IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4321  
Стар 8th October 2012, 08:35
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Lady Alba, готова ли си за "големият ден"? Стискам ти палци всичко да мине гладко и най-вече резултата за теб да добър. Да не ни забравиш, ще те чакаме да споделиш емоции и преживявания...Успех!
  #4322  
Стар 8th October 2012, 09:22
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Lady Alba, готова ли си за "големият ден"? Стискам ти палци всичко да мине гладко и най-вече резултата за теб да добър. Да не ни забравиш, ще те чакаме да споделиш емоции и преживявания...Успех!
Ллеллелле, ако знаето колко ми е притеснено, направо незнам как да го опиша. От толкова време го искам, че ми се вижда някак нереално, че съм на крачка от сбъдването на една от мечтите си, тк найстина за мен си бе мечта Много благодаря за подкрепата ! Нямате на идея колко много помагат всички тези размисли и страсти споделени тук в този форум.
Поздрави на всички и очаквайте утрее новинкиии Ако съм ок ще ви пиша , след операцията, ако ли не в следващите дни обезателно ще се включа
  #4323  
Стар 8th October 2012, 10:45
gery_1309 gery_1309 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: sofia
Мнения: 19
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от valusha1981 Виж мнението
Някой ще ми каже ли какви изследвания се правят в деня на самата операцията?Викат ме в 8 сутринта идея си нямам кога ще ме оперират.
Викат те в 8 часа сутринта.Записваш се на регистратурата, плащаш...после отиваш да дадеш кръв и урина..после на кардиолог и скенер...мисля, че това беше. В 9 без нещо бях свършила..след това се настаняваш и правиш каквото искаш...до 12-13 може да ядеш и да пиеш течности. Към 17 часа ти слагат успокоителна инжекция..после идва да те види доктора и мисля, че след 17.30 започват операциите...
  #4324  
Стар 8th October 2012, 11:13
lorchetoo lorchetoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте, от доста време чета какво пишете във форума, но чак сега реших и аз да се включа. Отдавна искам да си направя операция на носа, но все нещо ме разубеждаваше- не знаех при кого, сумата ми се виждаше голяма и т.н. И така докато случайно не попаднах във Фейсбук на страницата "Ние обичаме доц. Джамбазов". . Сега на 20 октомври е консултацията ми и се надявам, че другата година ще си имам ново хубаво и малко носле.
  #4325  
Стар 8th October 2012, 11:46
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

lorchetoo ти кога се обади за консултацията и веднага ли ти насрочиха дата или се наложи да чакаш?
  #4326  
Стар 8th October 2012, 11:57
lorchetoo lorchetoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Обадих се на 23 юли и ме записаха като чакаща-бях номер 96. След това на 14 август ми се обади сестрата и ми каза, че на 20-ти съм на консултация
  #4327  
Стар 8th October 2012, 12:24
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

А според вас колко горе-долу от миналите консултация, отиват на операция? Имате ли някаква информация?
  #4328  
Стар 8th October 2012, 12:30
lorchetoo lorchetoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Нямам представа, но ми се струва, че ще намалее броят след новите цени
  #4329  
Стар 8th October 2012, 19:30
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте, има неща, които не ми допадат и затова ще се оперирам отново. Някой по-горе е писал как протича деня на операцията, аз само искам да кажа за себе си, че никой не дойде да ми постави такава "успокоителна" инжекция. Не знам защо, аз бях много, много спокойна, бях с една приятелка, смяхме се, нямах търпение да започне операцията и бях много усмихната, сигурно за това никой не ми я постави, но и никой не дойде да провери емоционалното ми състояние,дали съм уплашена, притеснена и тн. Направо дойде Димитров, снима ме, поговорихме за много кратко, дойде Професора след това- и с него поговорихме за 10мин и след час /към 18,30/ влязох в операционната, сама /не знам при другите как е било/ отидох до операционната, легнах си на леглото и след три минути вече заспах. И така, може би несъзнателно за мен са усетили докторите Димитров и Дж., че не съм притеснена и затова не ме "успокоиха" инжективно!
Иначе за всички, които ще се оперират: НЕ БОЙТЕ СЕ, НЕ БОЛИ ИЗОБЩО! НЕ Е СТРАШНО, САМО Е НЕПРИЯТНО СЛЕД КАТО СЕ СЪБУДИТЕ, ДРАЩЕНЕТО НА ГЪРЛОТО ОТ ТРЪБАТА И ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ДИША,НО НЕ УСЕЩАШ БОЛКА ОТ ОПЕРАЦИЯТА НИКАКВА! ЛИЧНО МЕН МЕ ДРАЗНЕШЕ АБОКАТА, НЕ ОПЕРАЦИЯТА!!! ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД, БЪДЕТЕ ПОЗИТИВНИ И УСМИХНАТИ! УСПЕХ НА ВСИЧКИ, НА КОИТО ИМ ПРЕДСТОИ СКОРО ОПЕРАЦИЯ!
  #4330  
Стар 8th October 2012, 22:08
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
Wink броени часове...

Скъпи съфорумци , на мен ми останаха няколко часа до така бленуваната и мечтана операция. Благодаря за инфото, благодаря за подкрепата, найстина съм Ви признателна !
Искам само да ви поздравя с тази песничка / http://www.youtube.com/watch?v=70VrvkfjJjg /, действа ми някак успокойтелно.
Желая Ви спокойна вечер , за мен ще е безсънна, тк вълнението е неописуемо.
Това е от мен за сега, утрееее ще се включа с свежо инфооооо .
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:29.