IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2521  
Стар 18th February 2015, 16:38
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Направо съм луднала! Не знам къде се намирам! Мислене, мислене няма друга като мен!
Отговори с цитат
  #2522  
Стар 18th February 2015, 17:00
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

И аз нещо се обърках, моя док ми препоръча анатомични импланти MF, защото много държа на естествената визия, а те са с много плавен и естествен горен полюс не разбирам за какви ръбове става въпрос.
Отговори с цитат
  #2523  
Стар 18th February 2015, 17:07
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Лейди не се притеснявай, както ти писа и Шоки довери се на доктора. Щом е преценил че тези ще ти стоят добре.
Незнам само как го казах, аз дето съм Тома неверни. И аз съм на същото положение, мисля е мисля
Отговори с цитат
  #2524  
Стар 19th February 2015, 09:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Момичета, като ви чета оставам с впечатление, че едно момиче ако реши да си слага импланти трябва преди това да завърши медицина или по-точно за пластичен хирург. . Не е нужно да си блъскате главата с толкова много подробности от параметри, профили и т.н. Просто решавате какво искате да постигнете, отивате на консултацията и обяснявате на доктора. Може и снимка да отнесете и от там насетне оставете той да прецени какви импланти да ви сложи. Няма нужда да си блъскате главите защо 300 кубика на таз седят така, а на оназ онака, това го знае и преценява хирурга. От форума може единствено да прецените на кой хирург да се доверите. Четете мненията за даден хирург има ли оплаквания, искайте снимки на оперирани при него да видите резултатите му. Нито съм се интересувала от параметри , нито от таблици на имплантите, нито дори от размера - всичко ми избра хирурга. Аз само му обясних какви гърди искам и точно, ама точно каквото си поръчах това получих.
Отговори с цитат
  #2525  
Стар 19th February 2015, 11:08
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

И аз получих това, което си поръчах, ама като ме налегна една лакомия след това... Цяла година се борих с това "заболяване"
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2526  
Стар 19th February 2015, 12:11
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
И аз получих това, което си поръчах, ама като ме налегна една лакомия след това... Цяла година се борих с това "заболяване"
Този синдром май почти при всички се получава. И аз доста време направо се чувствах супер неудовлетворена - много ми малееха. Слава Богу примирнах и вече съм в мир със себе си.
Отговори с цитат
  #2527  
Стар 19th February 2015, 18:39
L0llyto L0llyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 15
По подразбиране

gakj имаш поща
Отговори с цитат
  #2528  
Стар 20th February 2015, 09:32
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от L0llyto Виж мнението
gakj имаш поща

Mersi
Отговори с цитат
  #2529  
Стар 23rd February 2015, 14:56
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Момичета споделете как се чувствахте непосредствено след операцията, след събуждането от упойка, адекватни ли бяхте, глава болеше ли, нещо непоносимо?
На мен ми е утре операцията, а колежката която трябваше да ме замества е влязла в болница днес по спешност с детето си, та ми се налага след операцията да вляза веднага в час и да започна с телефоните и е-мейлите, защото няма кой да ме замести. Като физическа дейност мога и въобще да не се мърдам,но трябва главата ми да е в час,дали ще мога?
Отговори с цитат
  #2530  
Стар 23rd February 2015, 15:40
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Гери, много зависи от коктейла, с който ще те приспиват. Аз се чувствах като блъсната от товарен влак (щот ми се падна гаден анесезеолог). До колкото си спомням повечето момичета оперирани от Стоянов се чувстват ок след събуждането... без гадене и виене на свят. Ти при И.С. ще се оперираш нали?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:55.