карта, направление /ако си с такова/ и паричките
От там те инструктират къде да ходиш. А на мен най-любезно ми предложиха да оставя багажа при тях зад рецепция. Това е.
Ако те интересува още нещо - питай
Tanydj, аз точно твоите постове отдавна съм си сейфала за това какво си носила и как е преминало и си ги препрочитам и понеже там си написала, че след като си приключила с изследванията си платила и са те завели в стаята, за това питах пак, не ми се ще да мъкна пари в брой напред назад докато чакам пред кабинетите. Благодаря ти!!!
  #3075  
Стар 21st April 2012, 00:02
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

момичета, това как ви се струва http://www.novini.bg/news/61817-%D0%...%BF%D0%B0.html. дали има такава вероятност да ни се случи и на нас.
Сю, ти като запозната имали такъв филм?
  #3076  
Стар 21st April 2012, 07:54
naninkata naninkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 18
По подразбиране

Пълни глупости. Само с глупави новини ни заливат. Ами може да и климне носа, ако някой и го е счупил например. Нека пускат статии да радват злорадниците. Всяка една от нас е положително настроена, така че няма как да не ни се получат нещата. Да не забравяме, че сме в добри ръце!
  #3077  
Стар 21st April 2012, 08:59
Gabi987 Gabi987 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Момичета, помощ!От снощи имам едно ужасно дразнене в едната ноздра, щипе, боли, кихам постоянно!От какво може да е?Случвало ли ви се е и на вас?
  #3078  
Стар 21st April 2012, 15:24
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте, има ли тук реоперирани в близките месеци? Интересува ме по коя клинична пътека сте били и колко ви е струвало, предварително благодаря?
  #3079  
Стар 21st April 2012, 16:29
nadiata2002 nadiata2002 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gabi987 Виж мнението
Момичета, помощ!От снощи имам едно ужасно дразнене в едната ноздра, щипе, боли, кихам постоянно!От какво може да е?Случвало ли ви се е и на вас?
Ако си с плаки още, ти се е заклещила плаката и ти дразни духай леко навън да се премества, и се подготви така ще е докато ги махнат
Ако ти е сухо в носа си пръскай морска вода за да има какво да издухваш и да я попреместваш напред!
  #3080  
Стар 21st April 2012, 16:32
Gabi987 Gabi987 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nadiata2002 Виж мнението
Ако си с плаки още, ти се е заклещила плаката и ти дразни духай леко навън да се премества, и се подготви така ще е докато ги махнат
Ако ти е сухо в носа си пръскай морска вода за да има какво да издухваш и да я попреместваш напред!
Оххх с плаки съм още, да и Димитров това каза, да духам на вън...сигурно е влязла на вътре...ужас не ми се мисли как ще ги вади в понеделник благодаря за отговора.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:43.