IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4651  
Стар 21st December 2012, 21:43
cheryl91 cheryl91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте , искам да съобщя , че и аз засега съм много доволна от нослето си , д-р Димитров ми махна лонгетата и сега ще си я нося за 10 - 15 дена и през нощта . Сега нослето ми има права форма , но дортора каза , че след известно време щяла да се получи лека извивка , само че забелязвам че моето връхче не е вирнато , а си е съвсем нормално , както си беше преди операцията , може би защото не е работено по него , но се надявам , че няма опасност да падне повече надолу от само себе си .... иначе засега съм доволна Пожелавам успех и на тези ,които им предстои ринопластика в бъдеще ))
  #4652  
Стар 21st December 2012, 22:18
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stelaslavi Виж мнението
Zdr,Klarisina tazi snimka ot koi den e sled operaciqta i sega ima li go tozi problem ili ne? Blagodariq
Не помня, точно, но е някъде преди 7-мия ден, щом съм още с превръзката под носа.
Мисля, че го има, но е съвсем минимално, но за да се каже точно трябва да има как да застана точно перпендикулярно в равнината на апарата, а никога не ми се получава, ако наклона е дори минимален наляво или на дясно и носа криви в същата посока.
Както може да се види от снимката ми в анфас преди риното, носа кривеше доста на една страна в следствие на страничен удар с камък още в детските ми години, отвора на едната ми ноздра беше почти сплескан, след риното ноздрите ми са еднакви и носът седи 95% в центъра на лицето.
ето го сега, има леко отклонение, но мисля прилично http://prikachi.com/images/124/5638124c.jpg

Последно редактирано от klarisina : 21st December 2012 на 23:25
  #4653  
Стар 22nd December 2012, 14:38
Qgodina Qgodina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 86
По подразбиране

Някой знае ли за вторичен преглед как се случват нещата, въобще някой успял ли е? Още октомври ми казаха да се обадя към януари, но не искам да съм в списък с чакащи - не съм за нова операция, а с направена вече... Отделно сестрата на телефона още ме попита дали съм с естетични или функционални проблеми след операцията, ядоса ме и й казах, че желая да обсъдя това с доктора, не с нея по телефона... Явно се прави някаква предварителна отсявка, тъй като докторът не смогва с планираните операции, камо ли да чуе, че някой прави рекламация...
  #4654  
Стар 22nd December 2012, 20:42
zara_6666 zara_6666 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodina Виж мнението
Някой знае ли за вторичен преглед как се случват нещата, въобще някой успял ли е? Още октомври ми казаха да се обадя към януари, но не искам да съм в списък с чакащи - не съм за нова операция, а с направена вече... Отделно сестрата на телефона още ме попита дали съм с естетични или функционални проблеми след операцията, ядоса ме и й казах, че желая да обсъдя това с доктора, не с нея по телефона... Явно се прави някаква предварителна отсявка, тъй като докторът не смогва с планираните операции, камо ли да чуе, че някой прави рекламация...
Абе хора,извинявам се за "глупавия"въпрос,но не е ли нормално след като операцията е правена от него да си прегледа пациента???АЗ вече не мога да повярвам,че такива неща се случват!А тази тъпа като галош женичка,просто не си е намерила маѝстора!Защото ако беше някоѝ друг на твое място би отишъл на място вместо да записва час и да чака от умрял писмо и в случаѝ,че не го приемат,щяха да хвърчат нослета...после Джамбо да оправи и на сестрата тъпата муцуна!Направо се изнервих!И държа да кажа,че на мен пък,когато се обадих октомври ми казаха да се обадя март за консултация!Не само ,че няма да звъня,но и покана с цветя да ми пратят,НЯМА ДА ОТИДА ПРИ ТАКЪВ ДОКТОР,КОЍТО ВЗИМА ПАРИТЕ И...ДИМ ДА ГО НЯМА!!!

Последно редактирано от zara_6666 : 22nd December 2012 на 20:57
  #4655  
Стар 25th December 2012, 11:29
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте! Имам насрочена операция за 15 май. Има ли някой желание да си размени датата с мен, дата ,която е след 15,но най - рано 20 май?
  #4656  
Стар 26th December 2012, 10:11
Qgodina Qgodina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zara_6666 Виж мнението
Абе хора,извинявам се за "глупавия"въпрос,но не е ли нормално след като операцията е правена от него да си прегледа пациента???АЗ вече не мога да повярвам,че такива неща се случват!А тази тъпа като галош женичка,просто не си е намерила маѝстора!Защото ако беше някоѝ друг на твое място би отишъл на място вместо да записва час и да чака от умрял писмо и в случаѝ,че не го приемат,щяха да хвърчат нослета...после Джамбо да оправи и на сестрата тъпата муцуна!Направо се изнервих!И държа да кажа,че на мен пък,когато се обадих октомври ми казаха да се обадя март за консултация!Не само ,че няма да звъня,но и покана с цветя да ми пратят,НЯМА ДА ОТИДА ПРИ ТАКЪВ ДОКТОР,КОЍТО ВЗИМА ПАРИТЕ И...ДИМ ДА ГО НЯМА!!!
На мен контролен ми направи Димитров, когато ми сваляше пластините, не става дума обаче за функционален проблем при мен. Бяхме говорили с доцента, че може да се наложи да ми вземе малко материал от ребро или ухо, за да компенсира (това не ми беше първа рино), а го е направил без да взима допълнително, пък на мен пак ми се струва доста нисък. Поне не е толкова силно асиметричен, както преди, но си исках продила да ми се повдигне малко (имам точно обратния проблем на гърбицата - прекалено отнето)
  #4657  
Стар 26th December 2012, 12:31
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodina Виж мнението
На мен контролен ми направи Димитров, когато ми сваляше пластините, не става дума обаче за функционален проблем при мен. Бяхме говорили с доцента, че може да се наложи да ми вземе малко материал от ребро или ухо, за да компенсира (това не ми беше първа рино), а го е направил без да взима допълнително, пък на мен пак ми се струва доста нисък. Поне не е толкова силно асиметричен, както преди, но си исках продила да ми се повдигне малко (имам точно обратния проблем на гърбицата - прекалено отнето)
Пита ли го защо не ти е направил профила прав ?
  #4658  
Стар 26th December 2012, 13:07
zara_6666 zara_6666 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 55
По подразбиране

Сигурно защото не може.Чул е от някъде,че така се прави в случаѝ,че е отнето повече,но не е посмял да рискува,че да не вземе да повреди и ухото.Оф,незнам вече.И при мен маѝ така стоят нещата.На мястото на гърбицата сега пък имам голяма извивка и когато се усмихвам(рядко се случва напоследък)върха излиза много напред.3 път ще искам да е чисто прав,никакви извивки!От гърбав нос като направят с извивка някак се променя много изражението и е трудно да се възприеме човек.Идеята е да се корегират кусурите,а не да те направят друг човек.Разбира се това е само мое мнение
  #4659  
Стар 26th December 2012, 15:10
zara_6666 zara_6666 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vivavili Виж мнението
Здравейте! Имам насрочена операция за 15 май. Има ли някой желание да си размени датата с мен, дата ,която е след 15,но най - рано 20 май?
За реоперация ли си?Защото видях,че си писала и по-рано във форума.
  #4660  
Стар 26th December 2012, 17:50
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zara_6666 Виж мнението
Сигурно защото не може.Чул е от някъде,че така се прави в случаѝ,че е отнето повече,но не е посмял да рискува,че да не вземе да повреди и ухото.Оф,незнам вече.И при мен маѝ така стоят нещата.На мястото на гърбицата сега пък имам голяма извивка и когато се усмихвам(рядко се случва напоследък)върха излиза много напред.3 път ще искам да е чисто прав,никакви извивки!От гърбав нос като направят с извивка някак се променя много изражението и е трудно да се възприеме човек.Идеята е да се корегират кусурите,а не да те направят друг човек.Разбира се това е само мое мнение
Да така е , не трябва много агресивно да се отнема от гърбичката, за да не се получи другата крайност, затова си мисля , че най-добрия и естествен профил е правия.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:16.