IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2621  
Стар 28th February 2015, 17:41
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

И аз като се изкъпя задължително ги мажа с нещо, защото имам чувството, че ще се скъсат по средата. Вчера получих някакви мускулни спазми, доктора каза, че е защото не съм си пила лекарствата... мн съм проста. Ръцете си ги вдигам до горе от 3ти ден, сестрата ми каза не само, че не е проблем а даже е по-добре. Гери, какво стана със снимките?
Отговори с цитат
  #2622  
Стар 28th February 2015, 17:45
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Между другото в мола в гео милев, sky city, има магазин на триумф и жената каза, че там винаги са ги имали в наличност тези сутиени и като размери и като цветове и изобщо много странно ме изгледа като и казах, че това ми е трети магазин, в който го търся.
Отговори с цитат
  #2623  
Стар 1st March 2015, 02:59
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте, момичета!
От операцията ми минаха вече 18 дена и съм много доволна и щастлива с новите си цицки. Отоците почти изчезнаха и са много, много красиви. Обичам ги ха-ха
Имам един въпрос. Гаджето ми беше по работа десет дена в чужбина и почна да се интересува като се прибере ще може ли да ги мачка. Казах му, че ще питам във форума и след това ще го информирам
Та може ли? Мисля и вече по време на секс да не нося спортния сутиен. Ако има някакви рискове искам да знам.
Отговори с цитат
  #2624  
Стар 1st March 2015, 09:05
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

абе до месец и половина ги пази.
Отговори с цитат
  #2625  
Стар 1st March 2015, 10:43
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Фнимателно като се секцате, че после шта боли и с мачкането по-полека, както казва Шокето поне месец и палвина.... даже два ку питаш мен.


Браво, че си ги харесваш.... много положителни емоции да ти носят от тук нататък.

Последно редактирано от lily.ana : 1st March 2015 на 10:49
Отговори с цитат
  #2626  
Стар 1st March 2015, 10:48
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

ЧЕСТИТА ВИ БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ!!!!

Отговори с цитат
  #2627  
Стар 2nd March 2015, 15:43
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Честита Баба Марта и на теб, УиУенце пиУнце!

Аризона, много се радвам за теб! Дано все такива мнения на доволни пациентики да четем във форума!
И внимателно със сексенето! Не, че ще им стане нещо на хубавите ти цици, но ще те болят при едно по-стабилно лашкане. За мачкане е още много рано. Не вярвам гаджето ти да е решило да ги меси като козунак, но все пак... За сега да се задоволи с пипане, скоро ще може да мачка на воля, без да ти причинява дискомфорт.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2628  
Стар 2nd March 2015, 16:43
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Е те в момента са толкова твърди, че мачкането е абсолютно невъзможно. Само дето може да се уплаши човека
Отговори с цитат
  #2629  
Стар 2nd March 2015, 21:36
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

честита баба марта момичита. мен тези дни много ме боли лявата,не мога да се обличам сама,като си вдигна ръката малко над средата и е една пареща болка,а и лявата гърда е така отчна. мислите ли,че има за какво да се притеснявам? утре правя 1 седмица.
Отговори с цитат
  #2630  
Стар 2nd March 2015, 21:58
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

естествено че няма да можеш да си вдигаш ръцете. то и в клиниката като отидеш за операцията ти казват пижамата да се отваря от преда, защото няма да можеш да си вдигаш ръцете. Не се и напъвай да ги вдигаш. Всичко ще премине постепенно и ще усетиш кога ще започнеш да си ги вдигаш спокойно.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:48.