IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 14th February 2015, 22:00
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Ами от кръвните. Браво че личния ти лекар е свестен моя е като офицер от гестапо със сигурност щеше да ме отреже ако бях отишла.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 17th February 2015, 10:03
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Ели ти ходи ли в Есте да си дадеш изследванията? Какво ти казаха за завишения параметър? Мойте вс са в норма, но имам доста алергии. Пратих им ги на пощата и ми казаха,че ако анестезиолога реши да се видим,ще ми звъннат. Не знам и не ги питах като трябва да ми бият Урбазон преди анестезията, трябва ли да ида по-рано от насрочения ми час?
Отговори с цитат
  #93  
Стар 17th February 2015, 10:29
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Не съм ходила още, днес съм на мамолог и утре ще отида със всичките изследвания да видим какво ще кажат. Едва ли за една инжекция ще те викат по-рано, предполагам, че щяха да те предупредят ако се налагаше. Но за твое успокоение винаги можеш да звъннеш да ги питаш.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 17th February 2015, 11:10
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Останалите мацки, спомняте ли си дали всичко ви беше в норма на кръвните изследвания?
Отговори с цитат
  #95  
Стар 19th February 2015, 12:04
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Такааа да пусна и аз малко инфо за изследванията, че ги приключих най-после...
С кръвните всичко ми е наред, явно са нормални някой отклонения от стойностите ама важното е паника да има Правих ги в Токуда (175лв) излизат за 4-5 часа. Рентгена пак там (25лв) с разчитането ми излезе за 2 часа. Мамолог - др Дойчева от Токуда (35лв), много готина докторка, резултатите излизат веднага. И ЕКГ в Есте клиник. За кръвните и рентгена не се записват часове, само за мамолога. Сега отивам да си махам гела от ноктите, анестезиолога каза, се закачат едни уреди като щипки за пръстите и ако има лак или нещо друго не отчитат правилно. Тук четох, че е защото гледали цвета на ноктите, което не е така. Ииии това е нямам търпение вече
Отговори с цитат
  #96  
Стар 19th February 2015, 16:31
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Да., точно така е. Не е идеята да махнеш само лака, за да се вижда нокътната плочка, а ако имаш гел и него.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 19th February 2015, 17:09
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Аз бих казала, че е както заради щипката, чрез която се следи пулса на пациента, така и заради цвета. На някои места го дават ларж и не държат много на това, но аз си отидох с чиста нокътна плочка. Не ми се поемаха рискове, колкото и нищожни да са те заради едната суетност.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 20th February 2015, 14:30
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Ели, доста е скъпичко като цяло в Токуда. В Цибалаб ако не бях с направление и с отстъпка,щяха да ми бъдат 155 лв, рентгена не знам, че бях по З.К. а за мамолог давах 30 лв. мин. година. Но естествено като е на едно място е много по-удобно. И аз нямам търпение вече, но ме хваща и малко шубето, не за операцията, а как ще изглеждам после и как ще се справям първите дни.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 20th February 2015, 14:53
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

geri2424,
Кога ти е датата?
Отговори с цитат
  #100  
Стар 20th February 2015, 20:47
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Да и аз като гледам май в най-скъпата болница се набих ама свършено е вече... Мен също резултата ме притеснява повече от операцията все пак тя минава и заминава, а резултата остава за цял живот. Но в крайна сметка резултатите на момичетата от форума които видях ме успокояват, защото изглеждат страхотно всичките.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изследвания
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:50.