IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4861  
Стар 29th January 2013, 17:45
Kitty cat Kitty cat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ilianka93 Виж мнението
Ще се оперирам при Джамбазов,иначе нямаше да пиша в тази тема...
Моята приятелка май се отказа,а аз съм болна и ще отложа за сега...

Все пак някои знае ли дали всички операции се правят вечер,защото това направо би ме отказало...аз и на фризьор не ходя вечер,че не ме подстригват хубаво...
Ilianka93, аз доколкото разбрах от предните постове на другите момичета, отиваш в 8:00 сутринта, гладна и жадна, даваш кръв за изследвания, настаняват те. До към 12:00 е разрешено да ядеш - след това не. Към 16:00 отиваш да ти бият успокоителната инжекция и след 18:00 започват операциите. Дано да се включи още някой да потвърди.

Аз също имам въпрос. Необходимо ли е да си взимам някакъв документ от личната лекарка, за да могат да ми издадат болничен в Каспела (мен няма да ме оперират по здравна каса)?
  #4862  
Стар 29th January 2013, 17:53
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Амбулаторната си карта само
  #4863  
Стар 29th January 2013, 19:15
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ilianka93 Виж мнението
Момичета,всички ли ги викат по едно и също време ,имам предвид ако операцията ми е вечерта пак ли ще ме викнат сутринта гладна и жадна?
И цял ден така ли ще съм така,аз съм от хората,които постоянно си хапват нещичко ... ?

Почнах много да се притеснявам за всичко ...
Здравей, отивам се в болницата към 8ч.-гладна, като предната вечер си се хранила не по-късно от 17ч. До към 11:30-12ч минават всички процедури и може да хапнеш нещо леко. След това никаква храна и вода /аз лично си пийвах и вода, защото моята беше на 27юли и беше адска жега/. Влязох в операционната към 18ч. До 18:07 вече бях заспала, не са ми инжектирвали някакви неща, от които да ми става весело, може би ,защото не бих никак притеснена, даже бях много весела и положително настроена. Успех!!!! Докторът е добър!
  #4864  
Стар 29th January 2013, 20:44
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ilianka93 Виж мнението
Ще се оперирам при Джамбазов,иначе нямаше да пиша в тази тема...
Моята приятелка май се отказа,а аз съм болна и ще отложа за сега...

Все пак някои знае ли дали всички операции се правят вечер,защото това направо би ме отказало...аз и на фризьор не ходя вечер,че не ме подстригват хубаво...
А за коя дата е планувана операцията?
  #4865  
Стар 30th January 2013, 15:42
josette josette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте момичета,
и аз от доста време обмислям лека корекция на моето носле и Д-р Джамбазов засега ми е топ избор. Имам само едно въпросче за вас. Понеже моята гърбичка е само милиметър, максумум и половина, се интересувам от варианта изпилване, а не чупене. Та исках да ви питам някоя от вас правила ли си е при него такова нещо и какви са отзивите за цялата процедура по време и след? ))
  #4866  
Стар 30th January 2013, 16:16
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Какво е значението за теб дали е пилено сами или има и чупене?...Дори да се изпили гърбицата пак трябва да се направят две странични фрактури за да се съберат страничните кости..така, че все ще има чупене..без значение дали гърбицата е изпилена или разбита с чука и длетото...
  #4867  
Стар 30th January 2013, 16:41
josette josette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Ами мислех, че има вариант и без чупене изобщо... А разликата е във възстановяването очевидно Иначе костта на носа мисля, че е една, не две отделни

Последно редактирано от josette : 30th January 2013 на 20:42
  #4868  
Стар 30th January 2013, 19:34
nosle nosle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 28
По подразбиране

А при кои случаи се налага само пилене?
  #4869  
Стар 30th January 2013, 20:57
josette josette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Ами според това, което аз четох - ако гърбицата на носа ти е супер малка. Във всички други случаи се налага чупене.
Цитирам девойка от друг форум: "Оперирах се 99 година и няма да ми е много актуална цената!
Относно формата - аз имах гърбица, която не харесвах - наложи се само пилене на костта! Стана от първия път!
Около месец имах гипс и съответно не бях за пред хора, но тъй като избегнах чупенето, нямах синини и много отоци!"
Помолих я да ми разкаже и да ми каже защо, след като е нямало чупене, е била един месец в гипс- още чакам отговор.

Другото, което исках да питам- вярно ли е, че Джамбазов е вдигнал 1000 лв цените нагоре?

Последно редактирано от josette : 30th January 2013 на 21:29
  #4870  
Стар 30th January 2013, 23:20
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от josette Виж мнението
Ами според това, което аз четох - ако гърбицата на носа ти е супер малка. Във всички други случаи се налага чупене.
Цитирам девойка от друг форум: "Оперирах се 99 година и няма да ми е много актуална цената!
Относно формата - аз имах гърбица, която не харесвах - наложи се само пилене на костта! Стана от първия път!
Около месец имах гипс и съответно не бях за пред хора, но тъй като избегнах чупенето, нямах синини и много отоци!"
Помолих я да ми разкаже и да ми каже защо, след като е нямало чупене, е била един месец в гипс- още чакам отговор.

Другото, което исках да питам- вярно ли е, че Джамбазов е вдигнал 1000 лв цените нагоре?
Налага се чупене и събиране на крилата, защото, ако само изпилят гърбицата, носът изглежда по-широк и плосък отгоре. Наистина при много лека гърбица сигурна няма да има кой знае каква разлика и може да се мине без чупене. За гипс мисля, че Джамбазов не слага от години - използва лонгети.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:03.