IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4661  
Стар 28th December 2012, 00:59
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

А някой успял ли е да си запише час при "любезната" секретаркав последно време и за кога ?
  #4662  
Стар 28th December 2012, 08:38
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Те сега не записват, след края на януари казаха..
  #4663  
Стар 31st December 2012, 12:50
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zara_6666 Виж мнението
За реоперация ли си?Защото видях,че си писала и по-рано във форума.
Да, реоперация!
  #4664  
Стар 1st January 2013, 09:51
wooly wooly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 19
По подразбиране

Пазете се от този некадърник Джамбазов, на мен ми издълба носа и ме обезобрази. Американски хирурзи сега ми искат над 12000$ за изграждане на носа . Незнам дали мога да го осъдя този некадърник след като епикризата е подписана от шефа на Каспела ? Как мислите дали имам шансове да го осъдя ? Този некадърник и понятие си няма от пластични операции, нито има такова обучение, нито е признат от някое общество на пластични хирурзи !!! Хората там минават на конвейр и не им се обяснява или описва в документ какво им е правено , което е престъпление. д-р Gunter ми иска досие на операцията за да се запознае какво точно е направено и аз нямам никакъв документ от този престъпник ! В епикризата е написал, че е изправял септума, но нищо за пластичната част на операцията. Редно ли е човек без лиценз за пластичен хирург да прави такива операции ? След като свърши операцията този "анти доктор " не поглежда пациента си , а те оставя в ръцете на неопитен УНГ (не пластичен) лекар , което е много безотговорно. Не може ако човек има проблем да не може да се свърже с лекаря си . Така че сериозно си помислете на кой доверявате лицето си ако искате да можете да се гледате в огледалото и да имате социален живот !

Последно редактирано от wooly : 1st January 2013 на 09:54
  #4665  
Стар 1st January 2013, 11:00
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wooly Виж мнението
Пазете се от този некадърник Джамбазов, на мен ми издълба носа и ме обезобрази. Американски хирурзи сега ми искат над 12000$ за изграждане на носа . Незнам дали мога да го осъдя този некадърник след като епикризата е подписана от шефа на Каспела ? Как мислите дали имам шансове да го осъдя ? Този некадърник и понятие си няма от пластични операции, нито има такова обучение, нито е признат от някое общество на пластични хирурзи !!! Хората там минават на конвейр и не им се обяснява или описва в документ какво им е правено , което е престъпление. д-р Gunter ми иска досие на операцията за да се запознае какво точно е направено и аз нямам никакъв документ от този престъпник ! В епикризата е написал, че е изправял септума, но нищо за пластичната част на операцията. Редно ли е човек без лиценз за пластичен хирург да прави такива операции ? След като свърши операцията този "анти доктор " не поглежда пациента си , а те оставя в ръцете на неопитен УНГ (не пластичен) лекар , което е много безотговорно. Не може ако човек има проблем да не може да се свърже с лекаря си . Така че сериозно си помислете на кой доверявате лицето си ако искате да можете да се гледате в огледалото и да имате социален живот !
Принципно напълно бих разбрала човек, написал подобен пост, защото и моят резултат е ужасен. Въпросът е, че никой не ни е карал да ходим там. Трябвало е да го проучим по-добре преди това: какви лицензи има, от кого е признат и т.н. Аз знаех, че е УНГ и това наклони везните в негова полза. Наистина смятах, че разбират повече от пластичните. Мога да обясня донякъде по коя логика, но в случая тезата ми издиша.

Присъединявам се към предупреждението ти да се внимава с доверието към този човек, който наистина не се интересува от пациентите си след операцията. Нито пък си признава грешките.
  #4666  
Стар 1st January 2013, 18:31
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
Unhappy

такива истории определено ме разубеждават. наистина е мн непрофесионално да не се обръща внимание на пациента след операцията и консултацията да е 6 мин.
  #4667  
Стар 2nd January 2013, 10:36
marina87 marina87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 20
По подразбиране

Момичета, качете някакви снимки, нали знаете, че всичко е въпрос на гледна точка. Това че вие не се харесвате, не означава непременно че операцията ви не е успешна или че доктора е некадърник. Може просто да се различават представите ви за желания и реалния реЗултат. Така, че моля ви, ако сте толкова недоволни, колкото изглежда, качете по 1-2 снимки, само на носа, не е задължително да си снимате цялото лице, за да може хората да добият представа и да преценят дали да се подлагат на такава операция или не. Пиша го, защото ако бях чела вашите постове преди операцията ми, със сигурност щях да се откажа и нямаше да имам мечтаното носле сега...Също така искам да добавя, че от всичи видяни снимки на оперирани при джамбазов мога да кажа, че не винаги резултата е перфектен, но абсолютно винаги е по-добър от първоначалния вариант!

Последно редактирано от marina87 : 2nd January 2013 на 10:38
  #4668  
Стар 2nd January 2013, 13:19
zara_6666 zara_6666 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marina87 Виж мнението
Момичета, качете някакви снимки, нали знаете, че всичко е въпрос на гледна точка. Това че вие не се харесвате, не означава непременно че операцията ви не е успешна или че доктора е некадърник. Може просто да се различават представите ви за желания и реалния реЗултат. Така, че моля ви, ако сте толкова недоволни, колкото изглежда, качете по 1-2 снимки, само на носа, не е задължително да си снимате цялото лице, за да може хората да добият представа и да преценят дали да се подлагат на такава операция или не. Пиша го, защото ако бях чела вашите постове преди операцията ми, със сигурност щях да се откажа и нямаше да имам мечтаното носле сега...Също така искам да добавя, че от всичи видяни снимки на оперирани при джамбазов мога да кажа, че не винаги резултата е перфектен, но абсолютно винаги е по-добър от първоначалния вариант!
Според мен пък не е въпрос на гледна точка когато става дума за неравности,хлътнало,изпъкн ало и т.н.Радвам се за теб че си харесваш нослето,но мислиш ли че някоѝ просто еѝ така ще иска да плюе човека за няма нищо.А доколкото за снимките...има неравности които на снимките не можеш да видиш но на допир нещата не стоят така.Ако това не проблем за някои хора за други е!Не съм видяла за 30 год.живот някоѝ с естествен нос и с дупка на основата или на върха.Никоѝ няма нищо против докторите в българия( стига да бяха такива)дори бихме се радвали на успехите им след като живеем тук,но като направим едно сравнение с медицината в чужбина повече от ясно е че са ГОЛА ВОДА!!! В България е по-важно да карат скъпи коли,да имат имоти и да пръскат пари по кръчмите отколкото да инвестират в някоя друга техника че да има удобства за пациента.Аз нямам нищо против доцента,но нормално ли е пациента след операция да не може да се вижда с доктора когато поиска?Тоѝ е човека,коѝто е направил операцията и независимо от това колко е зает трябва да обърне внимание преди и след операция!За да е успешна една пластична операция не ли по-важно човека да се хареса а не доктора да го харесва?А дори когато отиваш на фризьор ако те подстриже на черта вместо на пластове дали няма да оревеш орталъка?Не съм съгласна,но всеки има право на мнение.Късмет на всички на които им предстои рино и двоѝно повече късмет и многооо пари на тези които им предстои реоперация,като в това число съм и аз!Иии...в чужбина за реоперация взимат наистина мноого пари(когато предишната е при друг)но в случаѝ че първата е при тях и се наложи да се дооправи нещо,пациента плаща само престоя в болницата.Това при Джамбо маѝ не така...
  #4669  
Стар 3rd January 2013, 10:26
marina87 marina87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 20
Smile

Zara, не успорвам нищо от казаното до тук. Написах поста си, защото този форум се чете от много хора, които все още се колебаят дали да си направят операция и при кой. Аз самата съм била на тяхно място - объркама, разколебана, със страх, но решена да променя носа си. Мисълта ми е, че когато има някой недоволен и иска да спре хората " да направят тази грешка", е добре да качи снимки, за да добият те представа за какво става въпрос и да решат дали да поемат рисковете или не. Все пак повечето хора нямат възможност да се оперират в америка или въобще в чужбина и са готови да се задоволят с приличен резултат макар и не перфектен. Пак казвам, аз не сум видяла до сега, опериран при джамбазов нос, който да не е по- добре от преди, дори и с дефекти. Ще повярвам, когато някой качи снимки преди и след. Другото са само голи твърдения.
  #4670  
Стар 3rd January 2013, 11:26
zara_6666 zara_6666 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marina87 Виж мнението
Zara, не успорвам нищо от казаното до тук. Написах поста си, защото този форум се чете от много хора, които все още се колебаят дали да си направят операция и при кой. Аз самата съм била на тяхно място - объркама, разколебана, със страх, но решена да променя носа си. Мисълта ми е, че когато има някой недоволен и иска да спре хората " да направят тази грешка", е добре да качи снимки, за да добият те представа за какво става въпрос и да решат дали да поемат рисковете или не. Все пак повечето хора нямат възможност да се оперират в америка или въобще в чужбина и са готови да се задоволят с приличен резултат макар и не перфектен. Пак казвам, аз не сум видяла до сега, опериран при джамбазов нос, който да не е по- добре от преди, дори и с дефекти. Ще повярвам, когато някой качи снимки преди и след. Другото са само голи твърдения.
Аз не искам да спирам никоѝ!Коѝ където иска там да върви,всеки си има глава на раменете!А доколкото за риното в чужбина...да,скъпо е за такива като нас които отиват там за реоперация след като са ни "разкрасили"така добре в БГ.ако е първа цените са съвсем малко по-високи от нашите,но за реоперация цените са двоѝни и има защо да е така.И какво се оказва,че тука си плащаш и после когато вече тука няма надежда отиваш там и пак си плащаш,само че двоѝно по-висока цена!И като краен резултат носа излиза златен,за болките няма да говоря,но за депресията и сълзите,цената е твърде висока!!!Така че ако можех да върна времето назад никога нямаше да направя глупостта да се оперирам в БГ!Не че там няма грешки,но процента е в пъти по-нисък и наѝ-важното е че когато има грешки не се крият като мишоци!Незнам коѝ беше писал че Джамбазов смеел да твърди че 80%от операциите които прави били сполучливи а доктора при коѝто ще ходя април имал 2%несполучливи..е то не е голяма разликата!Коѝто иска да рискува,ако не стане то си има вече заеми така че няма страшно!Успех и късмет пожелавам на всички от СЪРЦЕ!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:15.